Nakupovala jsem zde podruhé a pokaždé jsem byla spokojená. Obchod má dobré ceny a zboží okamžitě odesílá. Určitě doporučuji

rychlost vyřízení zakázky

Obchod doporučuji, sice jsem svou objednávku stornovala, protože jsem si objednala malinko jiný produkt, ale obchod rychle zareagoval a peníze mi vrátili obratem.

Veľmi rýchle doručenie

tovar podľa toho čo píšu ma doraziť medzi 3 az 10 dni a aj keď bol skladom tak v roku 2023 ho obchod nebol schopný doručiť ani na 10 den

Reakce obchodu obchod.3mh.cz

tato recenze se nezakládá na pravdě. Pán si objednal zboží na osobní odběr !!! Po objednání jsem mu volal minimálně 3 x a dovolal se, že je možné si zboží vyzvednout. A nevyzvednul. Recenze by se měli spíše psát na zákazníky, kteří se takto chovají, vymýšlí si a ještě napíšou negativní recenzi... Ale to bohužel není možné...
    Proto tahle recenze nemá žádné opodstatnění.

3MH s.r.o.

• rychlá expedice
    • trošku vázne doprava

• Kvalita provedeni
    • Vlastní text

• Zboží jsem objednala díky příznivé ceně.
    • Dlouhá dodací doba,
    • Špatná komunikace

Bohužel, ani po 5 pracovních dnech od zaplacení objednávky zboží nemám. Komunikace s obchodem tragická, pracovní doba do 15h max., po té již těžko něco chtít vyřídit: "a pani, proč jste jako nezavolala před půl hodinou? Touhle dobou už nikdo nepracuje, to si snad děláte ze mě legraci, že něco chctete, zavolejte si zítra."
    O objednávce sice pán nic něvěděl, ale na můj dotaz, zda k prověření nepotřebuje číslo objednávky nebo jméno, odpověděl, že už ho nemám zdržovat.

Reakce obchodu obchod.3mh.cz

Vaše recenze se nezakládá na pravdě. Objednávka v žádném případě uhrazena nebyla (toto jsem se paní snažil marně vysvětit). Nyní je již objednávka doručena a nakonec i uhrazena.
    Martin Jašek

• rychlé, bezproblémové doručení

Vypadá krásně na zdi

špičková komunikace

• Dobrá cena
    • seriózní prodejce
    • Trezor se vozí originál zabalený od výrobce pouze v papírové krabicici bez žádného vyztužení rohů a výrobek mi přišel poškozený

Jsem z výrobkem spokojený, přišel sice poškozený, ale s prodejcem jsme se domluvili a já jsem si jej nakonec nechal. Pán za to nemohl. Přepravní služba s tím někde práskla.... člověk by si řekl kovová skříňka, nic se nestane... až po rozbalení jsem se divil.

dobrý

Rychlé dodání

• Slušný výběr
    • Dobré ceny
    • Opakovaný nákup
    • Rychlá a operativní komunikace s prodávajícím při zjištění poškození dodaného zboží (regál)

velmi rychle vyřízené

• velký výběr
    • slušné ceny

Bezproblemovy obchod, doporucuji

Spokojenost, jen mě pobavilo, že bylíček s bytelným sejfem byl odeslán jako křehké zboží :D