• rychlost doručení
    • bohatý výběr produktů
    • nelze vyzvednout na pobočce v Ostravě

• velký výběr zboží
    • VIP ceny
    • přehledný web
    • Dobré ceny
    • žádná

Jsme velice spokojeni s produkty Nutrend.

• super sortiment
    • dobré ceny
    • velice kvalitní sportovní suplementy (pro mě zejména gely)

• Velký výběr kvalitních výrobků i pro vegany

• výběr
    • věrnostní program (ceny)
    • kategorizace
    • výprodej
    • akce
    • tendence "utrácet až moc" při delším prohlížení sortimentu
    • "sleva" - po zadání slevového poukazu "PRVNINAKUP" byla celková cena vyšší než před jeho zadáním

Pokud člověk zkousne "slevu" pro "PRVNINAKUP", tak se jednalo o bezproblémový nákup (a pro mě o přijatelné ceny).

• Spolehlivist, kvalita produktů, široký sortiment pro všechny
    • Žádná

• Velký výběr komplexní přístup :)
    • na Alze mají levnější Nutrend než na Nutrendu i když jsem vstoupil do klubu :(

• velký výběr zboží
    • slevové akce
    • kvalitní zboží
    • objednávkový systém

Po objednání a zaplacení zboží, jsem 3dny čekal kdy dorazí zboží. Pokud bych se mailem neozval, tak nevím na čem jsem. Paní se mě omluvila, že je valentýnská akce, že dodání zboží bude trvat déle. Nevíte na čem jste, jejich systém je špatný, chtělo by to zlepšit.

• široký sortiment, lákavé ceny, slevy

• Mají vše čerstvé a v plném sortimentu :-))

Dlouhodobě se mi vyplácí spolupracovat s NUTREND.cz

• Přehledný web, široká nabídka produktů, velice rychlé dodací lhůty, spousta informací k nabízeným produktům. Naprostá spokojenost.
    • Široký výběr pro všechny sportovce ať začátečníky nebo pokročilé i pro ty co chtějí jen upravit jídelníček
    • Poradna,kde vám jednoduše pořadí,jak se stravovat a vyznat se v záplavě produktů. Jsem laik co rád si pro sebe sportuje a upravuje jídelníček podle věku a svých potřeb a občas se orientovat je děs. Ale tady vám poradí a vysvětlí proč a co a jak. Sama jsem se nedotazoval, stáčí si přečíst a je vidět, že

• Velký výběr
    • Produkty skvěle a srozumitelně popsány
    • Skvělé ceny

• Široký sortiment
    • Rychlé vyřízení
    • Osobní odběr jen v Olomouci, měl by být v každé prodejně!
    • V možnostech doručení chybí depo pošty s balíkovnou Brno 73 Okružní ulice

Široký výběr zboží a rychlé vyřízení, ALE problematické doručení kvůli nemožnosti vyzvednout zboží v prodejnách A chybějící adrese depa pošty Brno 73

Reakce obchodu NUTREND

Dobrý den, přímá možnost vyzvednutí pro e-shop objednávky je aktuálně u objednávek s vyzvednutím na prodejně v Olomouci (u centrálního skladu a sídla společnosti). Z kapacitních důvodů a malých úložných prostor v nákupních centrech tato forma rezervace na jiných prodejnách zatím není, ale do budoucna plánujeme rozšíření.
    Ale každopádně celý sortiment výrobků by měl být dostupný v dostatečném množství na každé prodejně Nutrend STORES a zboží si tam můžete přímo zakoupit i se slevou 10% při klubové registraci (lze vytvořit i na prodejně) bez nutnosti předešlé objednávky.
    Pokud si chcete být jisti dostupnosti daného produktu na nejbližší prodejně Nutrend, kontaktujte přímo prodejnu s dotazem a případnou rezervací, kontakty naleznete zde: http://www.nutrend.cz/map-market/, tel. kontakt po rozkliknutí dané pobočky.
    S pozdravem Nutrend