• Moderni web
    • Nenakupovat! U obchodu jsem objednal stresni box znacky Thule za 17000Kc. U produktu uvedena dostupnost zbozi do 3 dnu a skladem. Druhy den obchod objednavku jednostranne stornoval, kdy pry box den predtim vyprodali. Box jsem sehnal v prodejne v Hradci bez problemu. Neverte tak dobe dodani, ktera neni pravdiva. Dodnes je u produktu uvedena dostupnost skladem a dodani do 3 dnu. Druha vec je ta, ze obchod vedome na hlavni strane lze, kdy uvadi prodejna Praha. Kdyz jsem se ale podival blize, obchod prodejnu nema. Kdybych tuto skutecnost znal, nikdy bych nic neobjednal. Vazeni, to je klamani spotrebitele a jako studovany pravnik si toto nenecham libit.

Podvodnici, prekupnici. Skladem znamena nemame skladem, vedome lzou o prodejne.

• kvalitně zpracované webové stránky
    • přehlednost stránek
    • Odbornost nulová, zboží uvedené skladem a k odeslání ve skutečnosti nemají. Box a nosič i přes potvrzenou objednávku nakonec nedodali a volal mi pán s výmluvou na dodavatele, že jim to kvůli vytížení nemohou dodat. No a také mi řekl, že jim o objednávku nejde a ať si to koupím klidně někde jinde a odkázal mě na jejich dodavatele, že ten to všechno určitě má. Nakonec jsem si musel vzít na poslední chvíli před odjezdem na hory volno na to, abych zjistil, že to ani jejich dodavatel nemá a poté následovalo cestování po dalších obchodech, kde už jsem se setkal s úplně jiným zájmem o zákazníka. Obchod rozhodně nemohu doporučit. S takovým chováním jsem se ještě nesetkal a to přes internet nakupuji velice často.

Po těchto zkušenostech jsem nákup provedl u jiného prodejce.