• extrémně dlouhá dodací doba (delší než udával e-shop na svých stránkách)
    • bídná komunikace ze strany obchodu

Kupoval jsem zboží od Slovenské firmy Drevona, které tento obchod nabízí v ČR. Na stránkách udaná doba 4 týdny, nakonec to bylo o 2 týdny déle.
    Zboží placeno předem. Obchodník neposlal žádné potvrzení o zaplacení. Na následné urgence i co se týče termínu odpovídal až po několikerém dotazování. Komunikace se zákazníkem bídná.
    Zboží nakonec dorazilo v pořádku. Chápu, že tento obchodník je omezen ze strany jeho dodavatelů, ale neměl by inzerovat nepravdivé termíny a když už, tak se zákazníkem lépe komunikovat.

• Žádná komunikace ze strany prodejce.
    • Zboží nedorazilo.

Před více jak měsícem jsem potvrdil a odeslal objednávku a do dnes nic(dodací lhůta 1-4 týdny),ani informativní sms nebo email o stavu objednávky.Po emailovém kontaktu prodejce,jaký je stav,co se děje,žádná odezva a není to poprvé.Proto v žádném případě nedoporučuji tento obchod!!Čekal jsem na válendy pro děti,zatím co jsem mohl mít dávno jiné a teď mě čeká shánění nových.

• o žádné nevím
    • slibovali,že max.do 8 týdnů zboží dodají.2 měsíce pryč a zboží není

sliby,chyby.

skvělá komunikace, bezproblémové jednání

• Šíleně dlouhá dodací lhůta, objednávka uskutečněna 2.8.17 a 2.10.17 ještě nedorazila

Již v tomto obdchodě nikdy nenakoupím.

zboží jinde nenabízené, jsem spokojen.
    doporučuji ostatním.

Výhodu bych viděl v možnosti doručení v místě mnou určeném,mimo doručovací adresu.

Jsme spokojeni :-)

• Obchod O.K.
    • Komoda má vady

Obchod je v pohodě, bohužel zrovna toto zboží není TOP. Tuto komodu nabízí více obchodů.

Děkuji jsem spokojen

• Velmi vstřícný přístup. Ihned po objednávce sami z obchodu volali a upřesňovali konkrétní detaily a navrhli lepší řešení mé představy . Komunikace na jedničku.
    • Trošku mínus dodací lhůta, ale chápu, že vyrobit kvalitní věc něco stojí a na stránkách údaje o dodání uvádějí. Jak již bylo uvedeno, kdo chce zboží ihned , jede do Ikey pro překližku, kdo chce kvalitní věc, musí si počkat, ale stojí to za to.

• Nevím
    • nevím

Doporučuji tento obchod pro seriozní jednání

• Zboží dorazilo v obalu přelepeném páskou reklamace.

• Pohodlí.
    • Dobrý výběr zboží.
    • O žádných nevím.

Zaujala mě nabídka v e shopu.
    Výborná komunikace při prodeji i následné reklamaci.
    Doporučuji.

spokojenost

Jako invalida oceňuji možnost výběru prostřednictvím internetu, u nabízených výrobků vzorník druhu dřeva nabízeného výrobku. Překvapilo mne, že nám pracovnice podniku telefonicky popsala druh dřeva, které nebylo ve vzorníku zobrazeno a tak umožnila upřesnění objednávky. Vyhovuje nám i možnost nabídky prostřednictvím firmy Heureka, prostřednictvím které jsme si zakoupili již více druhů zboží. Dobré je případně i možnost porovnání cen téhož výrobku, nabízeného více firmami.

Reakce obchodu Nábytek Nový Byt

děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu.
    Nábytek Nový Byt

• objednání přes internet