MŮJ MALÝ ZKUŠEBNÍ NÁKUP PROBĚHL V POŘÁDKU KE SPOKOJENOSTI.
    DĚKUJI A RÁDA DOPORUČÍM

s obchodem jsem spokojená, objednané zboží bylo dodáno brzy a v pořádku

• Ryclé vyřízení objednávky, bez problémů

• Nabízí výborné a kvalitní zboží, které se již nedá koupit v běžném obchodě.
    • není

Obchod doporučuji. Je to můj několikátý nákup, jelikož používám tato šetrná tužidla , která se nedají koupit jinde.

První věc, co dokonale zlikvidovala tu invazi blech, co si moji chlupáči dotáhli z venku... Máme jak šampon, tak kondicionér, i sprej.. A i tu pěnu. Za mě maximální spokojenost..

Moje zkušenosti s obchodem jsou jednoznačně perfektní. Mohu jen doporučit, jsou ochotní a příjemní.

Reakce obchodu AVEFLOR

děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem.
    Doufáme, že nám zachováte věrnost při dalším nákupu.

Pěkný den.
    Obchodní tým AVEFLOR

• Vůbec mi nepřišlo potvrzení objednávky ani platební podmínky

Reakce obchodu AVEFLOR

po vytvoření objednávky odchází z našeho systému automaticky e-mail s potvrzením o přijetí objednávky a s platebními podmínkami. Pokud Vám tento e-mail z nějakého důvodu nedorazil, tak nás prosím kontaktujte a ihned vše vyřešíme. Bohužel z této recenze nepoznáme o jakou objednávku se má jednat a zda byla námi v pořádku přijata.

Obchodní tým AVEFLOR

Dobrá komunikace
    ochota

• rychlost , nemám žádné výtky :)

Přes menší zpoždění,zásilka dorazila v pořádku včetně milého překvapení,perfektně zabalená,děkuji za milé překvapení.I v budoucnu se s důvěrou opět obrátím na Vaší firmu a doporučím kamarádům Vaše služby.

V obchodě jsem sehnala zboží, které jinde nebylo v nabídce. Nabídka se týkala kosmetiky v balení 250 g, takže cena za 50 g byla pro mě ve výsledku významně nižší.

• široký sortiment mé oblíbené kosmetiky saloos za dobré ceny
    • Pro mne je nevýhodou to, že evidentně pouze ti, kteří nakoupí kosmetiku Aveflor a to nad 500kč mají poštovné zdarma, ale produktů Saloos se to zdá se netýká, můj nákup stál přes 800kč, ale poštovné mi bylo zaúčtováno také.

Reakce obchodu AVEFLOR

doprava zdarma se vztahuje na celý nákup při kterém jsou zakoupeny produkty AVEFLOR alespoň za 500 Kč s DPH. Vše je podrobně popsáno v obchodních podmínkách a záložce Doprava. V košíku také máme kontrolní počítadlo, které Vás upozorňuje za kolik ještě zbývá nakoupit produkty AVEFLOR pro získání dopravy zdarma.

Dopravu zdarma pouze na produkty Saloos při zachování nízkých cen těchto produktů bohužel nejsme schopni nabídnout.

Obchodní tým AVEFLOR, a. s.

• tužidlo Aveflor jsem nemohla nikde v kamenném obchodě sehnat, proto jsem volila internetový obchod
    • na dotaz, zda firma Aveflor ještě vyrábí pěnové tužidlo s heřmánkem, jsem vůbec nedostala odpověď

• mají co jinde není k sehnání

• objevila jsem zboží, které nikde jinde nemají
    • vše ok

jsem u ráda, že jsem na obchod narazila, budu stálou zákaznicí

• Zboží je vždy na skladě.
    • Je brzy doručeno.
    • A komunikace je perfektní.

V tomto obchodě jsem nakoupila pěnový vosk na vlasy, protože není v obchodech k dostání. S tímto obchodem mám vždy jenom dobré zkušenosti. A i proto jsem ho doporučila své kamarádce.

• kvalitní výrobky

• Rychlý nákup, zboží které jinde prakticky není k dostání.

Doporučuji.

• dobrá cena
    • a dííky za dárek :-)
    • NIC

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem naprosto spokojená.
    Není co vytknout.
    Obchod mohu jen doporučit.

• Individuální přístup při jednání se zákazníkem, vstřícné a přátelské řešení menší komplikace.

Obchod, do kterého se jistě vrátím, hodnotím na jedničku s hvězdičkou především pro ochotu jednat a domluvit se.