• Přehled,jak to s objednávkou vypadá
    • Dárek
    • Nevím o žádné

Super

Dobrý den, vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,
    Váš TojiroTeam :-)

• Doručení bylo rychlé, komunikace skvělá. Výrobek zatím nemohu hodnotit, je to dárek

Váš TojiroTeam :-)

S nákupem jsem byla velice spokojena. před objednáním jsem hovořila telefonicky s prodejcem. byl ochotný a příjemný.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojena. i nadále.
    Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

Skvělý obchod, skvělé zboží, zboží odpovídá kvalitě. Doporučuji !

Dobrý den, vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojena. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,

Vše OK.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme za recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,
    Váš TojiroTeam :-)

Výborná domluva , kvalitní nože, obchod všem doporučuji.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalitní zboží

Váš TojiroTeam :-)

• Možnost dokoupit službu "nadstandardní dobroušení".

• Rychlé dodání ,kvalitní zboží obchod doporučuji

Výborná domluva ,super jednání kvalitní obchod.

• Kvalitní nože
    • Výborná komunikace se zákazníkem
    • Velká ochota ze strany obchodu

Těšíme se na další nákup :)

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi. Jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojena. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• Dodany nuz neni original!!!!! Je to smejd z Ciny!!!!

Reakce obchodu Nože Tojiro

Vážený zákazníku, Vaše recenze nás samozřejmě netěší. Vybral jste si nůž v ekonomické variantě a zřejmě jste očekával, že obdržíte "Bentley" za cenu "Dacia". Váš nůž má skvělé vlastnosti v řezivosti a jeho ekonomické ceny bylo dosaženo nižší spotřebou materiálu. Zajímavé je, že většina zákazníků je s tímto nožem spokojena. Připomínáme, že jste měl zákonnou možnost vrátit nepoužité zboží ve lhůtě 14 dní dle zákona. Na našem webu ostatně o tomto v obchodních podmínkách informujeme a s tímto jste se při objednávce musel seznámit. S pozdravem TOJIROteam.

• obchod by som odporučil, vyšli mi vo všetkom v ústrety

• široký sortiment
    • kvalitní zboží
    • rychlé dodání a vyřízení objednávky

Dlouho jsem vybíral vhodný kuchyňský nůž, v tomto obchodě je opravdu z čeho vybírat, určitě jsem zde nenakupoval naposledy.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste zvolil(-a) ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen(-a). Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO.

• Rychlé dodání objednávky

• Dodanie na Slovensko v priebehu 2 dní

Váš TojiroTeam :-)

• obratem vyřízená objednávka, druhý den obdržení zboží

rychlost

Váš TojiroTeam :-)

.... Takhle hladce to má jít - být. Děkuji M.T.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,

• Rychlost, výborná komunikace

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• spokojenost,vše v pořádku.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Ceníme si toho a přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• Velmi vstřícné jednání.

Vstřícné jednání, dohoda o osobním předání.
    Drobný dárek k zboží.