• po 14 dnech žádná reakce na objednávku, žádné informace ohledně termínu doručení, zboží nedorazilo.

• rychlost, přesnost, profi

Nedá se platit online přes platební bránu nebo kartou , na místě v prodejně se nedá platit kartou .

• rychlost, vstřícnost, ochota

maximální spokojenost

Nagativní. 5.1.2024 jsem objednal položky skladem a dodnes - 21.1.2024 nic nedorazilo. Může se stát, že se některá položka vyprodá a dodávka se zpozdí. Ale z Nilfisk Centrum nepřišla jakákoli zpráva žádným z možných kanálů (telefon, e-mail, sms), která by mě o situaci informovala a upřesnila skutečný termín dodání. Musel jsem sám zjišťovat, proč mi stále nic nepřišlo, údajně čekají na dodávku z centrálního skladu. Zítra to bude 17 dní.... a stále nic...

Rychlost, ochota

• vstřícný a profesionální přístup, nadprůměrné znalosti dané problematiky

• spolehlivost

• Rychlé vyřízení objednávky

• Dobrý výběr
    • Přehledný web
    • Dobré ceny
    • Individuální a milý přístup

Tohoto obchodníka vřele doporučuji všem!

• Posílat těsnění DPD je dost drahé

• Vše Ok

Po objednání produktu, zaslán e-mail o přijetí objednávky a pak už nic.Objednáno 18.6, následně 5.7. objednávka zrušena.I má trpělivost má své hranice.Po celou dobu čekání na objednávku ani email s omluvou a vysvětlením.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Omlouváme se za nedostatečné informace ohledně Vaší objednávky. Vzhledem k výpadku zásob bohužel nebyl produkt "STONE & WOOD CLEANER 2.5 L" skladem, což vedlo k jejímu zrušení. Je nám to velmi líto.

Děkujeme Vám za pochopení.

Tým zákaznické podpory

Uvádí zavádějící cenu bez DPH , nejsou schopni dodat zboží včas , neskutečné drahé poštovné za drobnou součástku

Děkujeme za Vaši recenzi. Reagujeme následovně:

Uvádění ceny bez DPH: Cena s DPH je uvedena hned pod cenou bez DPH. Omlouváme se za nedostatečnou zřetelnost.

Dodání zboží: Tento díl bohužel není skladem a na to jsme upozornili v detailu produktu. Omlouváme se za nepříjemnosti.

Drahé poštovné: Chápeme obavy ohledně vysokých nákladů na poštovné. Rádi bychom Vás informovali, že máte možnost zdarma osobního odběru zboží v naší prodejně. Tím byste se vyhnul výdajům spojeným s poštovným.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Tým zákaznické podpory

• Velika ochota prodejce, poradili a doporucili.

Moc dekuji tomuto obchodu. Velice ochotne poradili a zodpovedli nekolik dotazu. Velmi prijemny nakup.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste si naše služby vysoko cenil/a. Jsme rádi, že jsme byli schopni Vám poskytnout ochotnou pomoc, poradenství a doporučení. Je pro nás důležité, abychom splnili očekávání našich zákazníků a poskytli jim vynikající zákaznický servis.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme další podporu a rady.

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši pozitivní zpětnou vazbu.

Rychlost, vstřícnost, odbornost.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a spokojen/a s naší rychlostí, vstřícností a odborností. Naším cílem je poskytovat vynikající zákaznický servis a vaše hodnocení nás velmi těší.

Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám budeme opět k dispozici a poskytneme vám stejnou úroveň služeb, na kterou jste zvyklý/á.

Děkujeme Vám ještě jednou za vaši přízeň a doufáme, že se k nám budete vracet.

Tým zákaznické podpory

Poradili s výběrem, zboží nebylo skladem, ale přišlo do týdne, jak slíbili.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s výběrem produktu a že se Vám podařilo získat zboží do týdne, jak jsme slíbili. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši přízeň a doufáme, že se k nám budete v budoucnu opět vracet.

• špatné parkování

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Omlouváme se za špatné parkování. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Tým zákaznické podpory

po týdnu žádné dodání ani informace o dodání, přestože zboží bylo uvedeno jako skladové.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vaší zkušenosti. Omlouváme se za zpoždění dodání a nedostatečné informace. Rádi bychom Vás ujistili, že Vaše objednané zboží již bylo úspěšně dodáno. Lituji, že jsme neposkytli aktuální informace o stavu dodání.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a jako kompenzaci za způsobené potíže Vám nabízíme slevu při Vašem příštím nákupu.

Děkujeme Vám za pochopení a příležitost se zlepšit.

Tým zákaznické podpory

• Při objednávání po telefonu mi paní se vším poradila a pomohla , navíc zboží (vysokotlakou pistoli ) ihned zabalila , odeslala a druhý den mi ji kurýr dovezl . Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Nilfisk-Centrum-Praha

Děkujeme Vám za vaši velmi pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jsme Vám mohli pomoci při objednávání telefonicky a že naše kolegyně byla ochotná a nápomocná. Rovněž jsme rádi, že jsme zboží (vysokotlakou pistoli) ihned zabalili a odeslali, a že Vám ji kurýr doručil již následující den. Vaše maximální spokojenost je pro nás velkým potěšením.

Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám budeme opět k dispozici a poskytneme vám stejně vynikající zákaznický servis, jaký jste si u nás zvykl.

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.