• žádný
    • nekumunikují, nedodaji zboží , pravděpodobně podvod

ceny slušné, nekomunikují, telefon nefunguje, zboží nepříjde špatný obchod asi podvodnici

• Dodací lhůty!

• měl to být první nákup vaše zboží se mne libilo jenže když nedojde ani po měsíci tak je to smutné a proto vás nemohu doporučit dál.

špatná komunikace

• Po třech měsících jsem zboží koupil jinde,zřejmě to nebude jen krátkodobá celozávodní dovolená.

Touto dobou už ani objednávat nejde.

• žádná
    • Od loňského listopadu mám objednaný koš na prádlo, který byl skladem. Bohužel jsem jej zaplatila dopředu. Když jsem se zeptala co je se zbožím, vždy mi přišel naprogramový e-mail, že zboží přijde za týden, za další týden zase na dotaz za týden....Když už jsem toho měla dost, tak mi odepsala ženská, že firmu opustili všichni zaměstnanci a že peníze mi hned vrátí. Do dneška nemám ani peníze ani koš. Už nikdo nereaguje.

Neseriozní firma na kterou podám trestní oznámení.

• Výhody jsem žádné nenašel
    • Nekomunikativnost se zákazníkem

Absolutně zbytečný obchod, který sice nabízí zboží za zajímavé ceny, ale nedodá ho a se zákazníkem vůbec nekomunikuje.
    Ani po urgenci jsem se nedozvěděl kde je mnou objednané zboží a zda ho vůbec dostanu.
    Rozhodně je lepší se obrátit na jiný byť trochu dražší obchod, který se zákazníkem komunikuje a zdoží řádně dodá.

• Nekomunikuje se zákazníkem, nabízí zboží, které nemá skladem, i když to na svých stránkách uvádí.

Žádáte mne abych zhodnotil nákup na vašem obchodě. Bohužel není co hodnotit. Zboží nedorazilo a i přes několik pokusů spojit se s vámi, jsem se pouze dozvěděl že telefon je nedostupný. Na emaily nikdo neodpovídá. Není divné mě žádat o hodnocení něčeho co vlastně "neexistuje????

má objednávka měla číslo 2015062004

• slušný sortiment zboží
    • zboží bylo objednáno před cca 15dny a nedorazilo. Na dotaz emailem nikdo neodpověděl.

Dlouhá dodací doba a nekomukativnost se zákazníkem.

• Nízká cena

zlepšení komunikace z klientely

• Nedoporučuji.

Před 5 dny jsem objednala zboží - nedošlo.
    Telefony neexistují.
    Na @ nikdo neodpovídá.

Nedoporucuji zbozi mi nedorazilo,po napsani meilu me nikdo do dneska nekontaktoval

Deklarováno zboží skladem, rychlé dodání atd. Zboží mám objednáno od 8.6. s tím, že mělo dorazit 10.6. Stále nedošlo. Nikdo nebere telefon, neodepisuje na maily. Výrazně nedoporučuji!

• Pěkné počteníčko a přehledná nabídka :-)
    • Zde si nic nekoupíte - nefunguje!!!!

Pokud máte dost času a nevíte co dělat,když venku prší - listujte a prohlížejte nabídky.
    Objednejte a čekejte :-)

• špatná komunikace

po potvrzení objednávky se zatím nikdo neozval

V žádném případě nedoporučuji, telefony neexistují na maily nikdo nereaguje.

Zbozi jsem objednala a nedorazilo. Ani mi nikdo nedal vedet, zda prijde ci ne. S timto jsem se jeste nesetkala proto nedoporucuju

• levný
    • nekomunikovali,telefoní čísla byla nedostupná

vyhnout se zdaleka

• pozdní dodávka