• vše bylo perfektně zabaleno

Báječná komunikace, skvěle nám poradili. Velmi milý personál. Kolo odložili a umožnili vyzkoušet na venkovním parkovišti i za deštivého počasí.
    A nakonec nám na míru nainstalovali držák na lahev, rychloupínák, blatník...I přes větší nápor klientů se nám opravdu věnovali.

Spokojenost.

• Ochota při výběru nákupu.

Děkujeme za hodnocení. Kola Usnul

Obchod nemůžu hodnotit, jelikož mi objednané zboží nedošlo. I když na webových stránkách uvádí, že je kolo skladem u výrobce a dodání do 3 dnů. Tak kolo již skladem není ani nebude. Obchod stále uvádí, že kolo je u výrobce. Nelze tedy poznat, která kola jsou opravdu k dodání a která ne. Nakonec jsem raději využila jiný obchod, kde jsem kolo koupila.

Reakce obchodu Kola & lyže Usnul

Dobrý den, situace s koly i elektrokoly je poslední dva roky složitá a vzhledem k obrovské poptávce není možné mít veškerý sklad 100% aktualizovaný. Nyní kontrolujeme a aktualizujeme skladovou dostupnost každý den a kola, která jsou uvedena skladem na prodejně tak odesíláme další den k zákazníkovi. I tak děkujeme za hodnocení, které nám pomohlo opravit chyby a vylepšit eshop pro další nákupy zákazníků. Kola Usnul

Perfektní přístup, konzultace prodejce po telefonu po odeslání objednávky, doručení kola až domů, včetně osobního předání a předvedení.

Děkujeme za hodnocení. Kola Usnul

výhoda - blízko bydliště, servis, dotazy - mohu kdykoliv jít osobně