Vše OK.

• Jednoduché ovládání
    • Přehledný obchod
    • Rychle doručení

Po přečtení všech těch komentářů o tom, jak rychlé bylo dodání... Mám bohužel opačnou zkušenost. Už je to týden, co mi obchod zaslal email o odeslání objednávky, avšak zásilkovna píše, že stále čeká na dodání obchodem. Sice nevím, na které straně došlo k chybě, ale rozhodně mě to stresuje i s ohledem na částku, kterou jsem zaplatila. Po upozornění mi obchod odpověděl dalším dnem, že můj email byl předán skladu... Ale to je ovšem opět pátek, takže rozhodně místo "1-3 pracovních dnů" to bude minimálně 10 dní, či více. Jen doufám, že pokud mi někdy má objednávka dorazí, tak bude v dobré kvalitě no. Objednávám v obchodě poprvé, tak mě to zatím moc nemotivuje na další nákup :D.

Reakce obchodu Dermalogica

Moc nás mrzí, že Vaše první zkušenost s naším eshopem nedopadla úplně podle Vašich, ale i našich představ.
    Bohužel došlo k tomu, že se balík ztratil u dopravce. Předán dopravci byl však hned následující den po přijetí Vaší objednávky.
    Kolegyně Vás již informovala o ztrátě balíku a o odeslání nového. Ten byl dnes doručen na výdejní místo, takže je pro Vás připraven k vyzvednutí. Moc se Vám omlouváme za komplikace a děkujeme Vám za pochopení.

• Kvalitni produkty pro moji skincare.
    • Rychla doba dodani.

• Rýchle dodanie tovaru

Nakupovala som tu prvý krát. Od prezerania, cez platbu až po nákup všetko prebehlo v poriadku. Stránka je pekne urobená a zrozumiteľná. Páči sa mi, ako je pekne rozpísané zloženie, či návod na použitie produktov.

• Rychlost dodani
    • Skvela komunikace

• Velký výběr
    • Věrnostní program
    • Rychlé doručení

Jediné co je malá nevýhoda je možná platba předem a nebo dražší dobírka.

• Rýchle dodanie tovaru

• vždy rychlé vyřízení objednávky
    • vzorečky
    • newsletter se slevovými nabídkami
    • 100% záruka originálních produktů
    • velmi kvalitní produkty, ke kterým se vracím

Objednávám si zde výrobky dermatologica už dlouho, vždy rychlé vyřízení a odeslání objednávky, do dvou dnů mám doma. Newsletter je fajn, čas od času posílají zajimavé nabídky. A jinak s produkty dermatologica jsem velice spokojená, zkoušela jsem spoustu jiných alternativ, ale nic z toho nebylo ono, takže se vždy vrátím k dermatologica.

Vše v naprostém pořádku

• Rychlé doručení

Vždy je vše v naprostém pořádku.

• Kvalita
    • Přehledný eshop

• Rychlost, dobrá komunikace
    • Nivc

• Objednávám opakovaně a vždy rychlé dodání. Jsem maximálně spokojena. DOPORUČUJI.

perfektní servis

S tímto odličovacím olejem jsem velice spokojená. Nic tak dobře mi obličej neodlíčí jako tento přípravek. Objednávám už třetí balení. Mimo tohoto oleje používám i další kosmetiku od této značky. Jsem velice spokojena. Všem vřele doporučuji!

• Uvítala bych více slevových akcí pro registrované zákazníky

Reakce obchodu Dermalogica

děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud mohu, tak doporučuji odebírat naše newslettery a sledovat náš Instagram aby Vám žádná akce neunikla.

Vždy jsem velmi spokojena. Komunikace skvělá. Mohu jen doporučit.