• Obchod zrušil moji objednávku, ale peníze zpátky neposlal. Jedná se o podvodníka.

Objednala jsem si a zaplatila šaty v květnu a stále mi nic nedošlo. Na email mi nikdo nereaguje!!!!

• Zboží nedorazilo
    • Nulová komunikace

Bohužel zboží nedorazilo a eshop nereaguje na žádné zprávy. Pokud zboží nezašlou a nebo nevrátí peníze, přidám se k TO.

• žádná
    • Žádná komunikace, žádné zboží. Obchod neplní své závazky, neposílá zboží. Když už slíbí, že vrátí peníze, tak jsem se ani po 3 měsících urgencí nedočkala. Neustále posílá nové informační e-maily, kde nabízí nové zboží a restart obchodu, ale jsou to jen klamavé informace. Bylo mi nabídnuto místo vrácení peněz si objednat nové zboží, objednala jsem, ale opět žádná komunikace.

• Jsou to zloději

V první objednávce mi poslali špatnou barvu trička. Domluvili jsme se, že udělám další objednávku a v ní mi pošlou i tričko v barvě, kterou jsem chtěla. Tuto objednávku, kterou jsem platila předem, obchod zrušil s tím, že má již zadaný příkaz v bance na vrácení peněz. Už víc jak 2 měsíce peníze nemám, už ani nereagují na SMS, messenger ani e-mail. Lžou a kradou. Takové podnikavce by měli zavřít.

• Nedodání zaplaceného zboží

Objednané a zaplacené zboží nedorazilo a prodejce nekomunikuje.
    Bohužel po zkušenosti z minulého roku, kdy vše probíhalo v pořádku, jsem letos na recenze nekoukala.

Budu podávat trestní oznámení, takže prosím ty, kdo se chtějí přidat, ať mne kontaktují ([email protected]).

Myslím, že odkaz mluví za vše, škoda že jsem si nepřečetla dříve recenze, ale dříve jsem u tohoto eshopu objednala a vše bylo v pořádku, zboží do 3 dnů doma, a tak jsem objednala znovu,ale bohužel už se jedná o podvod.
    Jen nechápu, proč s tím ČOI/PČR nic neudělá, když vědí, že je to podvodný eshop .
    Psala jsem emaily ohledně vrácení peněz avšak komunikace žádná. Dávejte si pozor. Chystám se na PČR ať se to řeší a něco s tím udělají nebo i předžalobní výzvu.

• Velké slevy, doručení zdarma
    • Automatické emaily o stavu objednávky (platba přijata, zabaleno, odesláno)
    • Zboží bylo pěkně zabaleno
    • Na dotaz mi nepřišla žádná odpověď

Nedávno mi přišla nabídka na velkou slevu plus doručení zdarma a nabídky jsem využila. Poté jsem si přečetla negativní recenze a měla jsem strach, jestli zboží dorazí, v minulosti jsem totiž objednávala a vše ok. Nyní mi chodily automatické emaily o stavu objednávky a zboží mi v pořádku a krásně zabaleno dorazilo.

• Pozor na tento obchod!!! U tohoto obchodu už nikdy nenakoupím. Zboží jsem zaplatila, nic mi nepřišlo, žádná komunikace, žádné reakce na několik mailů, jejich udané mobilní číslo neexistuje. Pozor na tento obchod.

• Na dotazy obchod nereagoval
    • Zboží nepošlou, peníze nevrátí

• Zloději

• Zboží nebylo doručeno,na maily nikdo nereaguje,telef.číslo neexistuje.Pokud mi nevratí peníze nebo nedodají objednané zboží,budu to řešit přes ČOI.Nedoporučuji!
  • Od listopadu 2022 čekám na peníze za zboží které nedorazilo. Další zrušené objednávky,kde nabízejí velké slevy, nemám ani zboží, ani peníze. Dluží mě kolem 3000kč. Pan majitel už nereaguje ani na email, doporučený dopis. Prodávají zboží které nemají. Velké zklamání z nepoctivého eschopu. Obrátím se na obchodní inspekci.

• Zboží skladem není skladem
    • Nekomunikuji
    • Navracení penize
    • Podvod

PŘIPOJUJI SE JE TO PODVOD! NEBOJTE SE PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ, pokud jste poškození.
    Připojuji se k poškozeným zákazníkům. Začátkem května jsem vytvořila objednávku, doteď nemám ani zboží ani peníze. Obchod reagoval pouze na mou urgenci, kdy jsem zmínila možnost podání trestního oznámení, odpověděli obratem.. zajímavé, že poté po celou dobu již na žádnou mou výzvu nereagovali.
    Moje blbost, že jsem se nepodívala dříve na předešlé zkušenosti a jak to u e-shopu probíhá, štve mě, že jsem se takhle napálila.. Každopádně co mě teda víc dostalo je, že e-shop stále funguje, je aktivní, nabízí své zboží, které má vedené “skladem” a nyní chodí během dne vícero mailů s nabádáním o restart společnosti a jakoukoli koupi.. tak to teda pardon! Nejdřív by si měli udělat pořádek v čekajících zákaznících a teprve pak řešit budoucí..
    Každopádně ČOI již tento e-shop vede jako podvodný a další trestní oznámení je v běhu.

Podvodníci. Objednávka v dubnu. Doted nemám peníze ani zboží. Komunikace téměř žádná, majitel ještě dotčený, co po něm chci.
    Nic neobjednavejte!!!!!

Zboží mám objednané déle jak 14 dní a stále nedorazilo, přitom píší, že je již zabaleno.

• -nedodání zboží
    • zrušení objednávky
    • peníze za zboží mi nebyly vráceny

14.4. jsem si objednala zboží, 17.4. jim byla přijatá má platba. Po xx urgencí mi 9.5. napsali email, že jim dodavatel nedodal zboží a že mi ruší moji objednávku a vytvářejí vratku a zadávají příkaz k vrácení mé platby ( upozorňuji, že zboží přidané do košíku, bylo psané skladem). Do dnešního dne nemám peníze na účtu, pořád se jen vymlouvají, poslední email od nich:
    Dobrý den, ano prosím příkaz je v bance, prosíme o trpělivost, jelikož byl problém s dodavateli museli jsme větší část objednávek stornovat, peníze za zboží posíláme zpět průběžně jak to jde, bohužel přišli jsi me o nemalou částku peněz za zboží, které nám nebylo dodáno.

Situaci řešíme vaše platba bude odeslána prioritně.

Včera jsem podala trestní oznámení na policii ČR.

• Neustálé slevy,které nekončí,ale je to jedno,protože žádné zboží nemá
    • Zboží vám nedorazí a ani peníze
    • Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.4. Objednáno,9.5. stornovano majitelem, s vymluvou na dodavatele a dnes 23.5. peníze stále nemám! Majitel nereaguje,telefony nefunguji,tak jsem na tip jiné recenzujici poslala trestné oznámení na podvodné jednání ze strany majitele e-shopu prostřednictvím epodatelny na: [email protected]
    Doporučuji se také oznámením přidat a nahlásit tento e-shop,hlavně pana majitele!

• Nedoporučuji
    • Žádná komunikace
    • Žádne zboží ani peníze
    • Podvod

Nikdy nic nekupujte jedná se o podvod. ❗❗❗Pan Antoš nemá ani zboží a nevrátí vám ani peníze.
    ❗Doporučuji podat trestní oznámení jako já.❗ Pán si asi totiž myslí, že když jsou částky menší tak že mu nic nehrozí.
    A dál si vesele přijímá objednávky.
    Jediný kontakt co je funkční je toto číslo. +420 792 223 864
    Ale stejně nereaguje a dělá mrtvého brouka.