• krásne produkty podľa môjho vkusu
    • žiadna

Reakce obchodu Nordic Day

jsme moc rádi, že se Vám sortiment líbí. Děkujeme za reakci.

• The goods arrived well packaged and fast delivery.
    • One of the goods (House from Bloomingville) was in bad condition. I would not have bought it if I saw it in a store. I E-mailed about the issue and have yet not gotten an respond. That is bad costumer service! Sadly, since I do like products and cant find it in any other stores, I might do some more service with you but will not recommend to others.

Hello,
    we are really sorry about this whole situation as we are unable to find your message on our email servers. On the other hand we managed to pinpoint your order - i am sending you an email right now, so we can set this straight.

• výborná komunikace s obchodem, vstřícnost

Reakce obchodu Nordic Day

moc nás těší, že oceňujete náš milý personál a jeho pohotovou komunikaci v případě potřeby. Děkujeme za Vaši reakci.

• Rychlost dodání zboží

Z mé strany celková spokojenost a označení balíčku ,,BALENO S LÁSKOU" je super :-)

Vážená paní Hano,
    děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla po všech stránkách spokojena.

Krásny tovar rýchla doprava

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí náš sortiment a že jste byla spokojena s rychlostí dodání.

trochu klamlive,ze na foto boli zobrazene 2 osusky a dosla len jedna,az potom som zistila ze som objednala len 1 osusku

Reakce obchodu Nordic Day

mrzí nás, že jsme Vás fotografií zboží takto zmátli. Používáme fotografie dodané výrobci a často se jedná o nějaká podobná pěkná aranžmá. Vždy, prosím, pozorně čtěte popisek zboží, pokud se jedná o zboží v setu, či o balení s více kusy, tak tam tuto informaci naleznete. Pokud vyvstanou nějaké nejasnosti, tak nás v budoucnu neváhejte kontaktovat pro upřesnění. Můžete k tomu využít například chat, který je součástí našich stránek.

superkomunikace, rychlost

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za výborné hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni.

• Hezké kousky

Objeveno na Favi.cz :)

Reakce obchodu Nordic Day

jsme moc rádi, že se Vám líbí náš sortiment. Děkujeme za perfektní hodnocení.

Rychle a spolehlivě

Vážený pane Zbyňku,
    děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.

• Krásné zboží.
    • Rychlé dodání.

Krásné zboží.

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že se Vám líbí naše jedinečné zboží a že Vám vyhovuje i rychlost dodání. Těšíme se na další spolupráci.

• Kvalitní a krásné zboží, superrychlá dodací lhůta.

Reakce obchodu Nordic Day

jsme rádi, že jste s naším sortimentem a s dodacími lhůtami spokojena. Děkujeme za recenzi.

• kvalitní zboží
    • výjimečný sortiment

Nakupuji zde pravidelně. Vždy proběhlo všechno v pořádku a bez problému. Doporučuji!

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za perfektní hodnocení a za pěknou recenzi. Moc nás těší, že jste s námi dlouhodobě spokojeni.

• Zboží vynikající, ale poměrně drahé.

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za Vaši reakci. Ceny některého našeho zboží se opravdu mohou zdát vyšší, často to zapřičiňuje právě jeho vynikající kvalita a originalita, jak ostatně sami uvádíte.

• Krásné zboží
    • Nádherně zabaleno a přiloženo moc milé poděkování za nákup :-)

Vážená paní Jano,
    děkujeme za perfektní hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí náš sortiment a že chválíte kvalitu balení, věnujeme opravdu mnoho pozornosti tomu, aby zboží v pořádku dorazilo.

• Vstřícné jednání. Hledám konkrétní produkt a obchodní oddělení to zajímá a tak dalo již nápad nákupčím.
    • Rychlé dodání.
    • Perfektně zabaleno. Se zbožím se nemůže nic stát.

Ráda v obchodě nakupuji, protože má netradiční a kvalitní zboží. Děkuji, že jste!

Vážená paní Kateřino,
    jsme rádi, že jste spokojena s naším vstřícným přístupem a s perfektním balením zboží. Také nás těší, že oceňujete náš netradiční a kvalitní sortiment. Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci.

krasny tovar, trochu drahsi, ale kvalitny, mohli by byt castejsie zlavy, som velmi spokojná. Nadherny, vzdusny, cisty, jednoduchy a minimalisticky, moderny, seversky dizajn :)

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že se Vám líbí náš jedinečný designový sortiment. Těšíme se na případnou další spolupráci v budoucnu.

• Krásně a kvalitně zabaleno
    • Dobré zboží

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za pěknou recenzi a perfektní hodnocení, jsme rádi, že jste se zbožím a kvalitou doručení byla spokojena.

toto zboží jsem si vybrala z důvodu, že jsem tyto produkty nebo podobné, nenašla u jiných dodavatelů

Reakce obchodu Nordic Day

Jsme rádi, že jste si z našeho jedinečného sortimentu vybrala. Děkujeme za hodnocení a doufáme, že se k nám do obchodu zase někdy vrátíte.

spokojna

Reakce obchodu Nordic Day

Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni. Děkujeme za reakci.

• Spolehlive dodani do 2 dnu
    • Krasne baleni s darkem
    • Vsechno skladem
    • Web je uz trochu zastaraly

Reakce obchodu Nordic Day

děkujeme za pěkné hodnocení a podnět ohledně obnovy webu. Na změnách a vylepšeních neustále pracujeme.