+přehledný e- schop
    +rychlé dodání

• Zboží neodpovídalo popisu v nabídce-místo k okamžitému použití bylo v rozmontovaném stavu jako stavebnice a nebyl leták v českém jazyce

PODVODNÍCI!!! Objednávku 6.10.2022 na položku, která nebyla v čase objednávky skladem, ale byla na eshopu nabízena, přijali a objednávku potvrdili. Následně se začali vymlouvat, že cena není správná a že bylo uvedeno, že není skladem. Neskladová položka však nemá vliv na odsouhlasenou cenu. Do dnes, 14.10.2022, zboží neposlali. Peníze nevrátili!! Bude řešeno s ČOI, případně policií ČR.

Reakce obchodu Pískovačka

Vážený zákazníku, bohužel jste si vybral zboží, které nebylo a stále není skladem s upozorněním, že je dostupné na dotaz, jak bylo uvedeno na našem e-shopu v detailu produktu. Vaše objednávka byla v našem systému zaevidována 5.10. Již 6.10. bez zbytečného prodlení jsme vás informovali o nedostupnosti objednaného zboží a požádali vás o váš souhlas se stornem vaší objednávky. Zároveň jsme vám nabídli mimořádnou slevu na zboží, které je plnohodnotnou náhradou. Protože jste ani ve lhůtě 10 dní nereagoval na žádost o souhlas se stornem vaší objednávky, byla vám byla celá objednávka stornována z naší strany a peníze vám byly připsány zpět na váš účet.
    Vážený zákazníku, velice nás mrzí, že jste ve své recenzi zcela opominul naši rychlou reakci a nabídnutou slevu na jiné adekvátní zboží i naši žádost o váš souhlas se stornem vaší objednávky.
    Jsme vděční za každou i kritickou recenzi, která nám umožní napravit naše nedostatky a zlepšit naše služby, ale pouze v případě, když se jedná o kritiku oprávněnou a pravdivou.

• rychlé jednání a dodání zboží

S obchodem jsem spokojena, zboží bylo dodáno rychle a v pořádku.

Spokojenost, nakupuji zde pravidelně

Velmi dobre

• Zboží přišlo po dvouch týdnech a navíc ještě úplně něco jiného než jsem potřeboval, jedním slovem tragédie.

vse v poradku

Dobrý.

Zboží bylo rozdělo do 2 zásilek, které přišli odděleně ve 2 dnech.
    Tato informace mi chyběla. Jinak zboží dorazilo v pořádku.

• Vyborna domluva

• rychlost dodání

Bezproblémový, odborně zdatný obchod schopný poradit.

Dobré jednání, nabídka náhradního sortimentu

• rychlé doručení

rychlost dodání