• jednání na pohodu, rychlost, serioznost...

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• vše OK

• Rychle dodáno zboží.

• Cena a rychlost

Přeji hezký den :)

• Příjemná cena a ryhlé jednání.

Přeji hezký den :)

Obchod má příznivé ceny i jednání s obchodními zástupci bylo docela férové. Nicméně si dejte pozor při objednávání zboží ! Po zaregistrování na stránkách prodejce, se po registraci záhadně zvýšila dříve avizovaná cena zboží o poměrně značnou částku, kterou zdaleka nekompenzovala nově nabízená časově omezená sleva ani nově nabízená doprava zdarma (obé dříve v nabídce nebylo). Nevím jestli se jedná o zvláštní nepříznivé obchodní praktiky nebo nějaký vir. Návrat k původní nabídce a cenám je možný pouze, když se na stránkách prodejce odhlásíte !

• Rychlé vyřízení objednávky a doručení

bez připomínek

Přeji hezký den :)

Slibovali dodání do dvou pracovních dnů poslali fakturu se splatností třetího a sedmého zboží nikde.

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

dostal jste od Nás informaci, že zásilka byla ztracena, a že se dohledává na poště. O další dostupnosti jsme Vás informovali.

Děkuji za pochopení.

• - dobré ceny
    • - velmi rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží
    • - o žádné nevím

• Rychlá komunikace
    • Rychlost doručení

spokojenost, žádný problém

Přeji hezký den :)

prvni nakup probehl neocekavane rychle a k me spokojenosti

Přeji hezký den :)

Dobrá komunikace, ochotni. Můžu jen doporučit!

• Dobré ceny jak vidno
    • Rychlé a bezproblémové dodání.
    • Nepříliš zdařilý design stránek, leč dostačující

Kupoval jsem 49" TV Sony, tou dobou o 2000 Kč levnější než v ostatních obchodech - nová a nepoužitá. Doprava bezproblémová, vše v pořádku. Jsem plně spokojen!

Přeji hezký den :)

s obchodem dobrý, ale doprava PPL hrůza. Tři dny jsme čekali, než pračku přivezou, jen výmluvy, pokažené auto, slepené papíry a pračka nikde.

Reakce obchodu OBCHODY-PLUS.cz

děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste s nákupem u Nás spokojení. Za přepravní službu se omlouváme,ale bohužel kvalitu jejich služeb nejsme schopni ovlivnit.

přeji hezký den :)

• rychlost dodání + cena

Přeji hezký den :)

Vše proběhlo v pořádku, mohu obchod doporučit.