• Velice milé jednání
    • Bleskové vyřízení objednávky

Vše v pořádku, možnost odeslat menší zásilky doporučeným dopisem

• Osobní přístup

• příjemné ceny, zboží které jinde nemají, možnost osobního vyzvednutí

dobré ceny, zboží které jinde nemají, možnost osobního vyzvednutí, příjemná komunikace, ochota

• uvádí zboží skladem, ale skladem není - je třeba se zeptat, což jsem neudělala.

že zboží nemají jsem se dozvěděla, až když už jsem zaplatila, převodem z účtu. Nabídli ochotně jinou variantu, ale tu jsem nechtěla. Po stornování objednávky, PENÍZE BEZ PROBLÉMŮ VRÁTILI.
    Proto ve výsledku hodnotím relativně kladně, i když jsem nenakoupila.

• Obchod pro rodinu nabízí zboží, které není v běžných kamenných obchodech k dostání.
    • Nedostala jsem doklad o zaplacení (fakturu).

Reakce obchodu Obchod pro rodinu

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Doklad ke zboží odesíláme pouze elektronicky na email, na to zákazníka upozorňujeme v objednávce, popř. je možno o něj požádat a rádi jej zašleme vytištěný společně se zbožím.

Obchod pro rodinu

Prodávající byli vstřícní a milí a vše proběhlo naprosto bez problémů.

• Jedinou meší slabinou bylo, že ačkoliv jsem si schválně vybírala věci, které měli mít skladem, tak některé z nich skladem už neměli.. Nicméně následná komunikace kvůli změnám v objednávce byla velmi rychlá.

doporučuji,spokojenost

• příjemné ceny, pro mne dobrá dostupnost

• Mohu si zboží vyzvednout v zásilkovně - levnější poštovné
    • Výborné ceny

Byla jsem velmi spokojená
    Komunikace dobrá

• U objednávaného zboží nebylo uvedeno, že se jedná o zakázkovou výrobu a tedy bude delší doba dodání. Při potvrzení objednávky mi bylo řečeno, že zboží bude expedované do 10ti dnů. Již je to 24 dnů a zboží nedorazilo, nepřišel žádný informační e-mail, do obchodu se nedá dovolat. A to jsem platila předem!!!

Silně nedoporučuji. Obchod je nespolehlivý, komunikace prakticky žádná.

Reakce obchodu Obchod pro rodinu

velice nás mrzí toto záporné hodnocení, ale na zakázkovou výrobu jsme zákazníka upozorňovali hned při potvrzení objednávky (toto bylo ještě dnes kontrolováno, že upozornění bylo v mailu uvedeno). Dále jsme se domlouvali na vzoru látky, tj. komunikace probíhala. Zboží bylo již zákazníkovi expedováno, ihned po obdržení z výroby. V provozu máme dva telefony - jsou uvedeny na stránkách obchodu a v případě nepřijatého hovoru vždy voláme nazpět. Nejsme si vědomi, že bychom nekomunikovali se zákazníkem či nereagovali na mailový dotaz (pokud je zaslán).

s pozdravem Obchod pro rodinu

• Obchod má zboží za dobré ceny a navíc takové, které jinde nemají.

Možnost doručení zboží přes službu Zásilkovna, což je levnější než poštou. Rychlé vyřízení objednávky a dobrá komunikace.

• Zboží si mohu osobně prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně.

• spolehlivost, rychlost vyřízení objednávky, vstřícná komunikace

Nákup v Obchodě pro rodinu doporučuji pro rychlost vyřízení objednávky, příjemnou a vstřícnou komunikaci, kvalitu zboží, které nabízí, dobré ceny.

Naprostá spokojenost... :)

• Velmi příjemná komunikace, spolehlivost.

Doporučuji, vše proběhlo, jak má, zboží je vpořádku.

• Výborná komunikace, příznivé ceny ve srovnání s konkurencí.

Obchod je na velikost prostoru, vybaven slušným sortimentem zboží. Navštívila jsem ho na doporučení. Byla jsem velmi spokojená se zbožím i prodávajícím. Tento obchod vřele doporučuji všem maminkám, které mají vztah k přírodě a přirozenému vývoji svých dětí.

Vše v pořádku

• nízké ceny
    • kvalitní zboží
    • skvělá komunikace obchodu

Mohu jen doporučit, takhle skvělý přístup jsem dlouho nezažila, komunikace obchodu byla naprosto perfektní, zboží dorazilo rychle a jsem s ním velice spokojená, navíc ceny jsou za dobrou kvalitu velice přijatelné.