• Velmi ochotny personal, sestavil pricniky a pripravil montazni body k instalaci

Vše v pořádku, spokojenost.

• Rychlá reakce obchodu jsem spokojen.
    • žadná

Maximální spokojenost, vše rychle, ochotně a bez problémů. Děkuji.

• Vše na profesionální úrovni.
    • Spolehlivost

• znalost, zkušenost

Mají komplexní znalosti, předvedou, vysvětlí, ukáží. Po návštěvě a nákupu a získaných informacích jsem 100% spokojen.

• Slušné a rychlé jednání
    • Náhradní díly ihned na skladě
    • Majitel se mi ochotně věnoval i při zjišťování opravdové drobnosti
    • Otevřeno i do podvečerních hodin

Protože jsem celkem ve spěchu a na poslední chvíli potřeboval koupit střešní box na dovolenou, tak mi přes můj stres, mi dokázal majitel velmi trpělivě pomoci ve výběru nejvhodnějšího provedení boxu - a to mi nenabízel to nejdražší. Věnoval se mi ochotně i v pozdních hodinách a ještě mi osobně pomohl namontovat nosič přímo na vůz. Vůbec nemám ve zvyku psát recenze ať dobré nebo špatné, ale tady jsem byl opravdu mile překvapen jak slušně a vstřícně se dokáže někdo chovat ke svým zákazníkům. Vřele tedy obchod doporučuji a dle mě jistě chybu neuděláte.

kamenná prodejna, možnost vyzvednutí on-line objednávek na prodejně zdarma, ochotný personál, platba kartou, parkoviště před prodejnou vždy volné, obchod doporučuji

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Dobrá komunikace a ochotná obsluha. Mají veliký výběr zboží, všem doporučuji.

• vše proběhlo velmi rychle a bez problémů. Majitel okamžitě komunikoval. Spokojenost.

• Rychlost, vstřícnost, ochota, odborná způsobilost.
    • Žádná.

• Ochota
    • profesionální přístup
    • vše na místě smontováno a předvedeno na mém autě- odvážel jsem vyzkoušený a smontovaný komplet

Profesionální přístup, je vidět, že to dělají dlouho a jsou profíci. Za mě vše naprosto OK, nosič mi pán smontoval, ukázal jak se přidělává na auto. Na místě odzkoušeno nandavání. Odjížděl jsem zcela spokojený.

• ochotný personál, okamžitá reakce na objednávku
    • rychlé dodání zboží, ještě tentýž den jsem si mohl zboží vyzvednout
    • cena, výběr

Tento obchod můžu jen doporučit, rychlé dodání, skvělá komunikace. Na prodejně jsem si vybral ještě nové příčníky, jejich složení bylo dokonce zdarma což jsem u jiných obchodů neviděl. Díky!

• rychlý, spolehlivý

přehlednost, rychlost, profesionalita, perfektní poradenství

• Rychlost připravení nosiče k vyzvednutí
    • Prodejce
    • Prodavač byl velmi nepříjemný

Příště koupím raději jinde. Narazit na hulváta se dá všude, ale když u něj nakupujete to příjemné není.

Reakce obchodu Centrum střešních nosičů

Dobrý den, bohužel jste si ani zboží nevyzvedla, takže nechápeme vaši reakci.
    Děkujeme Centrum střešních nosičů

• rychle jednani
    • na krame vyssi ceny nez na internetu

Vlastne jedine co mi vadi jsou rozdilne ceny na krame a na eshopu a to ze sjednoceni klicu neznamena sjednoceni klicu. Kupoval jsem nosic a drzaky na kolo a objednal si sjednoceni zamku. Sjednoceny byly jen drzaky. Sjednoceni s nosicem za dalsich 500 kc. Coz jsem se ale dozvedel az po tom co jsem vyrazil na vikend s jednim klicem. Tedy mam klice sjednocene ze tri na dva. Obchod se vymlouva na vyrobce.

Reakce obchodu Centrum střešních nosičů

Dobrý den, zkusím ještě jednou vysvětlit.Objednal jste si sjednocení nosičů kol, které jsme vám zdarma pripravili.Poté jste chtěl ještě sjednotit i střešní nosiče, které jsou již za příplatek, jelikož musíme použít novou sadu zámků s počtem, který zákazník požaduje, kterou si samozřejmě musíme zakoupit. Doufám, že to již chápete, ikdyž vám to bylo vysvětleno asi 3x po emailové komunikaci.
    Děkujeme Centrum střešních nosičů

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Skvělá zkušenost, maximální ochota ze strany prodejce, vstřícnost, šikovná dostupnost vozem. Budu doporučovat

Bez problému a rychlý nákup

• Přehledný,vynikající.
    • Nevim.