• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 3 týdny

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 4 měsíci

• Nechodí žádné informace o stavu objednávky
    • Po stornu objednávky jsem doposud neobdržel peníze zpět

Jestli se rozhodne pro nákup na tomto e-shopu, raději neplaťte předem. Přejdete tak zbytečným komplikacím.
    Marek

• Příznivé ceny
    • Neaktuální informace uvedené na webových stránkách e-shopu (neaktuální skladové zásoby)

Příznivé ceny, velké množství zboží, ale neaktuální informace uvedené na webových stránkách e-shopu (neaktuální skladové zásoby)

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 8 měsíci

• operativně řešili nedostatek objednaného zboží (telefonicky)
    • neaktuálnost skladových zásob při objednávání

celkově spokojenost

• Zboží skladem vam nedoruci
  • nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 3 lety

dorazilo polské balení Lovce duchů, ale v tom nebyl žádný problém (český návod byl přiložen)
    občas se nám nedaří propojit obě pistole s lebkou tak, aby se dalo na duchy střílet z obou (ale to je asi mojí technickou nešikovností, protože občas to funguje)

• zaplatíte a peníze ani objednané zboží neuvidíte

toto je další obchod této firmy:
    http://www.dumhracek.cz/, tak at se nenapálíte...

ZADNA KOMUNIKACE A ZBOZI NEDORAZILO DETI SE TESI ZBYTECNE JE MY JICH LITO

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

• Zboží jsem zatím nedostala, a e-shop nekomunikuje.

E-shop nekomunikuje

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

• 5 dní od objednávky zboží (které bylo uvedeno SKLADEM !!) mi přišel email, že zboží je "na cestě" a dodací lhůta je 7 dní. Jelikož se nic nedělo ani po 7 dnech, tak jsem tam musel zavolat a bylo mi sděleno, že zboží není. Tzn. ani nepřišel email s upozorněním, že zboží nebude. Musel jsem tedy shánět dárek jinde už bohužel na poslední chvíli.

Pokud Vám nevadí na zboží "skladem" čekat dlouho a potom se dozvědět, že Vám vlastně ani nic nedorazí, tak směle nakupujte.
    Pokud očekáváte, že objednané zboží někdy dostanete, tak se určitě poohlédněte jinde !

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

10 dní dodací doba přes DPD ,přesto že na stránkách je po zaplacení do 24 hod. dodáme. Po 10 dnech a urgenci kde je zboží se ozvala slečna že objednávku zašantročila a že psala mail ale ASI někam spadl...každopádně zboží dnes dorazilo v pořádku...Jana

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

Přišel mi mail, že zboží bylo předáno dopravci a dodání na zásilkovnu. Od té doby nic.

• žádné

peníze jim přišli v pondělí 12.6. ve čt. mi byl psán mail, že platba nepřišla po telefonátu,který se uskutečnil po týdnu v pondělí, sem byla šoku paní se ještě nestihla podívat zda už jsou tam nějaké platby a ejhle moje platba tam už týden byla,zkazili narozeniny synovi,který se na dárek těšil a kdyby poslali aspoň nějakou blbost jako omluvu to je ani nenapadlo,nikdy více toto je už po druhé co mě zklamali po prvé mi zrušili sami objednávku takže za mě velikááááánské míííínus

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

vše proběhlo naprosto v pořádku

• Komunikace s klienty!
  • nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 1 rokem

Výborná komunikace,zboží dorazilo v pořádku druhý den po objednání.

• nízká cena
    • možnost vyzvednutí v blízkosti mého bydliště a ne na poště
    • trochu delší doba zásilky
    • špatná komunikace mez iobchodem a zásilkovnou, chtěli po mně dobítku, ale bylo to placeno předem.

viz výhody výše

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 2 lety

• Nejnižší ceny některých výrobků na trhu.

Po přečtení některých recenzí na obchod jsem měl trochu obavy, kdy a jestli vůbec objednané zboží dorazí, ale vše proběhlo v pořádku.

• nakoupil v obchodě Obchod Hraček před 2 lety

Vse bez problemu,rychle dodani zbozi..naprosta spokojenost.

• osobní odběr v Kamenici