NuSpring

Ověřeno zákazníky

404 recenzí z celkového počtu 1207 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod NuSpring získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze NuSpring

Pepka

Přidáno: včera, 10:38

• osobní odběr v prodejně v centru Prahy

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, Pepko, moc děkujeme za kladnou recenzi. Jsme moc rády, že oceňujete osobní odběr v centru Prahy, kde je to kousek ze všech stran. Přejeme krásný den za všechny holky v NuSpring.

Přidáno: 18. listopadu 2017

• Kominikativnost

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, velmi děkujeme za úžasná slova pochvaly. Za ty jsme vždycky moc rády a udělají nám radost. Moc děkujeme a přejeme krásný den za všechny holky v NuSpring.

Přidáno: 14. listopadu 2017

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, velmi děkujeme za úžasnou recenzi. Jsme moc rády, že jste s rychlostí a spolehlivostí spokojení. Moc děkujeme a přejeme krásný den za všechny holky v NuSpring.

Přidáno: 12. listopadu 2017

• osobní odběr v Praze
  • Obchod otevřen až v 16:00

Vše bez problémů, objednávka rychle připravena. Dostupnost skvělá

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a skvělá slova chvály. Jsme moc rády, že jste spokojená s možností osobního odběru, rychlostí připravené objednávky i dostupností. Ano. bohužel máme zatím od 16 hod., ale jak avizujeme při objednávce a v mailíku, není problém se domluvit na jiném čase vyzvednutí i během dne. :). Jsme tu od rána vzadu v kanceláři. Krásný den za všechny holky v NuSpring.

Gabča

Přidáno: 9. listopadu 2017

• výborná komunikace, krásné dárky, ochota

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, paní Gabčo, velmi děkujeme za tak krásná slova. moc, moc děkujeme. Jsme rády, že jste s námi spokojená. Jste naším impulsem snažit se dál v tom, co děláme. Za všechny holky v NuSpring.

Přidáno: 8. listopadu 2017

• Rychlé dodání, pár vzorečků jako dárek zdarma
  • S kvalitou výrobků jsem moc spokojená
  • Měla jsem starost, jestli bude zboží v pořádku, představovala bych si více materiálu, co vyplní prázdné místo v krabici, ať se to nepomlátí. Ale překvapivě byl obsah krabičky v bezvadném stavu.
  • Barva laků na nehty je poměrně dost odlišná, než se mi na webu zdálo. Škoda, že tam chybí český popis barev (pod Bleu Layette n.630 apod. si toho moc nepředstavím) a fotky, jak to vypadá v reálu na nehtech, snad doplní.

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, jsme velmi rády za skvělou recenzi. Výtky si bereme k srdci, výplň budeme řešit, chceme ale něco ekologického, abychom neplýtvaly zbytečně obaly a přitom to chránilo produkty. Pokud budete mít nějaké tipy, budeme rády. K výtce se jmény výrobků a fotografiím. Bohužel každý monitor nebo prohlížeč může ukázat barvu trošku jinak, i my jako každý individuální člověk vidíme barvy jinak a tudíž je to těžké. Právě proto máme v Praze Showroom, aby jste se mohli přijít na barvy nebo produkty podívat osobně. K názvům jsme je překládali do češtiny, ale pak to bylo zmatečné vzhledem k tomu, že mají třeba 10 červených odstínů laků v různých drobných změnách v odstínech a proto jsme je vrátili zpátky do francouzštiny. Snad je to takto srozumitelné vysvětlení. Podle fotografie hned vidíte, o kterou barvu laku jde. Velmi děkujeme za pochopení. Přejeme krásný den za všechny holky v NuSpring.

Lidka

Přidáno: 7. listopadu 2017

kvalita, možnost výběru v různých cenových relacích
nevýhody nemám

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den paní Lidko, velmi děkujeme za tak krásná slova. Jsme moc rády, že jste spokojená a vždy si u nás vyberete :). Krásný den za všechny holky v NuSpring.

Lenka

Přidáno: 7. listopadu 2017

Objednávala jsem asi potřetí, naprostá spokojenost.
Balíček doručen do dvou dnů.
Krásně zabaleno, vždycky v balíčku něco navíc, vzorečky na ozkoušení, což je moc milé. Tímto dodatečně velice děkuji.

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, paní Lenko, velmi děkujeme za tak krásnou recenzi a úžasná slova. Velmi si jich vážíme a bereme si je k srdci. Moc děkujeme za všechny holky v NuSpring!!!! :)

Třísková A.

Přidáno: 6. listopadu 2017

Som absolútne spokojná, všetky moje doterajšie objednávky boli vybavené veľmi rýchlo, balíčky rýchlo dorazili, komunikácia perfektná, absolútne bez problémov. Tento obchodík mi je veľmi sympatický a mám ho rada ♥

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, paní Třísková, velmi děkujeme za tak úžasná slova, velmi si jich vážíme a všechny nás tu potěšily. Moc děkujeme a zdravíme, za všechny holky v NuSpring.

Přidáno: 5. listopadu 2017

rychlé dodání, příjemný a ochotný personál

Reakce obchodu NuSpring

Dobrý den, velmi děkujeme za úžasnou recenzi, jsme za ní moc rády a vážíme si Vašich slov. Děkujeme za všechny holky z NuSpring.