Nové Barvy

Ověřeno zákazníky

2410 recenzí z celkového počtu 4938 hodnocení

• 98 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Nové Barvy získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Nové Barvy

Přidáno: včera, 23:07

• Nízké ceny a rychlé dodání
  • Nevím o nicem

Přidáno: 24. března 2017

vše ok

Jana

Přidáno: 20. března 2017

• je nejlevnější

Přidáno: 15. března 2017

• Na stránkách mají vše uvedeno skladem, ale v reálu to tak není
  • Nejsou schopni dodržet cenu danou v eshopu a vymlouvají se na to, že zboží není k dispozici

Objednávala jsem pro syny 2 stavebnice Lego. Oslovily mě příznivé ceny a to, že zboží mělo být skladem. Po objednání mi z obchodu telefonovali, že jedna ze stavebnic již není k dispozici - domluvili jsme se proto, že si objednám jinou, která skladem být měla. Další den mi však přišel email, že ani tato není k dispozici. Objednávka byla proto zrušena. Jaké bylo mé překvapení, když jsem si poté procházela stránky obchodu a tam obě dvě stavebnice, které "nebyly k dispozici" nabízejí s tím, že je mají skladem, ale obě byly o několik stovek korun dražší, než při mém objednání. Takže viditelně obchod sází na to, že naláká na nízké ceny a když se jim to nehodí do krámu, tak tvrdí, že zboží s cenou nižší než jinde není k dispozici a doufají, že si objednáte alespoň zbytek objednávky. JIŽ NIKDY VÍCE!

Reakce obchodu Nové Barvy

Vážený Zákazníku,

kontaktuje prosím náš Zákaznický servis. Vámi popsaná situace by měla být vyjasněna. Při změně ceny realizujeme transakce s dodatečnými náklady. Taková máme pravidla. Jestli v případě Vaší transakce došlo k nějaké chybě, budeme se snažit Vám to vykompenzovat.

S úctou,
NoveBarvy.cz

rené

Přidáno: 14. března 2017

Vše ok

Jana

Přidáno: 9. března 2017

Vše proběhlo bez problémů.Řidič pomohl s lednicí až do bytu a vyčkal, až jsme zboží vybalili.

breznak

Přidáno: 7. března 2017

• Cena.
  • Komunikace v případě závady. Reakce jsou neakceptovatelné.

Hrozný nákup, zboží přišlo bez porušení obalu, po jeho odstranění jsem zjistil, že je myčka poškozená. Hned druhý den jsem to avizoval prodejci, první a zatím poslední reakce od obchodu byla, že výrobek je použivatelný a že mi vrátí z obchodní ceny 600Kč. S tím jsem nesouhlasil a od té doby ticho po pěšině. Bohužel při koupi jsem dal jen na hodnocení "ověřený zákazník" a dál jsem to neověřoval. Vše nyní nasvědčuje tomu, že to budu muset dát právní cestou. Neuvěřitelné, že někdo chce prodávat poškozený výrobek za nový, proto asi ta cena.

Reakce obchodu Nové Barvy

Vážený Zákazníku,
V prodeji máme výhradně nové zboží. Vaše myčka byla poškozena během dopravy. Výrazně je to viditelné na fotografiích, které jsme od Vás obdrželi. Místo poškození jsme označili velice přesně. Polystyren chránící výrobek je poškozený přesně na stejném místě, jako poškozená myčka. Bohužel jste nesepsali zprávu o poškození v přítomnosti kurýra, ačkoliv je to povinné.
Navzdory tomu jsme Vám navrhli slevu. Rovněž jsme souhlasili s odstoupením od smlouvy a vrácením peněz. Pro poškozenou myčku pošleme kurýra a uhradíme náklady na dopravu. Vážený Zákazníku, opravdu máte jakýkoliv důvod k nespokojenosti?
S úctou
Tým NoveBarvy.cz

zdenka

Přidáno: 6. března 2017

• žádné

super

Jan Zimmer

Přidáno: 5. března 2017

• Ve srovnání s konkurencí nižší ceny.
  • Požadavek, aby zákazník opětovně potvrzoval svoji objednávku.
  • Naprosto zoufalá úroveň komunikace, nepravdivá tvrzení ze strany obchodu, za obchod píše někdo, kdo se ani nedokáže
  • podepsat.

Objednal jsem zboží, automaticky mi bylo zasláno potvrzení o přijetí objednávky. Následující den mi byl poslán formulář, kde jsem měl znovu potvrdit svoji objednávku. To jsem provedl a obdržel jsem automatické potvrzení toho, že jsem potvrdil. Další den mi bylo posláno sdělení (tentokrát už ne automaticky generovaný formulář, ale nějakou anonymní osobou psaný text), že jsem nepotvrdil svoji objednávku. Zaslal jsem tedy obchodu zpět jejich potvrzení o mnou potvrzené objednávce. Obratem mi opět nějaký prudce inteligentní anonym sdělil, že jsem obchodu zaslal formulář s potvrzením své objednávky. (ano zaslal, jako důkaz, že jsem svoji objednávku potvrdil dle požadavku)Takže na toto sdělení jsem už nijak nereagoval. Po třech dnech kdy se nedělo nic, mi obchod napsal (jak jinak než bez podpisu), že moji objednávku stornoval, protože jsem ji nepotvrdil.

Přidáno: 1. března 2017

Nejnižší cena.
Komunikace i doručení objednávky bez problémů.