• zboží jinde nedostupné

S obchodem nemám moc zkušeností. Je to druhý nákup. S produkty jsem spokojen. Při druhém nákupu jsem byl obchodem zklamán. Objednal jsem rukavice gold leaf - tough touch pánská velikost a v zásilce byly rukavice dámské velikosti. Co s tím?

Reakce obchodu www.niwa.cz

Dobrý den, omlováme se za chybu a jsme rádi, že jste nakonec spokojený. Přejeme hezký den!

• Rychle doruceni. Odborne poradi. Jejich naradi je uzasne. Jiz mam nekolik kusu a jsem naprosto spokojena. Nuzky ostre jako britva,pleci srpek nema chybu.

Dobrý den, paní Sedláková,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že Vám naše nástroje přináší radost z práce. A taktéž děkujeme za krásné fotografie Vaší úžasné růžové, květinové zahrady. Moc pěkné!

Velice vstřícný přístup a rychlé dodání zboží. Na tomto e-shopu jsem nakoupil již vícekrát a vždy k maximální spokojenosti.

• Perfektní komunikace.

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Velký výběr zahradního nářadí. Doporučuji obchod.

• Perfektní stránky se spoustou užitečných rad k nabízeným produktům
    • Příznivé ceny
    • Rychlé vyřízení

Zboží nedorazilo tak co chcete ? Dotazník je rychlejší než objednané zboží.Jaká spokojenost s obchodem?

Reakce obchodu www.niwa.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Dotazníky jsou odesílány automaticky po 7 dnech od objednání zboží. Odeslání bohužel nabralo zpoždění jelikož jsme čekali několik dní na Vaši úhradu kartou, ta ale nakonec neproběhla. Následně jsme Vás telefonicky kontaktovali a na základě Vašeho přání změnili platbu kartou na dobírku. Balík byl odeslán ještě v den změny! Doufáme tak, že Vám vodítko brusného úhlu brzy dorazí a budete nakonec spokojen. Přeji hezký den! Pavel Koubek, NIWA.

Doporučuji, vše proběhlo jak mělo.

• Velký výběr velmi kvalitních a léty prověřených nářadí. Je radost s nimi pracovat.
    • Japonská precizní výroba a zpracování.

• Výborná komunikace s prodejcem

Skvělá komunikace, kvalitní zboží

• Velice seriosní jednání a ryhlá dodávka

• objednal jsem postupne 2 vyrobky a jeden vratil. fyzicke vraceni probehlo ok jen jsem nedostal penize. musel jsem se pripomenout a pak uz vse probehlo na 1.

• zajímavé japonské produkty, které jinde nejsou k dostání
    • velmi rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé, bez komplikací

eshop přehledný, ceny podle kvality zboží, dodání rychlé, balení ekologické a pěkné

• rychlost vyřízení

• Bezvadné zboží