• Velmi rychla doprava objednaného zboží
    • Koupil jsem dvě auta na dálkové ovládání a ani jednomu nefunguje zatáčení. Auta nyní reklamuji.

Žádné výdejní místo je samo o sobě hodně vypovídající

• Měli skladem zboží které bylo v jiných obchodech velmi špatně dostupné, navíc za nejlepší cenu.
    • Doručení na HeurekaPoint trvalo delší dobu - s čímž jsem naštěstí počítal.

Spokojenost.

• Perfektní komunikace a cena.

Vyzkoušel jsem poprvé, vyšli vstříc i s nestandardní další objednávkou.

• Absolutni nespolehlivost

Objednam, po dvou mesicich zadna komunikace (duvodem je asi to,ze to,co jsem objjednal je najednou o litr drazsi)....vrele nedoporucuju

Dobrý den pane Hoplíčku,
    ano, naskladnění trvá bohužel již nějaký čas, ale to je spíše dotaz na výrobce proč nedodává. Aktuálně očekáváme naskladnění 16.12. (pokud bude váš zájem trvat).

Jen by bylo dobré, kdyby jste zbytečně nezveličoval co se týká ceny. Cena zůstala stejná, reaguje pouze na kurz. Aktuálně je cenový rozdíl od vaší objednávky 80Kč.

• Krátká dodací lhůta!

• Opravdu rychlá dodací doba, vynikající komunikace.
    • Nepřehledné webové stránky.

• Velmi dobrá komunikace, objednání zboží, které momentálně nebylo skladem bylo rychlejší, než bylo původně avizováno.
    • Ve srovnání s ostatními e-shopy velmi slušné ceny.

• Nákup proběhl v pořádku
    • Po nákupu přišel z obchodu email s nabídkou dalšího zboží (zasílání obch. nabídek zpravidla odškrtávám)

• našel jsem co potřebuji
    • minimální hodnota nákupu

Mají co potřebuji a blbě se to shání, ale nákup nelze dokončit kvůli minimální hodnotě nákupu?? I když chci koupit levnější položku, normálně bych za ni zaplatil i za dopravné, tak proč?? No nic, jdu kopit jinam.

• jiné ceny na heureka než ve skutečnosti v eshopu

nenakupoval jsem, ale zarazily mě nízké ceny (eshop se tak objevil na prvních místech) těžko říct jestli je to chyba nějakého rozhraní nebo úmysl, ale pro mě je to palec dolů

Reakce obchodu NOGARDIT.cz

ano máte pravdu, na základě těchto recenzí jsme odhalili chybu u poskytovatele dat, který ným do feedu u některých položek do ceny s DPH zasílaných na Heuréku nezapočítal poplatky. Tam kde jsou poplatky autorské a recyklační vysoké - typicky u HDD a DVD nosičů, je samozřejmě rozdíl patrný. V tomto okamžiku poskytovatel dat pracuje na nápravě.

• Nic!
    • V Heureka písou lzive NOGARDIT ze media Verbatim 25ks stojí 144Kc ale na jejich stránkach stojí 174 Kč !!!!!!!!!!!!!! Pisou to lumpove bez DPH a to je PODVOD.

Nogardit lze v cenách !!!! Pryc od nich!

NOGARDIT.cz

• POZOR, uváděná cena je bez DPH.

FIXL

NOGARDIT.cz

• jediny eshop, kde jsem dane zbozi nasel

• Dobré ceny.
    • Přehlednost, slabší výběr.

Malinko jiná komunikace než jsem zažil u jiných eshopů. Je potřeba počítat že některé zboží co je skladem jde asi ještě přes jeden mezisklad tak tam vzniká prodleva při dodání. Ale to vyváží super cena. Jinak nic.