• Knebl ČB - katastrofa
    • Neochota
    • Jedí na prodejně
    • Neumí přiznat chybu
    • Nedoporučuji!

Do Českých Budějovic jsem odnesl telefon na výměnu baterie.

Z čehož mi bylo řečeno, že pokud mi rozbijí sami zadní kryt budu si ho muset uhradit, takže tedy souhlasím.

Po pár hodinách si jdu pro mobil a zprvu si ničeho nevšimnu a zaplatím.

Doma zjistím, že mi zcela oddělali jeden z reproduktorů v telefonu a při reklamaci mi bylo řečeno, že to s tím nemá nic společného a jednalo se pouze o výměnu baterie!

Další problém bylo neustále odlepování zadního krytu!

Po dalším jejich neúspěšném servisu tedy navštívím jiný a zde mi bylo řečeno, že telefon byl slepen silikonem, zcela nekvalitní, samozřejmě se snažili i přidělat zpět onen reproduktor, ale neúspěšně!!!

Do dnešního dne mám s tímto telefon jen problém a to kvůli Vám!

• Žádná
    • Chování personálu
    • Neochota
    • Neznalost produktu

NEDOPORUČUJI!! Zajímavé je, že pozitivní recenze jsou od anonymů a negativní mají jména?
    Prodejna ČB - neskutečná katastrofa, především arogantní chování. Jak psali jiní již dříve, vyhnout se obloukem!!! Jediným cílem je udělat z vás negramota...samolibost, arogance, neochota a lhaní, to jim jde ze všeho nejlíp. Zaspali dobu, takto se obchod již dávno nedělá! Tady rozhodně neplatí vstřícnost a ochota pomoct zákazníkovi, (který již zaplatil-asi právě proto), slušnost, zájem o spokojenost zákazníka. Jednoduše: po zaplacení již nikdy neotravujte!!

• Široký sortiment, příjemná obsluha, skvělá dostupnost.

Často přejíždím z Českých Budějovic do Prahy, takže mi vyhovuje, že mají pobočky v obou městěch. Vždy když něco potřebuji, zaskočím do jedné z nich a zatím mi vždy se vším pomohli, at už se servisem nebo s výběrem příslušenství. Jsem spokojen a určitě budu dál využívat a doporučovat.

• Velice ochotná paní vedoucí,2hodinnový problém jsme nakonec vyřešili

Vše OK

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Velký výběr zboží
    • Příjemný personál
    • Dobrá dostupnost obchodu
    • Příslušenství i na staré telefony
    • Občasné fronty

Spokojenost

• Jedině tak dobré umístění obchodu.
    • Popis mé zkušenosti s tímto obchodem je opravdu na mnoho řádek, proto to zkrátím a shrnu - neochota uznat oprávněnou reklamaci. I když v úplném závěru se obsluhující slečna snažila být ochotná, k ničemu mi to nebylo a o peníze jsme stejně přišli.

Už nikdy více.

• Dobré ceny, velký výběr, ochotná obsluha

Jsem spokojený.

• Velký výběr příslušenství, ochotný personál co poradí, příjemné ceny.

Za mě určitě jeden z nejlepších obchodů s telefony a příslušenstvím. Hlavně vždy seženu co potřebuju a co jinde nemají. Jsem spokojen a doporučuji.

VSE OK.

• Rychlý servis, ochotné jednání, skvělá komunikace.
    • Snad jen, že je mám docela daleko, ale zas se mi cesta vyplatí, protože vím, že mi vždy pomohou a vyjdou vstříc.

Neměnil bych, určitě jediný servis který mi vyhovuje a vždy s e mi přizpůsobí dle mých časových možností.

• Boží kryty :) :)
    • Nic.

Maj skvělý zajímavý vychytávky pro telefony, krásný kryty a příjemný vzdělaný personál :) Občas zajdu na radu, a vždy uspěju :)

• Perfektní..při koupi nového telefonu mi se vším poradili, nastavili, zaktivovali..neskutečná ochota...to už se vidí málokde.

Určitě doporučuju, ochotní a vstřícní.

• Příjemné ceny, velký výběr pouzder a příslušenství.

S nákupem jsem byl spokojen

• Ochota, rychlý servis, dobrá komumikace

Doporučuji!

• Velice milý kolektiv zaměstnanců.
    • Velká ochota zákazníkovi poradit a pomoct s výběrem správného telefonu.
    • I přesto, že jsem velice náročný zákazník, tak se mnou měli velkou trpělivost.
    • Rychlé vyřízení opravy.
    • Profesionální přístup.

• Extrémně rychle opravený telefon. Kvalitní služby, odborně nalepené ochranné sklo. Ceny normální, srovnatelné jako v jiných kamenných prodejnách.
    • Žádná negativní zkušenost.

Extrémně rychle opravený telefon. Jelikož podnikám a hodně věcí řeším přes internet nebo telefonicky, prakticky nemůžu být bez telefonu ani minutu. Tady byli ochotní, přišel jsem a hned mi navrhli že telefon bude opraven do 30ti minut (jinde mi řekli do druhého dne, nebo že to budou někam posílat apod.). Byl jsem velice mile překvapen, skočil jsem na nákup a kafe, a zpět pro telefon. Takhle si představuju služby v moderním světě! :D

• Vždy seženu to co potřebuju, mají přijatelné ceny, velký výběr, a vždy ochotně poradí. Krom toho je otevřeno od rána do večera, víkendy i svátky :)
    • Snad jen občas dlouhé fronty..evidentně to není tak špatný obchod jak si tady někteří nesmyslně stěžují..no jo Češi :)

Opravdu jsem vždy byla spokojena, chodím tam už léta, a nikdy jsem neměla problém..naopak..vždy mi pomohou a jsou tam moc milí, ochotní a příjemní :) Takže určitě doporučuju, není nad kamenný obchod kde mám věc hned a můžu vše řešit osobně a na místě.

• Rychlost servisu, skvělá domluva, milá obsluha. Skvělý výběr příslušenství.
    • Nenapadá mě nic.

Rozbil jsem telefon a nemohu bez něj fungovat, rychle mi ho opravili, bez problémů jsme se domluvili a byli velice vstřícní a příjemní. Hned jsem si nechal nalepit i sklo, pro jistotu :D

• Objednal jsem si nový telefon a do druhého dne jsem ho měl na prodejně, zároveň mi nabídli pouzdro a sklo za zvýhodněnou cenu.

Ceny na nové telefony stejné, jako na internetu, kvalitní poradenský servis.