Velký výběr zboží, rychlé dodání.

Hezký den přeji, paní Drdová,
    děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jelikož působíte v oblasti vzdělávání, což je pro nás nesmírně důležitá činnost, rádi bychom Vám navrhli plošnou slevu na veškerý náš sortiment. Kontaktujte nás prosím a my Vám nastavíme výrazné slevy na zboží, které běžně odebíráte.

Jsem s pozdravem,
    Matěj Válek - vedoucí provozu ObalyBrno s.r.o.

výborné ceny, ochotný prodejce, děkuji

Reakce obchodu OBALY BRNO.cz

Děkujeme, děkujeme a děkujeme. Bylo to sice na hraně, ale 3-denní lhůtu pro expedici jsme ve Vašem případě dodrželi i přes Covidový výpadek pracovních sil. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, paní Kellnerová. Tak snad zase někdy příště.

Matěj Válek - vedoucí provozu ObalyBrno s.r.o.

Již druhý týden čekám !!!

Dobrý den, pane Holečku,
    děkuji za Vaše negativní hodnocení, které si v tomto případě jednoznačně zasloužíme. Bohužel nás v době Vaší objednávky zmasakroval Covid, což se krátkodobě neobešlo bez prodloužení dodacích lhůt. Ve Vašem případě jsme ovšem udělali ještě jednu neomluvitelnou chybu. I přes urgenci Vaší objednávky jsme Vaše zboží nechali ležet připravené k odeslání na jednom z regálů ve skladu, přičemž jsme vesele expedovali objednávky, které přišly až po té Vaší. Velmi se za toto omlouváme, budeme Vás telefonicky kontaktovat v otázce domluvení finanční kompenzace. Tato chyba nás mrzí. Přijměte, prosíme, naši omluvu.

S pozdravem,
    Matěj Válek - vedoucí obchodu ObalyBrno s.r.o.

• bezproblémová komunikace, rychlé vyřízení

Krásné čtvrteční dopoledne přejeme,
    co může být lepšího takhle po ránu než upřímná pochvala, za kterou Vám moc děkujeme! Budete-li mít zájem, ozvěte se nám na [email protected] a my Vám na jeden nákup poskytneme 20% slevu na veškerý drogistický a kancelářský sortiment při nákupu nad 1500 Kč jako malé poděkování.

Ať se Vám daří. S pozdravem,
    Matěj Válek - vedoucí provozu ObalyBrno s.r.o.

• zboží bylo rychle doručeno

Reakce obchodu OBALY BRNO.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byli spokojeni a věříme i v budoucí partnerství. Zatím se nám naštěstí daří ve 100% případů dodržovat expediční lhůty i přes hektické období Vánoc. Dovolte nám popřát Vám příjemné svátky a mnoho úspěchů do nového roku.

Matěj Válek - vedoucí provozu ObalyBrno s.r.o.

změnili tovar na zboží které prý mají na skladě a stejně ho pořád nedodali

Hezký den přeji,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, i když pro nás nepříznivou, nýbrž přínosnou jakožto poučení do budoucnosti. Dovolte mi se krátce vyjádřit a uvést Vaše 2 výtky na pravou míru pro čtenáře této stránky:

1) Uvádíte, že jsme změnili zboží z objednávky na to, které máme na skladě. Ano to je pravda. Kontaktoval jsem Vás osobně telefonicky s návrhem, že Vám za stejnou cenu dodáme dražší krabice, které jsou o maličko větší (5 cm) než krabice Vámi objednané, s čímž jste bez výtek souhlasil. Věřím, že takové řešení je férové a správné a mělo by ve výsledku vzbudit pozitivní reakci.

2) Uvádíte, že jste nebyl spokojen s dodací lhůtou. V podmínkách dopravy máme hned na 2. řádce uvedeno, že zpravidla expedujeme 1-3 pracovní dny po přijetí objednávky, což jsme bezpečně dodrželi. Důvod proč se Vám dodací lhůta zdála delší byl ten, že 17.11. byl státní svátek, na který po 2 dnech navazoval víkend. V tomto bodě si tedy z objektivního hlediska dovolím nesouhlasit s Vaším hodnocením, ale současně chápu proč jste ho napsal. Dovolte mi pro dobré vztahy poskytnout Vám dopravu zcela zdarma na jakýkoliv Váš další nákup bez spodního limitu košíku a popřát nám příjemnější budoucí zážitky ze společných obchodů v tomto a nadcházejícím roce.

Jsem s pozdravem,

• velmi vstřícná domluva

Příjemný a ochotný personál, profesionalita, neskutečná rychlost dodání a vstřícný přístup, DOPORUČUJI! :-)

• Velmi rychlé dodání,
    • Kvalitní zboží
    • trochu drahá doprava
  • Bohužel z objednaného zboží byli dva kusy jiné než jsem objednala.

• pružná reakce na změnu objednávky,velmi příjemní

• Velmi dobrá komunikace, dodání zboží.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• v obchodě jsem našel, co jinde nemají

• Spolehlivost
    • Dobrá cena
    • Komunikace se zákazníky

Doporučuji pro pravidelné spokojené nákupy.

• komunikace

náplň přišla v pořádku, ale nebyla funkční. Na dotaz bylo obratem zboží vyměněno a vše funguje jak má.Děkuji za rychlost výměny

• dobrá komunikace

Spokojenost s nákupem

• Kvalitní služby a špičková komunikace
    • Dobré ceny

Určitě doporučím všem. Nakupuji pravidelně.

Nejlepší cena a široká nabídka
    Příjemné a rychlé jednání
    Zboží v pořádku, pečlivě zabalené
    Určitě doporučuji

Reakce obchodu OBALY BRNO.cz

moc Vám děkujeme za tento milý komentář a jsme velice rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.
    Budeme se těšit na další nákupy.

• - šíře sortimentu
    • - přiznivé ceny
    • - možnost osobního vyzvednutí bez poplatku

Vzhledem k výše uvedeným výhodám, doporučuji k nákupu.

Reakce obchodu OBALY BRNO.cz

jsme velice rádi, že jste byla na našimi službami spokojená. Tímto Vám děkujeme a budeme se těšit na další nákupy.

OBALY BRNO.cz

Skvěla komunikace a ochota. Doporučuji.