• Neaktuální nabídka a zmatečné objednání.

Objednané zboží nešlo objednat s osobním vyzvednutím na prodejně. V potvrzovacím emailu ovšem tato možnost uvedena byla ale na jiné adrese než jaká byla uvedena v eshopu. Po telefonické urgenci mi bylo sděleno, že ani jedna adresa na výdej není platná a výdej je pouze v sousedním městě. Nakonec mi bylo sděleno, že objednané zboží stejně není skladem ač v eshopu i potvrzovacím emailu bylo deklarováno jako skladem.
    Prostě ukázka, jak by eshop neměl fungovat.

Rychlost dodání

• Solidní ceny
    • Přehledná možnost vybrat velikost bot (v případě nákupu bot)
    • Dodané zboží odpovídá tomu co je nabízeno na stránkách obchodu
    • Informace do emailu o změně objednávky
    • Dodací lhůty by mohly být přeci jenom o něco kratší

• Peníze za nedodané zboží vrátili okamžitě.
    • Obchod nabízí zboží které nemá skladem

Při objednání jsem zboží hned zaplatil a když se ukázalo, že není na skladě, obchod mi peníze obratem a bez upomínání vrátil.

ok.

příznivá cena, rychlé doručení

• Rychlé dodani

Komunikace žádná,nakonec zboží ani nebylo na vrácení peněz nikdo neupozorní,ta raději nikdy více.

Objednavku č.563728 jsem zaplatil 4.9. na č.učtu 289207167/0300 částku 397 Kč i s dopravou na poštu. Od toho dne nemám potvrzeno příjeti platby na Váš účet , nebo nějaký e-mail o odeslání mé objednávky. Hodně objednávam přes internet ale toto je zatím jeden z nejhorších eshopu. Pokuď zboží dorazí což nemám jistotu tak pak udělám hodnoceni.
    S pozdravem P.M.

Žádná komunikace, za vrácené zboží nevrátili peníze, čekám tři týdny, rozhodně nedoporučuji

• špátná komunikace

Objednáné dvě velikosti bot , odstoupila jsem od kupní smlouvy s tím že dorazil jeden pár poškozený a druhý pár neseděl velikostně. V případě že mi někdo pošle poškozené boty a já za ně zaplatím očekávám vrácení peněz,popřípadě výměnu. Bohužel paní na infolince zdělila že každý e-shop je jiný a musí poslat zboží na reklamaci vyřízení do 30 dnů ,prý nevýhoda e-shopů. Žádný informační mail o přijaté vrácené zásilce ,po 15h se nedovoláte a když se dovoláte ,tak samá neochota. Příště volím jiný eshop.

Na to, že bylo zboží prezentované jako skladem, ani po týdnu žádná zpráva, žádné zboží, na stránkách je že se objednávka zpracovává. Dovolat se nelze. Doufám, že je to jen nějaká nechtěná chybička a obchod se polepší.

• VŠE DOŠLO RYCHLE A V POŘÁDKU.

...

výhoda

Po týdnu zjistili, že jednu položku objednávek nemají. Po dalším týdnu, když jsem se informoval o stavu objednávky prý budou už odesílat. Zatím nic nemám.

Věci dorazily v pořádku jen bych jeste dala k produktu tabulku velikostí.Velikosti se mnohdy u vyrobcu liší.

• Celkem rychlé dodání a perfektní balení.

• Rýchlosť, komunikácia

• Vše přehledné a doručení bleskové