Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 měsíci

• žádná..
    • dle dostupnosti dlouhé doručení, nutnost telefonické konzultace, zaslání dlouho skladovaného zboží, nefunkčního, neodzkoušeného

Objednané zboží - zahradní lampa - dle obchodníka poslední vystavený kus - i přes toto dodáno celkem pozdě od objednání, výběhový kus, který se již nevyrábí, bohužel jsem ho potřeboval, i přes informaci, že se jedná o poslední vystavený kus na prodejně, jsem ho objednal, samotná cena vyšší - jak jsem kdysi kupoval stejný typ / možná účel, že se někdo najde a bude ho potřebovat tak, jak já i za tuto cenu /. To by nebyl až takový problém, ale při doručení poslední kus bez originální krabice, bez původního návodu, zabalený v bublinkové folii, na více místech poškrábaný, při zapojení částečně nefunkční / nevím, jak dlouho stál u prodejce na regálu - neodzkoušený /, při aktivaci pir senzoru diody jen blikající - závada transformátoru. Nevím si představit peripetie s reklamací atd. s ohledem již na způsob dodání. Naštěstí z původní nefunkční lampy jsem použil transformátor na zcela ,,novou" lampu. Tedy celková zkušenost špatná, možná jsem měl smůlu jen já, ale raději již další nákup nebudu riskovat. Obchod, který nabízí i skladový kus z regálu by měl být kompletní - zabalený v původním balení, s kompletním návodem a plnou dokumentací, po ,,dlouhém stání" by měl být před zasláním odzkoušen, navíc pokud by byl poškozen - poškrábán atd. nabídnout za zlevněnou cenu.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace, k níž v žádném případě nedošlo záměrně. Nicméně jste měl možnost od kupní smlouvy odstoupit, případně nás informovat o poškození a nefunkčnosti svítidla. K tomuto bohužel nedošlo. Snažíme se s našimi zákazníky komunikovat a chceme, aby se nám zákazníci vraceli. Pokud bychom od Vás měli okamžitou odezvu na doručené zboží, ihned bychom se snažili danou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 měsíci

S objednávkou i dodáním zboží jsem byla spokojena. Obchod bych určitě doporučila. Děkuji

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme moc za Váš nákup a recenzi. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Těšíme se na Vaší další návštěvu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 měsíci

• reagují rychle
    • jsou flexibilní - dodávku vyřídili přes jinou pobočku
    • jsou iniciativní - sami se ohlásili a nabídli řešení

absolutní spokojenost

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen a děkujeme moc za recenzi.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 7 měsíci

• Velký výběr svítidel
    • 10dnů dodací lhůta je v dnešní době trošičku moc, nicméně na tuto skutečnost upozorňují při objednávce

Kromě dodací lhůty nemám žádných výhrad a mohu obchod doporučit

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 8 měsíci

Dobré

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v našem e-shopu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 9 měsíci

Přestože měli chybu v termínu dodání, jsou ochotní přiznat nedostatek a situaci řešit.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená a věříme, že se k nám ještě vrátíte. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

V Čimelicích ani v Českých Budějovicích nebylo na skladě vybrané zboží. Pouze na objednávku. Svítidla jsem objednala přes e-shop. Paní v e-shopu byla velice milá a ochotná.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za pochvalu a hodnocení. Bohužel z kapacitních důvodů není možné mít na skladě všechna svítidla. Zboží se však snažíme dodat, co nejrychleji je to možné.

Hezký den

Tým TrendySvitidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

• Skvělé ceny, velmi dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

• Velký výběr sortimentu. Skvělá komunikace.

Zcela jistě doporučuju.

vše v pořádku

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

• Přehlednost e-shopu
    • Doprava přes Geis byla trochu zdlouhavá. Ve středu SMS o tom, že budu kontaktován ve čtvrtek ohledně doručení. Ve čtvrtek ani v pátek žádná reakce, volal jsem na zákaznickou linku Geis, kde mi sdělili, že nestíhají a doručí v pondělí - pak už doručení proběhlo bez problémů.

Přehlednost a komunikace obchodu v pořádku. Zboží perfektně zabalené. Bohužel delší dodací lhůta Geis.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si toho vážíme. Mrzí nás, že se dodání zboží protáhlo bohužel toto nemůžeme nijak ovlivnit.

Hezký den

rychlé dodání, pečlivě zabaleno

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 lety

Ochota zaměstnanců obchodu vynikající. Bohužel mi byla zaslána přes Českou poštu dne 25.10. 2016 a do dnešního dne, tj. po 10 ti dnech přes písemné urgence u pošty mi balíky nedorazily. Proto doporučuji obchodu, aby příště využíval jiného přepravce než je Česká pošta.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že zaslaná svítidla již dorazila a že jsou v pořádku. Doposud jsme s Českou poštou žádné problémy neměli.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

• dobré ceny

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si toho vážíme.
    Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 lety

• rychlé vyřízení objednávky a rychlá doprava, za dva dny mi zboží dorazilo

celková spokojenost,kupovala jsem podruhé stejnou lampu, tentokrát však byla dražší, bohužel :( jinak vše v pořádku

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo v pořádku.
    Cenu lampy jsme bohužel byli nuceni za poslední rok mírně změnit v důsledku zvýšení nákupní ceny. Snažíme se však zákazníkům nabízet zboží za přijatelné ceny.

S přáním hezkého dne

Tým MojeSvítidla.cz

• nabídka, cena
    • delší doba expedice zboží, ale pečlivě a perfektně zabaleno

spokojen a určitě obchod doporučuji

• rychlé vyřízení objednávky
    • skvěle zabalené zboží
    • super komunikace

Dobrý den, paní Ovadová,

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu.

S přáním hezkého dne

Tým MojeSvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

• Možná lepší popis produktů, objednala jsem lampičky a až na krabici se dočítám, že zdroj světla nelze vyměnit, kdybych se to dočetla už na stránkách, pravděpodobně zboží vůbec neobjednám.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

za tuto chybu se Vám velmi omlouváme a děkujeme Vám za toto upozornění. Popisky děláme podle katalogu dodavatele a tam bohužel tato informace uvedena není. Co nejdříve popisek o informaci, že světelný zdroj nelze vyměnit, doplníme.

S pozdravem a přáním pěkného dne