Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 lety

Obchod nedoporučuji, objednávku mi zrušili s tím, že zboží již není dostupné (u zboží bylo skladem u dodavatele), nicméně jiné obchody ho běžně nabízejí, takže s dodavatelem asi problém nebude. Jelikož mi nenabídli ani žádnou alternativu či kompenzaci, považuji tento obchod za velmi nedůvěryhodný.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velmi nás to mrzí, bohužel svítidlo skladem nemáme a dodavatel jej také nemá. Snažili jsme se najít nějakou podobnou lampu, avšak nic podobného stylu jsme nenašli.
    Děkujeme za pochopení

Tým MojeSvitidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

• není spolehlivý.

byl jsem sklamán,již ho nenavšťívím.

Dobrý den, paní Veličková,

ještě jednou se Vám omlouváme za nepříjemnosti s Vaší objednávkou. Informaci, že je lampa RABALUX 1372 BASE bez stínidla jsme ihned do popisku doplnili.

S uctivým pozdravem

MojeSvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

• špatná komunikace mezi sebou zaměstnanci,

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti s Vaší objednávkou. Věříme, že i přes to na náš obchod nezanevřete.

S uctivým pozdravem

MojeSvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

Lampa, kterou jsem si objedanala byla pro velmi nenáročného spotřebitele. Cena sice nebyla vysoká - 1700,-Kč, ale přesto jsem čekala kvalitnější výrobek. Nic moc. Nedá se nic dělat. Kadlecová

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

• Zavadějíci informace, na vebových strankach,
    • u konkretního světla uvedeno, že světla budou i se zdrojem, což nebyla pravda.Na jednom světle byl kaz, mala bublinka ve skle, ktera je při rozsvícení vidět jako tmavy bod.

Je potřeba si před nakupem informace na vebu ověřit telefonicky.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

Dobrý den Vážený pane, je nám líto, že informace uvedené na našem eshopu týkající se svítidel Sabrina byly chybně uvedené. Bohužel svítidla do eshopu navádí systém a z tolika množství položek se může stát, že vznikne chyba. Původně dodavatel opravdu zdroje dodával jako součást svítidel a v součastné době nikoli. S touto okolností nás dodavatel včas neobeznámil. Děkujeme Vám za Vaše upozornění a budeme se snažit chyby v co nejkratší době odstarnit.
    Co se týká bublinky ve skle, bohužel tomuto nedokážeme nijak zabránit. Jedná se o ručně foukané sklo, které sklář nedokáže vyfouknout bez jediné bublinky. Pokud máte na skle bublin více, byla možnost tato skla reklamovat. U tohoto skla se vždy jedná o originál. Hezký den přeje Tým Mojesvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

Po objednávce zboží, u kterého bylo uvedeno, že je skladem, mi dorazil mail, ve kterém je potvrzena expedice zboží. Následně za dva dny mi dorazí mail, že zboží již dodavatel skladem nevede, přičemž eshop i nadále na svých stránkách nabízel zboží včetně toho, že bylo skladem.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

• přehlednost stránek a dobré ceny
    • uvádí zboží které už nemají v nabídce a nelze objednat

Objednala jsem si zboží ale hned druhý den jsem dostala zprávu,že lustr nemají a ani ho již nelze objednat u výrobce.Tak proč je tedy stále v nabídce?Jinak komunikace výborná.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

• Zboží uvedené jako skladem už obchod nemohl u dodavatele objednat. Informace o dostupnosti zboží tedy naprosto nepravdivá.

První zkušenost s obchodem, bohužel záporná.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

• mají vystaveno zboží, které neumí dodat zákazníkovi
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

pokud jsem se neozval co je se zbožím, tak by mně snad nikdo nekontaktoval

• průměrný obchod
    • zboží deklarované skladem obchod nemá - dáno přepravci po á dnech od objednání

• aktualne žiadne
    • dodacia doba udana pri obiednani 3 dni je zavadzajuca. po 11 dňoch viem len to že tovar je na ceste od dodavatela

najprv si treba overiť či obiednavaný tovar vobec maju.

• Žádná komunikace - hraje mrtvého brouka

Rozbalit již na poště ....

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 6 lety

• Na webu inzerují dodací lhůtu jeden týden,bohužel zboží nedorazilo, protože obchod je závislý na dodavateli a nemá samotné zboží na svém vlastním skladě.
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 6 lety

• přesto,že bylo psáno,že je zboží skladem,bylo skladem u dodavatelů a obchod nebyl schopen dodat zboží během 3 pracovních dnů a jeden z objednaných produktů by dokázali objednat a dopravit během 14dnů

sázíte-li na produkt,který mají skladem a čekáte tudíž jeho brzké doručení,nemusí tomu tak být.byl to zde můj první nákup a další pro nedůvěru opakovat nebudu.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

Dobrý den, Martine, děkujeme za objednávku a hodnocení. Je nám líto, ale Martinů, kteří u nás v poslední době nakoupili je více a nemůžeme tedy s přesností určit o jakou objednávku se jedná. Každopádně, dostupnosti, které uvádíme jsou v souladu se stavem zboží na našich, případně dodavatelských skladech. Pokud nám dodavatel pošle informace s chybou a zboží, které uvádí, že má u něj skladem, ale fyzicky tomu tak není, obratem informujeme zákazníka jakmile toto sami zjistíme. Každopádně vždy se snažíme o co nejrychlejší dodání oslovením i jiných dodavatelů, abychom tak zákazníkům vyšli maximálně vstříc. Tým MojeSvítidla.cz

• Žádbé
    • Klamoov v dodací lhůtě.

Ověřit si dodací lhůty a až pak případně objednávat.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

Dobrý den, děkujeme za váš nákup. Mohl by jste nám prosím napsat v čem konkrétně klameme? U jakého zboží? Uvádíme reálnou dostupnost v našem či dodavatelském skladu a běžně expedujeme druhý, max. třetí den po objednávce. Pokud je tomu jinak, vždy zákazníka dopředu informujeme. Tým MojeSvítidla.cz

• Komunikace se zákazníkem

Po 10 dnech od objednání mě sdělili, že mnou objednaný výrobek obdržím za další 3 týdny. Takovouto zásadní informaci je třeba dát zákazníkovi na vědomí okamžitě a ne po 10 dnech, aby si mohl zboží koupit jinde.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Protože jste neuvedl jméno, či číslo objednávky, nemůžeme potvrdit, zda k tomuto jednání našich pracovníků skutečně došlo. Pokud zboží není skladem, je relevantní údaj o dostupnosti, který je u každého zboží uveden. I v takovýchto případě ověřujeme u našich dodavatelů reálnou dostupnost a jakmile je nám sdělena, informujeme zákazníky. Zpravidla se tak děje ještě v den objednávky. Tým MojeSvítidla.cz