• Žadné
    • Nemá co slibuje a týden trvá než Vám to oznámí.

Nepoužitelný.

Reakce obchodu Obchod s mobily

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem obchodě.

Pokud Vás pracovnice obchodního oddělení kontaktovaly po týdnu od vytvoření objednávky, jednalo se jistě o zboží, které právě nebylo skladem, nebo bylo teprve objednané u dodavatele. Tato informace o dostupnosti je uvedena na internetových stránkách pod cenou produktu.

Děkujeme za Váš čas a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Tým obchod-s-mobily.cz

• Rychlá dodávka, skvělá komunikace přes SMS zprávy

• objednám a oni hned pošlou
    • celkem velké poštovné

vše ok!

Dobré ráno,

děkujeme, že jste nám napsal svůj názor a děkujeme za kladné hodnocení. Poštovné se může oproti jiným e-shopům jevit jako vyšší. Nejsme tak velkou firmou, která odesílá stovky balíčků denně, takže cena dopravy se na tom odrazí.

Abychom ale zákazníkům tuto cenu kompenzovali, nabízíme mobilní telefony za jedny z nejnižších cen.

Doufám, že budete s telefonem spokojený!

Tým obchod-s-mobily

- vynikající komunikace obchodu
    - operativnost a ochota
    - přál bych si, aby takto fungovaly všechny obchody u nás
    - jistě doporučuji

• rychlost dodání abych stihl dárek pod stromeček
    • nevyskoušené a nepředvedené zboží reklamace

nevim ale ted mám lítání a starosti z reklamací a co z toho holka neštastná protože pod stromečkem měla vlastně nic moc když mobil nefunguje nejsme bohatý a vždycky na to doplatí ty chudý tak si dejte pozor a radši si svoje zboží nechte vyskoušet lepší než smutná dcera pod stromečkem

Reakce obchodu Obchod s mobily

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala napsání hodnocení.

Píšete, že mobilní telefon byl nefunkční. Jde stále "jen" o zboží a leč je to spíše rarita, může se to stát. Zásadní je, že obchod toto prakticky neovlivní.

V případě nespokojenosti či problému a nutnosti reklamace, se zákazníkovi snažíme veškeré kroky ulehčit. Telefon můžete
    - osobně jednoduše předat na jednom z našich 6 výdejních míst
    - zaslat doporučeně na naše centrálu v Liberci

Vše už potom řešíme my, jako prodejce a Vás kontaktujeme v okamžiku dokončení reklamace.

Všichni zákazníci si mají možnost zboží vyzkoušet. Ikdyž jsme malá firma, děláme pro Vaši spokojenost maximum a i proto máme již 6 vlastních výdejen zboží, kde si jej můžete prohlédnout.

Pro více informací mne paní Vlasto můžete kontaktovat na [email protected].

Lukáš Hovorka za tým Obchodu s mobily

Dobrá komunikace
    Rychlost
    Mohu doporučit

• Levne iPady

• Jestli budu zboží vracet se uvidí podle stavu ;) Pokud nebudou poruchové, není důvod mobily vracet :))

Jsem velice spokojená.
    Doporučuji!

• vyzvednutí v centru
    • nedostali jsme typ mobilu ktery jsme objednali, ale novejsi verzi

delsi cekani na pri prevzeti

• Objednávala jsme hned 2*.
    • Telefonicky jsem si ověřila dostupnost telefonů, objednala přes net a hned druhý den byly připraveny na pobočce v Brně!
    • Skvělé ceny!
    • Ochota!
    • Nedostala jsem návod k jednomu z telefonů (pro technicky neposkvrněnou mamku, takže to bude krize :-D)
    • Jinak žádné proti nejsou.

Doporučuji!

Reakce obchodu Obchod s mobily

omlouváme se za tento zásadní nedostatek. Můžete prosím na [email protected] zaslat e-mail s typem telefonu, abychom Vám návod doposlali?

Může jít o formu PDF souboru, nebo i tištěný. Záleží na Vašem výběru.

Děkuji za pochopení.
    Hovorka - Tým Obchodu-s-mobily

• Píší expedice do 24 hodin - kvůli tomu jsem poptávala zboží telefonicky. Potvrdili mi, že mají skladem, ale dorazilo až po 8 dnech od objednávky.

Dobrý den paní Lenko,

je nám líto, že jste na své zboží musela čekat tak dlouho.

U telefonů skladem sice uvádíme dodání do 2-5 dní od přijetí objednávky, nicméně se nám toto nepodařilo dodržet.

Neznám přesný důvod - nemám žádné dostupné informace pro prověření a zjištění příčiny. Beztak by toto šetření bylo nejspíše již téměř zbytečné, jelikož čas nelze vrátit.

Přesto doufám, že jsem s mobilním telefonem spokojená a bude Vám dlouho a dobře sloužit.

Pěkný den.

Hovorka, Tým Obchod-s-mobily

• ke zboží jste mi neposlali návod k použití

Reakce obchodu Obchod s mobily

omlouváme se, že došlo k tomuto nedopatření.

Můžete mi zaslat na [email protected] model telefonu, který jste si u nás objednal, abych Vám jej zaslal?

Děkuji.

Hovorka, Tým Obchod-s-mobily

• Mobilní telefon na vašich stránkách již nebyl skladem a přesto jste ho zajistili.

výborný

• Nedodfržení termínu dodávky.Od objednávky uplynulo 11 dnů a mobil stále není k osobnímu vyzvednutí.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Obchod s mobily

poprosím Vás tedy o zaslání čísla objednávky, abychom mohli prověřit v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.

Pokud Vám zboží ještě nedorazilo je možné, že se jedná o telefon, který již není na trhu dostupný. Samozřejmě pokud mi zašlete číslo objednávky, prověřím jí a budu Vás obratem informovat.

Pokud se jedná o zboží, které jsme měli dostupné, za případné zdržení se samozřejmě omlouváme.

Hezký den.

• vydne nakupovani rycle a spolehlive
    • operatori neinformuji zakazniky pravdive

jinak ok obchod

• cenově levnější, než v obchodě
    • české menu, nabízí mobil.telefony bez českého menu a pak se čeká..a čeká..

Objednat si mobil, ale počítat s tím, že prostě ani za týden ještě bebude..když si objednám na Mall .cz, je tu zboží druhý den, tomu říkám servis, ale tohle ne...

• velmi dobrá komunikace, rychlost dodání

• rychlost objednavky
    • pri objednanivam je vse zaslano sms i e-mailem
    • zbozi dojde hned druhy den po odeslani
    • mobil jsem mel z dovozu ale vse i s navodem jsem mel v CZ
    • objednal jsem si bilej ale dosel cernej (ale cekal jsem to)
    • na mail napsali ze zbozi odeslou dalsi pracovni den coz bylo pondeli ale poslali ho az v utery.

Obchod az na tu spatnou barvu telefonu (coz se stava v takovychhle pripadech casto a vsude)
    je dost dobry.
    Vrele doporucuji.