• Maximální spokojenost
    • Okamžité dodání
    • Nejlepší cena (až 60% rozdíl oproti jiným obchodům!)
    • Perfektní informovanost (mejlem)
    • -

měl jsem trochu obavy, původně pro mne takový nic neříkající obchod, ale byl jsem maximálně spokojen, myslím, že mají hezky našlápnuto. Já určitě nakoupím znovu a rád

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• super cena, rychlé dodání a milé jednání, přijatelná cena i za dopravu
    • méně přehledné stránky

tento obchod jsem zvolila hlavně kvůli ceně objednávaného zboží, ikdyž si obchod účtuje dopravu i tak vycházelo zboží bezkonkurenčně nejlevněji o proti jiným obchodům

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

Maximální spokojenost, perfektní komunikace, rychlost dodávky

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

Dobry obchod a vyborna komunikace.

• Rychlost, přehlednost, cena

Jednoznačně doporučuji

• -rychlost
    • -cena

Absolutně super. Pouzdro na malý noťas jsem koupil za 77kč, přičemž konkurence na Heurece měla nejlevněji od 269 a v jednom případě i za 499 Kč. A kvalita je velmi dobrá. Ve čtyři hodiny odpoledne jsem obědnal a v sedm ráno druhý den měl budil kurýr, že má pro mě zásilku. Nebyl problém změnit místo a nechat si doručit do práce. Doporučuju.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • zboží skladem
    • dobrá komunikace obchodu
    • Pro mě trochu méně přehledný obchod

S nákupem jsem spokojená,objednávka přišla nejdřív jak to šlo,
    Půl hvězdičky strhávám pouze proto,že je pro mě obchod méně přehledný
    Obchod doporučuji

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• rychlé, levné, naprosto v pořádku doručené

Z počátku jsem měl obavy z moc neznámeho obchodu, ale vše bylo naprosto v pořádku

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• nabízel mnou požadované zboží
    • výhodná cena
    • dostupnost zboží
    • dopravní firma Toptrans (kurýr byl hrubý a navíc mi nebylo předem dáno vědět, kdy zboží dojde a tudíž jsem se s ním musela nahánět mimo domov, na což reagoval velmi neprofesionálně a nevhodně)

zboží perfektní, cena dobrá, doba dodání vynikající, ale jednání ze strany dopravní firmy otřesné, proto bych nejspíš znovu z tohoto obchodu neobjednala, pokud by nezměnili způsob doručování

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste byla s našimi službami spokojená.
    Co se týká stížnosti na přepravní společnost, byli bychom rádi, kdybyste nám na email poslala číslo objednávky, se kterou byla tato nepříjemnost spojena. Na základě této identifikace jsme schopni zjistit, který řidič zásilku doručoval, a zajistíme, aby se podobná situace již neopakovala.
    Řidič má povinnost předem zákazníka informovat o doručování balíku, většinou v ranních hodinách, aby si zákazník mohl převzetí naplánovat. Je samozřejmě nepřípustné, aby se choval nevhodně a hrubě.
    Velice se za tuto situaci omlouváme a věříme, že už se nebude opakovat.

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• Velice rychlá doba dodání. Zboží došlo v pořádku. Doporučuji.

Velice doporučuji. Ráda nakoupím znovu.

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• -erudovaní zaměstnanci, kteří poradí při výběru
    • -rychlost vyřízení objednávky a následné dodání
    • -parádní ceny vůči konkurenci!!!!
    • -nic!

Měl jsem obavy, neboť to byl můj první nákup v tomto obchodě! Jednalo se o tento produkt Samsung EB-K800BEWEGWW - SAMSUNG, Extra Battery Kit- White. Ale to jen chvilku! Hned mě překvapila ochota zaměstnanců poradit při výběru se zbožím. Rozhodně se v budoucnu budu zas vracet a ne jen díky bezkonkurenční ceně vůči konkurenci ale lidskosti! Doporučuji!!!

• Přehlednost stránek

I přes počáteční potíže s dostupností telefonu bylo jednání firmy velmi vstřícné a problém se rychle vyřešil. Bezkonkurenční cena, kvalitní zboží. Mohu doporučit.

Absolutni spokojenost

• nízké ceny
    • nízké poštovné
    • velká nabídka zboží
    • trochu nepřehledný web, ale poradil jsem si

rád nakoupím znovu, neměl jsem jediný problém

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• Rychlé zaslání, kvalitně zabalené, perfektní informovanost o zboží jednak po telefonu než jsem objednávku zadal a také později. .. potvrzení objednávky, info o dostupnosti a dále pak notifikace o odeslání zásilky. .. vše perfektní. ..

Byl jsem spokojen ... Maximálně! !!

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• Zboží bylo dodáno vcelku rychle. Možná proto, že jsem platil převodem předem.
    • Kupoval jsem obal na notebook 13", ale dodaný obal, který byl pro 13" notebooky určen byl malý. Rozhodl jsem se odeslat jej nazpět a odstoupit od kupní smlouvy. Bohužel prodejce můj balík nepřijal a ten se mi vrátil zpět navíc poškozený a částečně rozbalený (protržený). Poškozeno je i zboží co obsahoval. BACHA NA TYTO JEJICH PRAKTIKY!!! Zboží si musíte ponechat!! Asi nelze vrátit!! Pokud to zkusíte, tak ho nepřijmou a to se vám poškozené vrátí!! Takže už ho nelze ani v zákonné lhůtě vrátit (odstoupit od smlouvy) ani reklamovat. BACHA !!

BACHA NA TO, ABY JSTE OBJEDNAN0É ZBOŽÍ NEPOTŘEBOVALI VRACET. TO S VÁMA PAK PĚKNĚ VYJEBOU !!

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

dovoluji si reagovat na Vaše hodnocení, neboť se nezakládá na pravdě.
    Samozřejmě i u nás lze zboží do 14 dnů vrátit, jako je tomu u všech ostatních eshopů. V případě, že chcete zboží vrátit, je však nutno řídit se našimi reklamačními podmínkami a ty jsou jasné. Postačí emailem zaslat odstoupení od kupní smlouvy, my zadáme toto odstoupení do našeho systému a následně je Vám zaslán formulář, který slouží k identifikaci Vašeho odstoupeni. Součástí jsou také podrobné instrukce k reklamaci/odstoupení, zejména pak adresa, na kterou je nutno zboží zaslat. Toto jste neučinil. Zásilka byla zaslána na špatnou adresu, přestože v našich reklamačních podmínkách je jasně a zřetelně uvedeno velkým tučným a červeným písmem, že balíky zaslané jinou adresu nebudou příjmány. Přes to všechno jsme Vám tuto možnost nabídli, Vaše odstoupení jsme do systému zadali , o této skutečnosti jsme Vás informovali, ale vy jste jej již bohužel nevyužil.
    Pokud došlo k poškození Vašeho balíku, je nutné jej reklamovat u přepravce, kterým jste balík posílal, neboť my jsme se s balíkem do styku vůbec nedostali, byl automaticky odmítnut.
    Jako každý eshop se s odstoupením od kupní smlouvy setkáváme často a žádný z našich zákazníků nikdy nebyl odbyt neuznáním odstoupení od kupní smlouvy. Vždy zákazníkům vycházíme vstříc, naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni nejen ohledně nových zákonů, ale také ohledně práv spotřebitelů, aby nebyl zákazník jakkoli poškozen.
    Přeji Vám pěkný víkend.

Za firmu SIMPO CZ

Hana Vávrová

• Neuveřitelná rychlost dodaní!!!!
    • Možná větší popis produktu ale to je detail.

Nakoupil jsem zde,protože měli bezkonkurenční cenu produktu...ze zpracování stránek obchodu jsem měl stach ale přeci jen jsem platil předem a byl jsem neuvěřitelně překvapems neuvěřitelnou rychlostí dodání a ceny poštovného opravdu palec nahoru takových obchodů více!

• Nízké poštovné

Doporučuji, zboží přišlo hned následující pracovní den.

kolektiv SIMPO CZ, s.r.o.

• spolehlivost,včasné doručené, dobrá domluva, příznivá cena

PERFEKTNÍ :-)