• nekomunikují, nepotvrdili objednávku, telefonem není možné se jim dovolat, NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

• inzerují zboží, které jsem jinde nenašel
    • ale nejspíš to bude tím, že obchod nikdo neudržuje a v nabídce jsou dávno nedostupné položky
    • registrace nefunguje
    • nelze zobrazit detaily zboží
    • nepřišlo ani potvrzení o provedení objednávky, jen dotazník od Heureky
    • na e-mail obchod nereaguje

Toho, co zde nefunguje, je tolik, že je lepší se tomuto obchodu spíše vyhnout.

• No hrůza..

Jediný obchod který má požadované zboží

Objednala jsem si mobil, který na stránkách sice měli a v okýnku 'skladem', ale co je to za solidní obchod, který prodává, co nemá?!
    Platba již proběhla, ale naštěstí komunikace ze strany obchodu výborná a peníze mi vrátili na účet. Přesto bych po této zkušenosti už tomto obchodě nenakoupila.

• kvalita...
    • dlho sa caka...

skvelo...

• Telefon objednal táta a já ho měl jen vyzvednout, proto napsal mé kontaktní údaje. Po pár dnech došla zpráva, že se obchod omlouvá, ale telefon již nemá k dispozici (přitom jej v době objednání normálně nabízeli). Nic ostatního hodnotit nechci, protože s ostatními charakteristikami obchodu nemám zkušenost.

• Žádné

Rychle jednání

• Nevím

Nevím

• Zboží, které nabízeli v obchodu, nebyli schopni dodat. Tvrdili mi, že již není dostupné. Toto zboží jsem pak snadno nakoupil v jiném e-shopu.

• NEDOPORUČUJI
    • TELEFON JSEM SI OBJ. 11.2.2015. DNES JE 22.2. A TELEFON NIKDE
    • ANI ŽÁDNÝ EMAIL O STAVU OBJEDNÁVKY NIC

NEDOPORUČUJI

• příšerný stránky
    • zboží co už nemají je stále v nabídce ke koupení
    • Výhodná cena, nabízí zboží které jinde nenabízí
    • U vybraného zboží podle katalogu nelze realizovat prodej

Nechépu proč nabízí zboží, které je údajně skladem, ale nelze jej ani objednat a doručit Nef. komunikace se zákazníkem. Obchod nedoporuřuji.

• katalog obsahuje položky které již nejsou v nabídce

• Možná rychlé dodání....
    • Nabízené zboží není skladem....

Můj první a zároveň poslední nákup v tomto e-shopu. Objednal jsem pro dceru k narozeninám s týdenním předstihem nokii 112 v barvě červené - u této noie byla dostupnost SKLADEM !
    Vybíral jsem e-shop, který má stejnou banku jako já, kvůli rychlé platbě, kterou jsem ihned po nákupu provedl a doufal tedy i v rychlé doručení - vždyť dcera má za týden narozeniny a na mobil se těší, ne?
    A tady nastal problém, asi za tři dny, kdy e-shop nijak nereagoval jsem poslal e-mail s dotazem, kdy bude zboží odesláno, že na nokii spěchám a proto jsem ihned prováděl i platbu ze stejné banky.

Druhý den mi přišel e-mail, že nokie v této barvě není a NEBUDE ! Že mi mohou nabídnout stejnou nokii v barvě šedé a bílé. Inu do narozenin zbývalo pár dní, tak jsem volal do e-shopu ať mi co nejdříve pošlou bílou barvu.

Jaké bylo moje překvapení, když operátor na druhé straně linky odpověděl, že neví, zda je bílá skladem a že to musí prověřit ať zavolám za chvíli.....A to mi tuto barvu nabízeli mailem IHNED k odeslání....

Naštěstí se po půl hodině někde tato NOKIE v úplně jiné barvě než dcera chtěla našla a tak mi ji poslali.

Dcera je ráda tedy i za bílou barvu telefonu
    - který jsem ale já neobjednával....

Dokonce byla bílá barva v e.shopu o něco levnější než mnou zaplacená červená - a rozdíl peněz? Samozřejmě jsem nikdy neviděl, ani se o tom se mnou nikdo z e-shopu nebavil....

No nic, hlavně že jsem v dnešní době podvodníků a různých individuí dostal alespoň nějaký telefon a nepřišel o peníze.

JEŠTĚ TÝDEN PO MÉM NÁKUPU BYLO U ČERVENÉ NOKIE UVEDENÉ ŽE JE SKLADEM !!!!

U tohoto e-shopu už nikdy nic neobjednám a důrazně varuji každého, kdo by chtěl ať si to rozmyslí ať nedopadne jako já a řada dalších ( viz. hodnocení na heuréce ).

• levné ceny

• Zřejmě rozšířená praktika českých e-shopů deklarovat zboží jako skladem, ačkoli buď je dodací lhůta třeba i několik týdnů, nebo zboží již není v nabídce.

• I presto, ze je vice jako ctyri tydny Samsung Ativ S po vstupu do obchodu nedostupny, je udavan stale skladem za cenu 5549,- ....po tuknuti na dalsi variantu se dostanete k tomu samemu telefonu ktery skladem opravdu je ale za cenu 14 516,- Kc!!!

Jednoduse-neserioznost, jsou upne mimo....si mysli, ze jsou lidi uplni blbci...

• Široký výběr konkrétního sortimentu.
    • Ze širokého výběru konkrétního sortimentu nic nemají a snaží se tedy nabízet z univerzálního sortimentu.

Pokud hledáte něco konkrétního, podívejte se raději někde jinde, nebudete pak zklamáni...

• Příznivé ceny
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží

Přes problémy vyskytnuvší se při mém nákupu tento obchod doporučuji pro snahu je rychle,ochotně a slušně vyřešit.