Po potvrzení objednávky zboží, které mělo být včas a skladem jsem jen čekala, čekala a čekala a byla nucena si barvy objednat u jiného dodavatele. Po refundaci objednávky jsem se doprošovala a uháněla pro vrácení peněz 2 měsíce. Špatná komunikace a jen slibovaní zákazníkovi jak se ozvou na email.Myslela jsem že peníze už nevidím.
    RADĚJI UŽ NIKDY VÍCE.

• obchod
    • internet

vali dobre

• Požadované zboží vždy na skladě.
    • Přijatelná cena.
    • Obratem zaslané.
    • Slabiny jsem nezjistila.

Já jsem spokojená.

OK, žádné problémy

• nízké ceny

• cena, velký sortiment

bez problémů

Prisel mi jiny vyrobek,nez jsem si objednala, takze jsem to musela vracet. Ale komuniace s obchodem byla perfektni a do dvou dnu doslo spravne zbozi.

Reakce obchodu Obchod-kosmetika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zpětnou reakci.

Omlouvám se Vám za chybu expedice. Při balení Vaší objednávky expedice zaměnila produkty a zaslala Vám jiný produkt než jste měla objednán. Naši chybu jsme napravili zasláním správného produktu.

Zákazniké oddělení Obchod-kosmetika.cz

• příznivé ceny a široký sortiment

Obchod bych bez obav doporučila, všechno proběhlo rychle a v pořádku, nemám co vytknout

ANO:
    velký výběr veškeré kosmetiky
    nejnižší ceny produktů dané značky
    rychlé dodání

NE:
    poměrně vysoké poštovné

Tento obchod bych doporučila!

Rychlé dodání, jsem spokojená a znovu si z tohoto obchodu ráda objednám.

Koupila jsem 2 laky na vlasy, jelikož nabízí nejlepší cenu. Zboží došlo brzy, ale bohužel bylo poškozené. Byl úplně rozdrcený rozprašovač, naštěstí jen u jednoho laku, takže nereklamuji, vršky si přehodím. Zboží nebylo rozhodně dobře zabaleno, jen boky obalené v papíru a to hlavní bylo jen tak, bez zajištění před poškozením. Takže nevím, zda doporučit, asi neopatrnost někde při převozu...

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Pokud jste měla poškozený produkt, měla jste nás kontaktovat a poté bychom Vám produkt vyměnili. Zboží balíme do bublinkové folie a balíček vyplňujeme papírem aby nedošlo k poškození výrobků. Pokud takto zabaleno nebylo, expedice jej špatně zabalila na tuto chybu bude upozorněna. Doufáme, že jste do budoucna neztratila důvěru k našemu e-shopu.

Příjemný den přeje Pavlína Kolářová

• levné zboží

super nabídka za super cenu!

• Byla jsem prekvapena, jak rychle mi objednane kremy znacky Le Chaton. Podle me kostemicky, jsou zdaleka nejlepsi vyrabene v Ceske republice.
    • Vse perfektne zabalene.
    • Budu si pravidelne u vas objednavat.

Komunikace byla fajn, bohužel mi poslali jiný odstín tonovací krému než měli, ale vše se vyřešilo v pořádku a dokonce poslali i omluvný dárek.

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.

Omlouváme se Vám za chybu expedice. Tuto chybu jsme napravili zasláním správného produktu, který jste měla objednán. Budeme rádi, když v budoucnosti opět obnovíte přízeň k našemu e-shopu.

Přeji příjemný den

• Velky sortiment zbozi
    • Nezaznamenal jsem

Uspokojivy

Zboží jsem chtěla mít na štědrý den, proto jsem objednala na dobírku, abych měla jistotu co nejrychlejšího odeslání. Hned druhý den bylo zboží doma.

• Dobré ceny, možnost platit kartou
    • nenašla jsem

Jsem spokojená, bez výhrad.

• velký výběr

• solidní ceny a celkem široký sortiment
    • žádná informace pošty o dodání zásilky na doručovací poštu

mohu doporučit

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.

Na stránkách České pošty je informace, že jste byl informován SMS zprávou a emailem o uložení balíčku na poště, jak jste měl zvoleno v objednávce. Pokud Vám žádná informace nepřišla a nejste spokojen s tímto dopravcem, můžete si zvolit v příští objednávce našeho druhého přepravce PPL, který Vás telefonicky kontaktuje.

Zákaznický servis Obchod-kosmetika.cz

Velice negativně mě překvapilo, že při reklamaci výrobku (prošlé zboží) mi chtěl obchod znovu naúčtovat poštovné při zaslání náhradního produktu. Prý to vede jako novou objednávku, ale při reklamaci - resp. náhradě za zboží, by tomu tak být nemělo.
    To už je lépe rovnou nabídnout vrácení peněz zpět na účet, k čemuž nakonec došlo.

Z toho důvodu bych obchod nedoporučila.

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou reakci.

Omlouvám se Vám za způsobené komplikace. Informace o krátké expiraci produktu byla na našich stránkách uvedena. Po obdržení produktu, jsme Vás kontaktovaly a navrhly Vám vrácení platby nebo vytvoření nové objednávky. Po obdržení informace, že nově vytvořenou objednávku nechcete, jsme Vám platbu vrátili zpět na Váš účet.

Zákaznické oddělení Obchod-kosmetika.cz