• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 týdny

• Přesto, že uvádí dostupnost zboží SKLADEM, zboží skladem není.
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 měsícem

• Přehledné, velký výběr,skvělá komunikace

Naprostá spokojenost, rychlé doručení

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 měsíci

• dobré zpracování, příjemné
  • nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 měsíci

naprostá spokojenost, na otázky které jsem měla odpověděli hned. Lustr přišel krásně zabalený a v pořádku, díky

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 3 měsíci

rychlé vyřízení požadavku

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 5 měsíci

• žádná..
    • dle dostupnosti dlouhé doručení, nutnost telefonické konzultace, zaslání dlouho skladovaného zboží, nefunkčního, neodzkoušeného

Objednané zboží - zahradní lampa - dle obchodníka poslední vystavený kus - i přes toto dodáno celkem pozdě od objednání, výběhový kus, který se již nevyrábí, bohužel jsem ho potřeboval, i přes informaci, že se jedná o poslední vystavený kus na prodejně, jsem ho objednal, samotná cena vyšší - jak jsem kdysi kupoval stejný typ / možná účel, že se někdo najde a bude ho potřebovat tak, jak já i za tuto cenu /. To by nebyl až takový problém, ale při doručení poslední kus bez originální krabice, bez původního návodu, zabalený v bublinkové folii, na více místech poškrábaný, při zapojení částečně nefunkční / nevím, jak dlouho stál u prodejce na regálu - neodzkoušený /, při aktivaci pir senzoru diody jen blikající - závada transformátoru. Nevím si představit peripetie s reklamací atd. s ohledem již na způsob dodání. Naštěstí z původní nefunkční lampy jsem použil transformátor na zcela ,,novou" lampu. Tedy celková zkušenost špatná, možná jsem měl smůlu jen já, ale raději již další nákup nebudu riskovat. Obchod, který nabízí i skladový kus z regálu by měl být kompletní - zabalený v původním balení, s kompletním návodem a plnou dokumentací, po ,,dlouhém stání" by měl být před zasláním odzkoušen, navíc pokud by byl poškozen - poškrábán atd. nabídnout za zlevněnou cenu.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace, k níž v žádném případě nedošlo záměrně. Nicméně jste měl možnost od kupní smlouvy odstoupit, případně nás informovat o poškození a nefunkčnosti svítidla. K tomuto bohužel nedošlo. Snažíme se s našimi zákazníky komunikovat a chceme, aby se nám zákazníci vraceli. Pokud bychom od Vás měli okamžitou odezvu na doručené zboží, ihned bychom se snažili danou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 6 měsíci

S objednávkou i dodáním zboží jsem byla spokojena. Obchod bych určitě doporučila. Děkuji

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme moc za Váš nákup a recenzi. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Těšíme se na Vaší další návštěvu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 6 měsíci

• reagují rychle
    • jsou flexibilní - dodávku vyřídili přes jinou pobočku
    • jsou iniciativní - sami se ohlásili a nabídli řešení

absolutní spokojenost

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem spokojen a děkujeme moc za recenzi.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 10 měsíci

• Velký výběr svítidel
    • 10dnů dodací lhůta je v dnešní době trošičku moc, nicméně na tuto skutečnost upozorňují při objednávce

Kromě dodací lhůty nemám žádných výhrad a mohu obchod doporučit

Dobré

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v našem e-shopu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

Přestože měli chybu v termínu dodání, jsou ochotní přiznat nedostatek a situaci řešit.

• Zásilka přišla včas, dobře ošetřena, vše funguje - spokojenost.

Vše v pořádku, po všech stránkách spokojenost. Doporučuji ..

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme moc za kladné hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• Chtěla jsem lustr do kuchyně v retro stylu-ne žádnou modernu a tady jsem ho sehnala.
    • Pěkná cena.
    • Rychlé dodání.
    • V obchodě v Krčínově ulici skvělá obsluha.
    • Žádné zápory jsem nenašla.

Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme moc za recenzi a jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená a věříme, že se k nám ještě vrátíte. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

V Čimelicích ani v Českých Budějovicích nebylo na skladě vybrané zboží. Pouze na objednávku. Svítidla jsem objednala přes e-shop. Paní v e-shopu byla velice milá a ochotná.

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za pochvalu a hodnocení. Bohužel z kapacitních důvodů není možné mít na skladě všechna svítidla. Zboží se však snažíme dodat, co nejrychleji je to možné.

Hezký den

Tým TrendySvitidla.cz

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 1 rokem

• Skvělé ceny, velmi dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 lety

• Velký výběr sortimentu. Skvělá komunikace.

Zcela jistě doporučuju.

• nakoupil v obchodě obchod.trendysvitidla.cz před 2 lety

vše v pořádku

Reakce obchodu obchod.trendysvitidla.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Tým MojeSvitidla.cz