• S obchodem jsem spokojen,ale ne s dopravou. Zboží došlo na poštu místo na výdejnu jak bylo požadováno se zpožděním.

S nákupem jsem spokojen.Doprava vázla na přepravci.

• Rychlost,spolehlivost
    • zatím žádné

Rychlé vyřízení objednávky,pravidelné informování o stavu objednávky.

Zboží jsem si nechala poslat přes zásilkovnu, proto trochu delší dodací lhůta, obchůdek vyskladnil zboží o k a m ž i t ě ! Komunikovat s prodejcem nebylo zapotřebí, vše proběhlo v absolutním pořádku.

• cena, osobní odběr
    • nevím o žádných

jsem spokojen

• Objednavka a realizace objednávky-ostuda.

Zboží nemá dobu spotřeby ,návod -prostě nic.

Reakce obchodu Obchudek DANIEL

mrzí mne, že jste nebyl spokojen.
    K Vaší připomínce - pokud jde o datum spotřeby, tak pokud není uvedeno na krabičce, je zcela jistě vyraženo přímo na blistru s tabletami. Toto bohužel nemůžeme ovlivnit - je to věcí výrobce. Návod a dávkování produktu, naleznete na stránkách našeho e-shopu.
    Děkujeme za pochopení.

• dobré ceny, rychlost dodání
    • nevím o nich

• nevím o ničem

• Rychlost a pružnost.
    • Široký sortiment.
    • Solidnost
    • Nevím o ničem záporném.

Vřele doporučuji.

• Rýchla dodávka
    • zboží by mohlo být zabaleno jinak aby se počas přepravy nepoškodilo

• diskrétnost a levná cena

• - výborná a rychlá komunikace
    • - rychlé dodání
    • - proklientský přístup
    • - dobrá cena
    • - možnost objednání přípravku, který není běžně dostupný v lékárně
    • žádné, vše výborné!

Objednala jsem si přípravek ORTHO 3000, který jsem již jednou měla od svého lékaře a nyní jsem chtěla znovu začít užívat tento přípravek, ale bohužel v lékárnách není běžně dostupný. Na internetu jsem však našla tento výborný obchůdek, tak jsem neváhala a objednala si to. Byla jsem velice mile překvapena rychlou odpovědí na dotaz, výbornou komunikací, proklientským přístupem. Objednávka byla byla rychle dodána zcela v pořádku. Tento obchůdek všem jednoznačně doporučuji!

• Je jednoduché získat výrobek, který není možno koupit v lékárně.

Našla jsem si potřebný výrobek na internetu a bylo možno si vybrat váš obchod. Rozhodla jsem se podle doporučení zákazníků. kteří váš obchod už využili.

• zajímavé přírodní produkty,cena a poštovné zdarma

obchod doporučuji,teď jenom aby se dostavily výsledky,které přípravky slibují.

• dostupnost běžně nedostupného léčiva
    • nejsou

Jedinný internetový e-shop, kde se dala sehnat kvalitní mastička na jizvy po operaci, kterou běžně získáte jen v ordinaci.

• dobrá cena,rychle odéslání
    • dlouhá doba než zboží firma ZÁSILKA. cz doručí na jmenované místo vyzvednutí 10dní:(:(:(

dobrý obchod-rychla expedice z obchodu-jen asi vychytat dobu doručení po 10dnech už mi lék byl k ničemu :(:(

Reakce obchodu Obchudek DANIEL

Dobrý den, mrzí mne komplikace způsobené dlouhou dodací lhůtou přes firmu Zásilkovna.cz. Bohužel to je daň za nižší poštovné a velký výběr výdejních míst. Pro rychlejší dodání bych spíše doporučil zvolit Balík do ruky u České pošty.

Děkujeme za přízeň
    Daniel Šrám