• Perfektni servis

• skvělá komunikace co se týče pomocí pri vyberu bot a odeslani
    • jakmile jsem sdelil ze mi zboží nesedí, obchod se mnou přestal komunikovat, nereagoval na mail ani mi majitel nebral tel., doufám, že peníze budou vráceny

už zde nenakoupim

Reakce obchodu icebugrunning.cz

Vybraná velikost zákaznici neseděla a okamžitě jsme reagovali a dohodli jsme se zákaznicí zaslání ještě jednoho páru obuvi s tím, že dle pocitu, vybere vhodnější buď původní 38, nebo další zaslanou 37. Následně ani jedna z velikostí neseděla a zákaznice nás informovala o případném vrácení, nebo výměně za velikost 37,5. Ta nebyla aktuálně na skladě, ale snažili jsme se zajistit a chtěli jsme zákaznici nabídnout alternativu v produktu - hřebová obuv - ve velikosti 37,5. To jsme však nestihli a zákaznice oba páry obuvi vrátila. Dnes jsme obuv převzali a obratem vrátili peníze + zaslali info o vrácení peněz a informaci k tomu, že existuje i jistá alternativa tohoto specifického produktu ve velikosti 37,5., kterou se nám podařilo pro zákaznici zajistit.

+Kvalita
    +Vždy vše bez problémů

• velmi dobré

rychlá reakce na dotaz,bezproblémové a poměrně rychlé vyřízení a dodání zboží,vzhledem k součastné situaci

• výborná komunikace a vstřícnost

• rýchle jednanie
    • doručenie bolo extrémne rýchle

• přehledný web, rychlá objednávka i dodání

• distupnost tovaru

mile mne překvapil telefonát od dodavatele, který mi vyšel vstříc při způsobu úhrady objednaného zboží a tím pádem se celá transakce mohla dokončit k mé spokojenosti, zboží bylo od telefonátu dodánu rychle

• Kvalitní zboží

Doporučuji komunikace perfektní, rychlost- naprostá spokojenost.

• Ochotný

1. nákup, uvidím jak budou probíhat další

Super komunikace, rychle vyřízení, super obchod.

Perfektní komunikace a spolehlivost

Vynikající komunikace přes chat. Rychle dodání. Boty jsou perfektní.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Ústretový prístup
    • Skvelé akciové ceny

Maximálna spokojnosť s vybavením objednávky a ústretový prístupom predávajúceho. Určite odporúčam nákup v tomto e-shope.

• vstřícné jednání

• Velmi rychle vybavenie zasielky, predavajuci tak ako pri minulych nakupoch velmi ochotny pomoct :)

Jednoduche a rychle vybavenie objednavky na to, ze ide o cesku stranku, dorucenie bolo v SR pocas covid19 opatreni. Uplna spokojnost.