Nordic Day

Ověřeno zákazníky

572 recenzí z celkového počtu 2159 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Nordic Day získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Nordic Day

Přidáno: 16. března 2017

• designove kousky
  • neprehlednost vyuziti slevy - nemozne vratit se zpatky do kosiku a updatovat objednavku s pouzitim slevoveho kodu

velmi dobry

Veronika

Přidáno: 15. března 2017

• velký výběr
  • skvělá komunikace s obchodem přes mail
  • krásné zboží

První nákup jsem využila s akcí, kdy byla sleva 20% na vše. Zboží je krásné! Těším se na další akci.

Vážená paní Veroniko,
děkujeme za Vaše hodnocení. Zajímavé slevové a soutěžní akce připravujeme pro své příznivce několikrát ročně, mimo výhodných nákupů se tak společně s námi můžete i pobavit a získat bonusy do dalších objednávek, či jiné výhody. Aktuální informace vždy najdete na našem facebookovém profilu a v newsletteru. Těší nás, že krom jiného vyzdvihujete i kvalitu komunikace a rychlost dodání. Oběma těmto oblastem věnujeme maximum úsilí. Objednané zboží a odpovědi na otázky tak dorazí vždy bez zbytečného prodlení.

Zdenka

Přidáno: 15. března 2017

• Zlavy
  • Neviem o ziadnych

Doporucujem

Gabrunka

Přidáno: 14. března 2017

• Zboží,které není v mnoha obchodech.

Terka

Přidáno: 13. března 2017

• Široký sortiment, slevové akce a stylové věcičky
  • Kamenné prodejny by určitě pomohly k většímu nákupu s také si zboží prohlédnout v reálu

Pro všechny kutily, šikulíky, milující rodice plánující zpestření pro své děti nebo prostě pro každého, kdo hledá hezkou novou věc do bytu či pro přátele.

Zuzana

Přidáno: 13. března 2017

• sortiment znaciek, ktore inak nie su uplne bezne dostupne

Stella

Přidáno: 9. března 2017

• tovar ktory nieje bezne dostat v obchdoch

maximalna spokojnost, komunikacia s dodavatelom na velmi vysokej urovni, promptne jednanie a rychla doprava, produkt vyborne zabaleny aby nedoslo k jeho poskodeniu, urcite odporucam a znovu si nieco objednam. dakujem za tovar :) xo

Vážená paní Stello,
těší nás, že jste byla spokojena s průběhem zpracování objednávky. Také jsme rádi, že nás chcete doporučit dále a velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další spolupráci v budoucnu.

Bára

Přidáno: 8. března 2017

• zajímavé produkty
  • příznivá cena
  • jen drobnost, některé kategorie zboží jsou lehce nepřehledné, protože obsahují mnoho produktů (např. sekce s nábytkem), možná to ještě rozdělit na jednu podúroveň (kvůli procházení na mobilu)

zkušenost mám pouze dobrou, zboží dorazilo rychle a bylo podle mých představ, nákup doporučuji

Vážená paní Báro,
vážíme si Vaší užitečné zpětné vazby. Kategorie nábytku je skutečně velmi široká, pro lepší třídění jsme tedy zavedli filtr (vždy nahoře nad prvními položkami zboží), ten můžete využít ke třídění zboží dle místností, barvy a dalších atributů. Jsme rádi, že kladně hodnotíte dostupnost zajímavého zboží a rychlého dodání, protože výběru toho nejlepšího od mnoha dodavatelů a následné svižné expedici zásilek věnujeme opravdu mnoho úsilí.

Simone

Přidáno: 5. března 2017

• Pristup k nie beznym vyrobkom zo Skandinavie
  • Ziadne

Super obchod,mozem fakt len odporucat!

Přidáno: 2. března 2017

• výrobky se skvělý designem