• Spektrum a dostupnost výrobků

• Rychlá porada

• Rychlé vyřízení objednávky

Takto rychle vyexpedovanou a doručenou objednávku jsem ještě nezažila.

• Profesionální poradenství
    • Expresní dodani

• Rychlost doručení
    • Online pomoc s výběrem autosedačky

• Velmi rychlé doručení
    • Výborná komunikace s obchodem
    • V případě potřeby poradí s výběrem i online ☺️
    • Zboží kvalitní

• Rýchlosť odoslania
    • Poradenstvo

• Přehlednost stránek
    • Perfektní poradenský servis na míru
    • Velký výběr kvalitních produktů

S obchodem jsem velice spokojená. Není to první nákup a určitě taky ne poslední. Jen tak dál. Všichni jsou tam velice profesionální, znají veškeré trendy, dbají na bezpečnost dětí a se svém oboru se zkrátka vyznají. Jen tak dál!

• Perfektní a velmi rychlé jednání, nadstandardní přístup k zákazníkovi. V 1 hodinu ráno jsem napsala dotaz ohledně výběru koncové sedačky na firemní messenger, ve 2 hodiny ráno přišla odpověď s doporučením jedné konkrétní sedačky. Do dvou pracovních dnů byla doma. Sedačka je velmi kvalitní, perfektně sedí synovi i do auta. Možnost konzultace ohledně výběru sedačky, správného usazení dítěte atd.
    • Vlastní fb skupina zaměřená na bezpečné autosedačky s poradenstvím

Rychlé dodání. Jeden den ráno jsem objednala a druhý den už bylo zboží doručeno.
    Super komunikace.

• Krásné zboží, rychlé doručení, dříve než jsem očekávala, ochotné a vstřícné jednání na základě prosby v poznámce, velice doporučuji a obchůdků děkuji

Velmi příjemný přístup zaměstnanců, pan majitel (nejspíše:-)) se mě ujal při výběru autosedačky, vše hezky ukázal, vysvětlil, přesvědčil mě k výběru značky, kterou jsem neznala a nechtěla :-D Ale po následném detailním studování ohledně bezpečnosti jsem usoudila, že se v tom opravdu vyzná a vzhledem i k výhodným cenám jsem rovnou u nich objednala :-) Určitě doporučuji navštívit osobně nebo i jen online :-)

Skvělé ceny, odborné poradenství k autosedačkám, velký výběr

• Rychlost odeslání
    • Doporučení + poradenství
    • Rychlost komunikace

Pro dceru jsem potřebovala vyřešit autosedačku, ale protože bysme to nestihli vyřešit před dovolenou naší i obchůdku, napsala jsem na messenger. Rychlost odepsání i poradenství skrz sedačku perfektní. Moc děkuji a dále doporučuji. :-)

• Skvělé poradenství
    • Velký výběr

• Výborná komunikace
    • Přehledný web

Pro nákup dětské autosedačky jsem se rozhodla na základě relevantních informací z facebookové skupiny, kde se velmi podrobně rozebírají všechny aspekty, výhody i nevýhody jednotlivých sedaček. I z toho důvodu jsem zvolila pro nákup e-shop jednoho ze správců skupiny. Děkuji.

Rychlá expedice.. druhy pracovní den byla objednaná podložka doma.

• Při registraci 10 % sleva na autosedačku
    • Pomoc s výběrem, instalací, usazením dítěte on-line (přes Messenger)
    • Opravdoví odborníci ve svém oboru

Pokud sháníte autosedačku pro své dítě, v tomto obchodě budete mít jistotu, že jste pro bezpečí dítěte udělali maximum.
    Obchody mají v Olomouci a Prostějově. Koho odrazuje vzdálenost, můžete se spojit např. přes Messenger a bude vám nabídnut stejný servis jako byste byli v prodejně.

Doporučuji tento obchod ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (5 z 5).

• rýchlosť dodania
    • zľavy po registrácii
    • pomôžu s inštaláciou aj na diaľku

Matýska vrelo odporúčam, objednala som ráno v utorok a na druhý deň som už mala objednávku doma :)