Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nabídka, cena
    • delší doba expedice zboží, ale pečlivě a perfektně zabaleno

spokojen a určitě obchod doporučuji

• rychlé vyřízení objednávky
    • skvěle zabalené zboží
    • super komunikace

Dobrý den, paní Ovadová,

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu.

S přáním hezkého dne

Tým MojeSvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

• Možná lepší popis produktů, objednala jsem lampičky a až na krabici se dočítám, že zdroj světla nelze vyměnit, kdybych se to dočetla už na stránkách, pravděpodobně zboží vůbec neobjednám.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

za tuto chybu se Vám velmi omlouváme a děkujeme Vám za toto upozornění. Popisky děláme podle katalogu dodavatele a tam bohužel tato informace uvedena není. Co nejdříve popisek o informaci, že světelný zdroj nelze vyměnit, doplníme.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tým MojeSvitidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• není spolehlivý.

byl jsem sklamán,již ho nenavšťívím.

Dobrý den, paní Veličková,

ještě jednou se Vám omlouváme za nepříjemnosti s Vaší objednávkou. Informaci, že je lampa RABALUX 1372 BASE bez stínidla jsme ihned do popisku doplnili.

S uctivým pozdravem

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

Velmi dobrý, tak to má být !

Dobrý den, pane Přibyle,

Hezký den

• RYCHLOST, OCHOTA

Dobrý den, paní Spálenková,

mnohokrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení. Velmi si toho vážíme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Přejeme krásný den

• zboží bylo v pořádku

vše v pořádku

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S pozdravem a přáním pěkného dne

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 lety

• špatná komunikace mezi sebou zaměstnanci,

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti s Vaší objednávkou. Věříme, že i přes to na náš obchod nezanevřete.

S uctivým pozdravem

• velký výběr zboží
    • nemá žádné slabiny

Určitš bych jim nákup doporučila

• Výborná komunikace

I přes čekání na zboží, komunikace bez problému.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

• dobre pro line lide a lide ktery jako ja nemuzou nikde najit e14 zarovky))
    • nic,alles gut
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

Lampa, kterou jsem si objedanala byla pro velmi nenáročného spotřebitele. Cena sice nebyla vysoká - 1700,-Kč, ale přesto jsem čekala kvalitnější výrobek. Nic moc. Nedá se nic dělat. Kadlecová

• dobré ceny

• nevím
    • dlouhá dodací doba

zboží ještě nemám,vadí mi ,že musím čekat tak dlouhose

• Skvělá komunikace a vřelý přístup. Velmi ochotná poradkyně po telefonu. Milé jednání a rychlé informace o zboží. Dodání zboží bez komplikací.

S nákupem v tomto eshopu jsem byla velmi spokojená. Překvapil mě velmi milý a ochotný přístup slečny s kterou jsem jednala. Díky tomu, že mi poradila a vše vysvětlila, jsem změnila pohled na výběr světel. Svítidla mi dorazila v pořádku a ještě jsem za nákup dostala dáreček. Velmi ráda se na tento obchod zase obrátím a nakoupím. Velká spokojenost.Děkuji

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

• Zavadějíci informace, na vebových strankach,
    • u konkretního světla uvedeno, že světla budou i se zdrojem, což nebyla pravda.Na jednom světle byl kaz, mala bublinka ve skle, ktera je při rozsvícení vidět jako tmavy bod.

Je potřeba si před nakupem informace na vebu ověřit telefonicky.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

Dobrý den Vážený pane, je nám líto, že informace uvedené na našem eshopu týkající se svítidel Sabrina byly chybně uvedené. Bohužel svítidla do eshopu navádí systém a z tolika množství položek se může stát, že vznikne chyba. Původně dodavatel opravdu zdroje dodával jako součást svítidel a v součastné době nikoli. S touto okolností nás dodavatel včas neobeznámil. Děkujeme Vám za Vaše upozornění a budeme se snažit chyby v co nejkratší době odstarnit.
    Co se týká bublinky ve skle, bohužel tomuto nedokážeme nijak zabránit. Jedná se o ručně foukané sklo, které sklář nedokáže vyfouknout bez jediné bublinky. Pokud máte na skle bublin více, byla možnost tato skla reklamovat. U tohoto skla se vždy jedná o originál. Hezký den přeje Tým Mojesvítidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 4 lety

Po objednávce zboží, u kterého bylo uvedeno, že je skladem, mi dorazil mail, ve kterém je potvrzena expedice zboží. Následně za dva dny mi dorazí mail, že zboží již dodavatel skladem nevede, přičemž eshop i nadále na svých stránkách nabízel zboží včetně toho, že bylo skladem.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

• ceny
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 lety

• . Prehlednost
    • Nevidím žádné

Přehlednost rychlost objednávky a dodání zboží velmi rychle