Spokojenost,vše proběhlo OK.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• Slušný výběr zboží

• Super ceny

Přeji hezký den :)

Dobrá a rychlá komunikace.

Vstřícné jednání.

Přeji hezký den :)

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednavky

• Poslali špatnou barvu produktu
    • Dlouhá doba doručení

Zakoupený soda stream doručen v nepoškozeném stavu a jsem s ním naprosto spokojená, jen pár výhrad k jeho doručení

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

za vzniklé komplikace se Vám omlouváme, Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a bude se snažit daný problém vyřešit.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

• Dobrá cena a výběr zboží
    • Nerealizují svoz starého spotřebiče
    • Nemají službu, kdy by pomohli s instalací/nastavením nového

děkujeme Vám za nákup.

Svoz starého spotřebiče je možný, je to doplňková placená služba. Co se týká služby s instalací TV, to bohužel není v našich silách, zboží doručujeme prostřednictvím externích dodavatelů, tj. PPL nebo Česká pošta. Mám dokonce informaci, že tyto informace Vám byli sděleny telefonicky ještě před odesláním zboží.

I přesto Vám děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u nakoupila a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

všechno v pořádku,rychlé dodání

Přeji hezký den :)

• Rychlá, bezproblémová komunikace , zboží dorazilo bez známek poškození a navíc v pátek jsem objednal a v pondělí měl k vyzvednuti- skvělý.

• dobrý výběr zboží
    • dobré ceny
    • -

Přeji hezký den :)

• Rychlé vyřízení objednávky a dobře zabalené zboží.

ocenuji rychlost

ok

• Včasné doručení.

Přeji hezký den :)

• Prodejce mi přes domluvu, kterou mohu prokázat, nevrátil poštové, na což mám jako spotřebitel nárok.
    • Na předžalobní výzvu prodejce nereagoval, tudíž se budu soudit.
    • Asi je to nešvar poslední doby, za polední rok již třetí žaloba za nevrácení poštovného.

Vrácení peněz proběhlo jen částečně.

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

bohužel došlo k nedorozumění nejspíše z Naší strany. Peníze Vám byly samozřejmě vráceny. Za vzniklé potíže se Vám omlouváme. Na Našich kvalitách stále pracujeme a snažíme se je vylepšovat. Děkujeme za pochopení.

Přeji hezký den :)

Doporučuji,zboží druhý den doma, podrobné info o stavu dopravy zboží k Vám, výhodná cena.

• Dobrá komunikace
    • V případě problému se zbožím ochotně vyřeší rychle a se seriózním jednáním
    • Po telefonické komunikaci se s vámi baví jak s člověkem a ne jak s dalším kusem,co chce něco objednat

Přeji hezký den :)

• za dva dny bylo zboží doma

Přeji hezký den :)

obchod proběhl v pořádku , nebyl žádný problém