Došlo k chybě v nabídce

Reakce obchodu 24U - Obchod s výpočetní technikou

Dobrý den, je nám líto, že došlo k chybné nabídce na e-shopu. Ještě jednou se Vám omlouváme. Učinili jsme ihned kroky takové, aby se již nemohla takto neadekvátní nabídka zobrazit.
    Děkujeme za pochopení a budeme rádi, když náš e-shop ještě někdy navštívíte. Přejeme vše dobré a děkujeme za zpětnou vazbu.

Před týdnem jsem psal o této negativní zkušenosti níže. Chci ji doplnit a říct vám, jak to všechno dopadlo.
    Po nějaké době mi zavolal manager tohoto obchodu a vysvětlil mi celou situaci, proč se to stalo a v čem byl problém. Dodala, že je jim velmi líto, že se to stalo, a že moje negativní zkušenost pro ně bude poučením. A do budoucna se budou snažit, aby se podobné situace neopakovaly.
    Po obdržení telefonu 5 ledna mi zavolal manager prodejny, aby se ujistil, že jsem telefon obdržel a že je vše v pořádku.
    A o týden později jsem od obchodu dostala jako kompenzaci malý dárek, o kterém jsem nevěděl. Bylo to nečekané a příjemné
    Nezlobím se kvůli této situaci a nemám nic proti obchodu. Naopak se mi líbilo, že obchod uznal svou chybu a snažil se mi pomoci.
    Pokračujte v dobré práci. Přeji vám jen zlepšení a vše nejlepší

Dvacátého prosince jsem si objednala telefon, který ještě nedorazil, obchod telefon ještě neobdržel, moji objednávku ještě nezpracovali a neposlali, protože telefon nemají na skladě atd, vše chápu, svátky ale za tolik dnů, už mělo by být ten telefon aspoň u obchodu. Škoda mluvit

Reakce obchodu 24U - Obchod s výpočetní technikou

Děkujeme za zpětnou vazbu, ač ne zrovna pozitivní.

Mrzí nás situace, ke které došlo před Vánocemi, kdy byl zvýšený zájem o tento konkrétní typ telefonů v dané barvě a došlo k souběhu více objednávek, kdy náš dodavatel ve stejném čase daný produkt vyprodal jinde. Domluvili jsme si ve firmě jiné postupy tak, aby se toto v budoucnu neopakovalo. Děkujeme za Vaše následné milé hodnocení zvlášť s vysvětlením, jak to dopadlo. Jsme rádi, že je už vše nakonec v pořádku a mohli jsme to vyřešit. Kdybyste potřebovali ohledně iPhonu s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Přejeme krásný den.

Vstřícnost, rychlá komunikace, vše doručené v termínu.

Reakce obchodu 24U - Obchod s výpočetní technikou

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená. Krásný den.

• Super

Reakce obchodu 24U - Obchod s výpočetní technikou

Dobrý den. Děkujeme za milou recenzi...

Osobní přístup
    Na přání i nalepili ochranná skla - v ceně

Reakce obchodu 24U - Obchod s výpočetní technikou

Děkujeme za Váš čas pro napsání recenze. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

• rychlost,
    • profesionalita