• Akce, tj. cena:kvalita.
    • Špatná přeprava. Objednáno několik kg proteinu. Dorazila obrovská krabice, ve které byly naházené pro mě naprosto nepotřebné další kusy kartonů a papíry (tj. odpad?), ale nevadí. Co bylo zaražejicí je fakt, že některé balení proťáku byly "otevřené" a vysypané....

Celková řekněme spokojenost , tj. vzíti v úvahu cenu, kvalitu, ale i již zmiňované slabiny

Reakce obchodu Nutrinoid

Dobrý den, koukal jsem na Vaši objednávku a objednával jste 10x 1000g Laktofit Complex, který byl více jak s 50% slevou. O tento produkt mělo zájem dohromady asi 50 lidí, ale dali jsme přednost Vám a prodali vám všech 10. Balit zboží v akci, které je ještě navíc pod cenou a v tomto množství normálně standartní objednávky nejsou jsme byli nuceni krabice vypcat kartónem, aby vám zboží dorazilo v pořádku. Osobně na tom nevidím nic špatného, nicméně tento problém s kartónem Vám samozřejmě můžeme nějak vynahradit. Přeji hezký zbytek dne a děkujeme za recenzi.

• Rozsáhlý sortiment
    • zatím žádné

Objednejte a užívejte :)

Reakce obchodu Nutrinoid

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš obchod! Těšíme se na příští objednávku.

• nejnižší ceny
    • velký výber zboží
    • zboží jsem měla doma na druhý den
    • kominikace s obchodem na vybornou
    • žádné jsem nezaznamenala

zatím nejlepší obchod, na který jsem kdy narazila

Reakce obchodu Nutrinoid

Tisickrát děkujeme za vaši recenzi! :-) Opravdu nás to těší, když jsou naši zákazníci spokojení.

• Je ze vse co potrebuji a rychle jednani

Kvalita, rychlost, maximální spokojenost!

Reakce obchodu Nutrinoid

Děkujeme vám mnohokrát za recenzi! Hezky se to poslouchá.

• rychlost dodání / rychlost odpovědi přes email
    • nenašel jsem

Díky!

• Vyber, prehlad, komunikacia, ceny
    • Dorucovacia firma

Odporucam

Děkujeme!

• Ceny, komunikace, rychlost a menší ''dárečky'', které potěší.
    • Asi žádné, jen nemá kamennou prodejnu...

Reakce obchodu Nutrinoid

Děkujeme za recenzi! Hned jakmile na to budeme mít dostatek zákazníků a kapitál tak uvedeme do provozu i kamenou prodejnu.

• cena, spolehlivost, komunikace

Přátelský a spolehlivý přístup. Perfektní komunikace. Rozhodně doporučuji!
    Kdo zde nakoupí, jistě nebude litovat. :)