O2.cz

2228 recenzí z celkového počtu 7760 hodnocení

Recenze O2.cz

Plukovník Krjučkin

Přidáno: před 54 minutami

• vše jsem vyřídil z domova

Zdeněk

Přidáno: před 4 hodinami

Jednoduchost, spolehlivost

Petr Zelmanovič

Přidáno: včera, 09:37

S prodejnou jsem byl spokojen, profesionální přístup prodejce, dobré umístění.

Sperl Jiri

Přidáno: 27. června 2017

• Jednani bylo k me spokojenosti prijemne

Hezký den,
děkujeme za vaše hodnocení, potěšilo nás.
Anička, O2 Guru

teta Jari

• blízko

Vladimír

dobrý obchod

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme za krásné hodnocení. Vážíme si toho :)
Jarda, O2 Guru

David R.

Přidáno: 26. června 2017

• Zboží objednané přes eshop s vyzvednutím na pobočce není bráno jako nákup přes eshop, ale pouze rezervace produktu a tudíž není možné vrátit bez udání důvodu.
  • Zaměstnanci O2 pravidelně tvrdí velmi rozdílné věci. Na technické podpoře řeknou jednu věc, na pobočce následně tvrzení vyvrátí. Následně některé úkony nemůže vykonat technická podpora na chatu, ovšem operátor na telefonu to zvládne bez obtíží.

Pro vyřešení technického problému mi bylo doporučeno na chat podpoře, abych zakoupil nové zařízení. To jsem udělal, zboží jsem objednal přes eshop a vyzvedl na Harfě. Technický problém to ovšem nevyřešilo. Zboží jsem chtěl tedy vrátit, ale na pobočce mi řekli, že nemohu bez udání důvodu vrátit produkt, protože nebyl zakoupený přes eshop. Vyzvednutí na pobočce je pouze rezervace.
Když jsem jim vysvětlil, že jsem výrobek zkoušel na doporučení 2 techniků z technického chat oddělení, doporučili mi, ať je kontaktuji a napíšou mi, že zboží nepomohlo, a že pak mohu zboží vrátit. Když jsem napsal na podporu, řekli mi, že toto dělat rozhodně nemohou. Když jsem se po 15 minutách dovolal k operátorovi, ten mi to bez problémů potvrdil a přesně věděl, co napsat do zakázky, ačkoli tvrdil, že to nikdy nedělal.
Vrcholem všeho byla 3. návštěva pobočky na Harfě, kam jsem konečně přišel vrátit zboží. Opět mi ho odmítli vzít s tím, že nesouhlasí seriové číslo produktu s číslem na faktuře. Po dlouhém hledání se zjistilo, že mi prve vydali zboží s jiným seriovým číslem.

Reakce obchodu O2.cz

děkujeme za hodnocení. Pokud na e-shopu provádíte rezervaci zboží na danou prodejnu, pak nejde o nákup na e-shopu, ale čistě o rezervaci s tím, že nákup poté realizujete na dané prodejně. Proto zde není možné vrátit zboží do 14 dní ze zákona (nejde o nákup prostřednictvím komunikace na dálku).
Souhlasím však, že ve Vašem případě bylo nutné postupovat individuálně, pokud měl nákup zařízení řešit technické potíže a nestalo se tak.
Z popisu usuzuji, že je nakonec vše vyřešené a zboží vrácené. Za komplikace se moc omlouvám a pokud by bylo z naší strany ještě cokoli učinit, dejte mi vědět odpovědí na e-mail, který Vám přijde s touto reakcí.
Jarda, O2 Guru

Jirka Brzobohatý

Přidáno: 26. června 2017

• Obchod se zákazníkem absolutně nekomunikuje. Potvrdil mi přijetí objednávky, ale když jsme se po 6 dnech pídil po tom, jak to s ní vypadá, tak mi řekli, že byla z jejich strany stornována. Ale vůbec mě o tom neinformovali ani na mail, ani na mobil.. Po kontaktování slíbili zjistit důvod a dát mi ho vědět. Uběhly další 4 dny a důvod stále neznám...

Absolutně nekorektní jednání ze strany obchodu, navíc není možnost sledovat on-line stav objednávky. Což je u jiných obchodů normální standart..
Držte se od tohoto obchodu raději dál..

Pěkný den,
v tuto chvíli pro vás bližší informace zjišťuji.
Poprosím o trpělivost. Za vzniklé potíže se omlouvám.
Petr, O2 Guru

Žakles

Přidáno: 25. června 2017

• Nákup z domova.
  • Přehledné stránky obchodu.

Jsem dlouhodobý zákazník O2.
Nakupuji v kamených obchdech O2 a jsem velmi spokojen.
Proto doporučuji ostatním nakupovat v tomto obchodě.

Dobré odpoledne,
děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen.
Sandra, O2 Guru

Středočech Jirka

Přidáno: 25. června 2017

• Jako u všech e-shopů je nepopiratelnou výhodou, že není potřeba nikam chodit, stačí přes počítač objednat, sedět doma na zadku, a zboží Vám přivezou až pod nos.
  • Všechny ostatní výhody už jsem ohodnotil v "hvězdičkovém" a puntíkovém bodování.

Na stránku jsem se dostal přes odkaz z mailu, rovnou se mi otevřela stránka s produktem (power banka 16000mAh- slevový "kupón" z programu odměna za dobití), a nabídlo mi to rovnou políčko pro zadání slevového kódu.
Zatím power banku zkouším, kdyby se vyskytl problém, řešil bych ho.
Zatím bez výhrad.

Pěkný den,
děkujeme za velmi pěknou recenzi. Budeme se těšit na vaší další návštěvu.
Petr, O2 Guru