• druhý den je to doma
    • dobrá rychlá komunikace
    • super ceny
    • jen málo informaci o nabízeném zboží

doporučuju

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami spokojen.

• Velké spokojenosti nakoupit SSD pevný disk bylo akce cenu a moc poděkovaní obchod SIMPO.
    • SSD bezvadný
    • Dobrá cena
    • Ani nic!

Protože můj sen přaní SSD má vysoký výkon než běžný HDD. Jsem spokojený stolní počítač běží rychlejší super...
    tento obchod doporučuji

• rychle, levně

ok

• cena, spolehlivost

tento obchod doporučuji

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• Po objednání okamžité zaslání zboží
    • Doručeno druhý den
    • Výborná komunikace s pí.Vávrovou
    • Bohužel se dostavil problém s kvalitou dodaného zboží, za který však obchod nemohl, tento problém byl ale opět bleskově vyřešen.
    • Zodpovědný přístup.
    • -nic

Obchod doporučuji hlavně z důvodu, že se obchodník nezříká zodpovědnosti za případný problém a řeší ho v rámci zájmu zákazníka, což bohužel ne vždy bývá pravidlem u internetových obchodů.

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.

• Velká spokojenost, s nabídkou s vyřízením objednávky s dopravou. Zboží jsem objednal v pátek odpoledne a dorazilo hned v pondělií v 8 ráno.

Můj první nákup v tomto obchodě. S důvěrou se určitě obrátím znovu.

• Webové stránky, vyhledávání slabší

Zboží opravdu skladem, rychlé doručení

• Rychlé potvrzení objednávky
    • Rychlé doručení zásilkovou službou
    • Doposud žádné problémy se zbožím
    • Nic nemám

Jeden den jsem objednal zboží, do pár hodin byla objednávka potvrzena a byla předána k přepravě. Zároveň mi byl poslán odkaz na sledování zásilky. Druhý den jsem hned od rána mohl sledovat zásilku. Doručení bylo po obědě a bez problémů.

• výborné recenze
    • rychlost dodání
    • dobrá cena

obchod doporučuji
    zboží dodáno obratem
    naprostá spokojenost

• spolehlivost,rychlost

Mnou vybraný produkt byl nejlevnější ze všech nabídek na internetu!
    Určitě doporučuji všem ostatním!

• Nejnižší cena na trhu.
    • Rychlost dodání.
    • Příjemná komunikace.

Tento obchod jsem dosud neznala, na heureka mi proste vyslo, ze maji za dane zbozi nejnizsi cenu, tak jsem to zkusila. Byla jsem velmi prekvapena, ze zbozi prislo jiz 22h po objednani. Skvele zabaleno. Navic v obchode jsou velmi příjemní a ochotní, bezproblémová komunikace. Ráda se sem znovu vrátím, až budu něco opět shánět. Když ne pro zboží, tak aspoň pro radu:-)!

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem a našimi službami spokojena.

• dodáno už následující den po objednání,
    • dobrá cena,

Naprosto bezproblémový obchod.
    Zboží přišlo asi za 22 hodin.
    Doporučuji i ostatním.

• Rychlost dodání.Spolehlivost.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• I když jsem tento obchod neznal, vyzkoušel jsem ho. Vyřízení objednávky bylo velmi rychlé a zboží jsem měl doma na druhý den.
    • Měli nejnižší cenu zboží ze všech obchodů u požadovaného zboží.

Moje první zkušenost s tímto obchodem, ale velmi dobrá.
    Doporučuji tento obchod.

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• - obrovská vstřícnost a ochota to se dnes nevidí
    • - nízká cena
    • - rychlost dodání
    • - výborná komunikace
    • - nic

Jak už jsem psala paní Vávrové, úžasná, to je osoba na svém místě.
    Děkuji za dárek pro syna, který byl doručen přesně na oslavu jeho narozeniny.

• perfektni komunikace
    • neuveritelna rychlost dodani
    • obrovska ochota
    • Absolutně nic!!!!

Pani Vavrova jeste jednou dekuji za Vasi ochotu!!! Za overovani a telefonovani a take za Vase velmi milé jednani. Obal skutecne dorazil jak jste slibila a tak jsme mohli udelat kolegyni radost, prestoze uz jsme s tim vubec nepocitali, kdyz jsme ho meli vice nez mesic objednany jinde a nedorazil... jeste jednou moc dekuji!!!

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• pěkný výrobek dobrá cena

vše ok

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• - velmi rychlé jednání, zboží na druhý den doma
    • - dobrá cena

Vše v pořádku, dobrá cena, rychlé jednání.

• Dobré ceny
    • Veškeré informace ze strany obchodu vyčerpávající a věcné
    • Zboží dorazilo v pořádku se všema náležitostma.

Doporučuji tento obchod.

Reakce obchodu SIMPO CZ s.r.o.

• Velice rychlé doručení.