Doporučuji,zboží druhý den doma, podrobné info o stavu dopravy zboží k Vám, výhodná cena.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• Dobrá komunikace
    • V případě problému se zbožím ochotně vyřeší rychle a se seriózním jednáním
    • Po telefonické komunikaci se s vámi baví jak s člověkem a ne jak s dalším kusem,co chce něco objednat

Přeji hezký den :)

• za dva dny bylo zboží doma

Přeji hezký den :)

obchod proběhl v pořádku , nebyl žádný problém

• Rychlé jednání

o.k.

• doprava pouze PPL - nedoručují zboží ani za týden

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

omlouváme se, ale z důvodu zvýšeného počtu objednávek se expedice zboží zpozdila.

Děkujeme Vám za pochopení.

Hezký den.

První nákup vše v pořádku doporučuji

Přeji hezký den :)

• Nízká cena oproti jiným obchodům

• Nízká cena
    • Zboží skladem a přišlo až za týden

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

omlouváme se, ale z důvodu zvýšeného počtu objednávek se Vaše zásilka zpozdila, ještě jednou se omlouváme.

Děkujeme za pochopení.

Přeji pěkný den.

• rychlé vrácení peněz
    • Neodpovídala fotka produktu a produkt /baterie do notebooku/ nepasoval i když byl uveden daný typ

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

děkujeme za recenzi. Při balení zboží se stalo zřejmě nedorozumění, které bylo vzápětí samozřejmě řešeno. Omlouváme se za způsobené potíže.

Přeji hezký den.

• Notebook doručila služba PPL za necelých 48 h od objednání, dopravné zdarma.
    • Produkt levnější než u konkurence
    • Především v případě ne-zrovna-levného notebooku: Tato firma měla mnou žádaný model skladem JAKO JEDINÝ e-shop v ČR. Ostatní by ho objednávali u dodavatele a termín doručení buď negarantovali vůbec, nebo za 5-6 prac. dnů.

Obchody-plus doporučuji.

Rychlý a pohodlný nákup

Přeji hezký den :)

Iná cena výrobku na stránce, ako pri vložení do koše.

Dobrý den.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace, jistě to bylo pouze nedorozumění.

Na našich kvalitách neustále pracujeme.

Hezký den

• Rychle jednani,po doruceni penez okamzite odeslani zbozi.

Přeji hezký den :)

Kupovaný produkt byl v tomto obchodě o 600,- Kč levnější, než u všech ostatních konkurentů.

Přeji hezký den :)

• Rychlé dodání, příznivá cena.
    • -

• Výhodné ceny
    • Žádné

Přeji hezký den :)

• dobrá komunikace, rychlost dodání