• Myslím že žádné

Ochota a rychlost je tam předností

Jsem naprosto spokojený. Informovanost je prostě super. Všechno funguje jak má a pro neznalé ochotně poradí.

• krátká dodací lhůta
    • neznám

Dostatečný výběr požadovaného zboží přímo
    na skladě

• solidní obchod
    • nevím

vše proběhlo jak má

• přehledná nabídka, rozumné ceny a dostatečná rychlost dodání
    • nevšiml jsem si žádné

z výše uvedených důvodů obchd kupujícím vřele doporučuji

Perfektní

• montáž konektorů na zakoupené kabely

• Pohodlí

Spokojenost

• dobra cena
    • zatim jsem žadne nezaznamenal

kupte a uvidite :-D

Supr rychlost i komunikace mohu jen doporučit.

Dobrá cena,za kvalitní zboží, dobrá komunikace s obcodem, jen s PPL je tohorší
    nicméně doporučuji z důvodu okamžitého řešení problému jsem spokojen.

• rychlé vyřízení všech našichpřiobjednávek
    • ---

Vzhledem k naší nezkušenosti co a jak bude k montáži potřeba, bylo nám rychle vyhověno s přiobjednáním dalších prvků.

• rychlost a spolehlivost

prostě vynikajicí

• ryclost dodávky

• Rychlá dodací lhůta

• Byly jsme nespokojěni akorát s přepravcem Shenker, nejdřív nedali vědět dopředu, jen dvě hodiny předem v pracovní den ve 10:OO, podruhé měli autonehodu a když už sme čekali napotřetí tak náklad zapoměli naložit, velmi nespolehlivé.

• Domluvu,hlavně dobrou dopravu
    • Již jsem Vás několikrát doporučil a moji přátelé byli s dodávkou spokojeni.Respektivě jsem jim vybral u vás zboží,které si sami objednali
    • Slabinou je sleva nabízená na stránkách, nepromítne se do skutečné ceny.Navíc se účtuje likvidace odpadu státem neuzákoněná.U solárních panelů

Dohodněte si vše předem,cenu ,slevua platby, pak nakupujte.Bohužel jsem doporučil svým známým,pak jsem zjistil,že jsou i levnější prodejci s tím,že automaticky sleví při koupi většího množství,jak uvádí na svých stránkách.Nakupuji častěji elektroniku a u těch dodavatelů je to zcela normální a nestarám se o to,je to automatické.Doporučil jsem Pan Sedlák Vyškov a pan Semotam Brno.Doporučil bych i jiným.Skvělý dopravce.Lepší než PPL.Byl bych rád,kdyby jste ho tam doplnili.

Reakce obchodu Obchodsolar

Na Vaší objednávku byla vystavena množstevní sleva 3%. Vaše objednávka obsahovala FV moduly Schott ASI, které jsou již zlevněné akční nabídkou. Tyto slevy se tedy sčítaly.

Na základě této objednávky máte množstevní slevy i pro následující objednávky.

Co se týče recyklačních poplatků na fotovoltaické moduly jsou nuceni výrobci nebo dovozci od 1.1. 2013 tyto poplatky platit. Do dnes nebyla vydána prováděcí vyhláška, která by částku stanovila.

Proto jsme nuceni tento poplatek účtovat formou zálohy konečným zákazníkům. Po vydání příslušné částky bude vyučován přeplatek popřípadě vyžádán nedoplatek.

Velice se omlouváme za tuto skutečnost, ale nejsme schopni ovlivnit činnost ministerstva ŽP ani státních úředníků.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml. - Obchodsolar.cz

• Skvělá komunikace, nadstandardní služby.
    • Žádné

Naprostá spokojenost.

• přehledné stránky
    • žádný email o expedici zásilky :-(

trochu více komunikace přes email a super...

Reakce obchodu Obchodsolar

informace o expedici zboží byli avizovány včetně upřesnění objednávky po telefonické komunikaci.

S pozdravem Zdeněk Šimoník ml. - Obchodsolar.cz