• velice milá a ochotná majitelka
    • rychlé odeslání a doručení
    • bezproblémové vrácení zboží

Ač jsem zakoupené zboží vrátil, jelikož mi nevyhovovalo, obchod byl naprosto profesionální a proběhlo hladké a rychlé vrácení peněz bez zbytečných průtahů.
    Je vidět, že zde je zákazník opravdu na prvním místě před výdělkem a pokud je potřeba, věnují nemalé množství času, aby poradili jak nejlépe dovedou. Celková komunikace byla špičková od začátku do konce a jakýkoli dotaz či problém byl velice ochotně objasněn/vysvětlen/vyřešen, také informace o stavu objednávky byla příkladná.
    Rád zde v budoucnu znovu nakoupím, tentokrát snad již bez vratky :).

• Super
    • Super

Doporučují jsem velmi spokojená,dobrá komunikace,rychlé vyřízení objednávky.

• Skvely vyber, prijemna obsluha

• Široký výběr zboží
    • Milá komunikace
    • Nízké náklady na dopravu
    • Nevím o žádných

• fajn a rychlá komunikace

• skvělá komunikace
    • dárek k nákupu

• skvělá komunikace

Zboží dorazilo rychle a ještě byl přibalen dárek.

• Skvělá spolupráce, i když nebyla jedna mouka na skladě, majitelka mi hned volala a nabízela řešení. Moc ráda si zase objednám. A děkuju za milý dárek v podobě zázvorovýho čaje :)

Rozhodně doporučuji, vstřícný přístup, pro majitelku zřejmě srdcová záležitost.

• Přehledný e-shop, pro registrované každý měsíc doprava zdarma, super komunikace a hlavně velmi rychle dodání zboží.

• Velmi skvělý přístup obchodu. Skvělá komunikace, zboží brzo doručeno.

• Vse v poradku, rychle dodani, doprava zdarma.
    • O dopravu zdarma,ktera ten den byla (a napsala jsem i do poznamky), jsem musela opetovne zadat.

Reakce obchodu Nunýnek

Pěkný den, to mě moc mrzí. Doprava zdarma v určitý den v měsíci je poskytována jen našim odběratelům novinek a není plošná, tudíž automaticky. Proto se může stát, že něco v tom množství omylem přehlédneme, byť se snažíme sebevíce :) Děkuji za pochopení a věřím, že příště už bude vše na 1 s hvězdičkou. Markét

S nákupem jsem byla plně spokojena nemám co vytknout.

Naprostá spokojenost.

• Dobrý výběr zboží, rozumné ceny
    • Rychlé a bezproblémové dodání

• Moc milý přístup k zákazníkovi.

Skvělá komunikace, poměrně rychlé dodání, naprostá spokojenost s fusakem - vypadá přesně tak jako na obrázku.

• Přehledný e-shop, rychlé vyřízení objednávky.

Stále chybí jeden kus zboží. Velké zklamání ze samotné tašky, která je spíše jako na nákupy. Dále jsem očekávala již nabalené zboží v tašce, připravené rovnou do porodnice.

Reakce obchodu Nunýnek

Pěkný den, děkuji za Váš čas a opravdu moc mě tato Vaše zkušenost mrzí. Řekla bych, že celkově šlo o souhru několika nedorozumění. O dodatečném dodání na naše náklady výrobku, u kterého byl výpadek jsem Vás informovala a mnoho více jsme v tom učinit nemohli. Co se týče tašky, vše je v popisu uvedeno, že se jedná o dárek "tašku nákupní" i je vyfocena na fotografii k výrobku. Zasílat křehké zboží nabalené v nákupní tašce se nám zdá nepříliš šťastné a bezpečné řešení odeslání zásilky, tak věřím, že jste si jej do tašky vložila sama. Snad tedy bude příště vše na jedničku s hvězdičkou. Krásné dny Markét :)