• předražené balné
    • zásilka přišla neúplná, chyběly protikusy

Rychlost dodání,okamžitá reakce.

• velký výběr pletiv
    • vše proběhlo bez jakéhokoliv problému

Perfektní obchod, přehledný sortiment, rychle dodání. Jinde nenakupuji... Doporucuji vřele...

Spokojenost.

Není co hodnotit, obchod je na 110%, spolehlivý, slušné ceny vč. dopravy,
    dodání do druhého dne je ojedinělé, Spokojenost na 110%.

• Ceny,přesný termín po dohodě dodání,komunikace
    • Nevim

Doporučuji, objednám znovu.

• Výběr materiálu
    • ochota personálu

Občas zde nakupuji a vždy jsem spokojen.

• Rychlé dodání zboží a velmi ochotné jednání.

• obchod nabídl dodávku potvrzené objednávky za dvojnásobnou cenu

nehorázné jednání ,zrušení potvrzené objednávky, nabídka nevýhodné dvojnásobné ceny, v dotazníku uvádíte že zboží bylo dodáno 20.4.?, vše svědčí o totálním chaosu v evidenci a vyřizování objednávek jako zákazník jsem naprosto zklamaný tímto v dnešní době neuvěřitelným přístupem k zákazníkům, původně jsem hodlal objednat další zboží?!?

Reakce obchodu obchodprodilnu.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ale musíme vše uvést na správnou pravou míru. Vámi objednané zboží bylo skladem pouze v určitém množství. Množství do Vaší objednávky bychom už museli nechat vyrobit, čemuž odpovídal delší termín dodání a bohužel i jiná (vyšší) cena. S tímto navýšením jste nesouhlasil, proto jsme objednávku po domluvě s Vámi stornovali.

Heureka.cz posílá dotazník automaticky ke každé přijaté objednávce, tedy i k těm stornovaným. Termín, kdy Vám mělo být zboží dodáno, vybíráte Vy. Vaši objednávku jsme stornovali, tedy ji ani v evidenci dále nevedeme a žádný chaos nepozorujeme.

Mrzí nás Vaše zkušenost i recenze, ale z naší strany vše proběhlo správně. Pokud se rozhodnete nás vyzkoušet znovu, posíláme Vám do e-mailu slevový kód na další objednávku jako projev dobré vůle z naší strany.

Tým ObchodProDílnu.cz

• kvalitní řešení reklamace

rychlost,kvalita

• Velký výběr
    • Dobrá cena

Dobrý výběr, slušné ceny, rychlé dodání.

• již několikátý nákup a vše OK

S kovovou konstrukcí na popínavě květiny jsem velmi spokojena, s dcerou jsme ji bez problémů smontovaly, všechno sedlo jak mělo být. Konstrukce je lehká, na zápich do země.

Klasický překupník a ještě neschopný. Položku uvádí, že je skladem a po týdnu a urgenci výmluva na dodavatele. Ztráta času.

Reakce obchodu obchodprodilnu.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Na e-shopu máme v současné době přes 100 tisíc položek, z čehož přibližně 25 000 z nich skladujeme u nás v Českých Budějovicích. U méně obrátkového zboží, což jsou i Vámi objednané mosazné vruty, využíváme externí sklady a expedujeme následující pracovní den (na e-shopu je označeno). Přestože měly být vruty dle systému skladem, na skladě jsme je fyzicky bohužel nedohledali. Omlouváme se za zdržení a s ním spojené komplikace.

Rozhodně nejsme žádní překupníci, skladujeme velký počet položek na expedičním skladě, ale ten bohužel není nafukovací. O tom jste se mohl přesvědčit i při Vaší předchozí objednávce z března 2024, kdy jsme Vámi objednaná lavičková prkna předali přepravci za 1,5h od přijetí objednávky a následující pracovní den jste měl zboží u sebe.

Tým ObchodProDílnu.cz

Rychlost vyřízení objednávky, velký výběr a cena.

• Šířka sortimentu
    • Rychlost nachystání objednávky