• Zboží nedorazilo
    • Nulová komunikace

Bohužel zboží nedorazilo a eshop nereaguje na žádné zprávy. Pokud zboží nezašlou a nebo nevrátí peníze, přidám se k TO.

• žádná
    • Žádná komunikace, žádné zboží. Obchod neplní své závazky, neposílá zboží. Když už slíbí, že vrátí peníze, tak jsem se ani po 3 měsících urgencí nedočkala. Neustále posílá nové informační e-maily, kde nabízí nové zboží a restart obchodu, ale jsou to jen klamavé informace. Bylo mi nabídnuto místo vrácení peněz si objednat nové zboží, objednala jsem, ale opět žádná komunikace.

• Pozor na tento obchod!!! U tohoto obchodu už nikdy nenakoupím. Zboží jsem zaplatila, nic mi nepřišlo, žádná komunikace, žádné reakce na několik mailů, jejich udané mobilní číslo neexistuje. Pozor na tento obchod.

• žádná komunikace
    • dlouhé dodací lhůty

Ani po třech týdnech, nebylo zboží skladem, doručeno. Komunikace žádná. Obchod ani nereaguje.

• Obchod nedoporučuji objednala jse a zaplatila předem.na účet 10.4.a stále zboží nedorazilo 18.4.,komunikace velice špatná jen přes email dodnes žádná odpověď, tel.c.jsem si zjistila na majitele z.jistych zdrojů, nezveda telefon pro jistotu.....takže za mě negativní doporučení jsem.zvedava jestli zboží někdy dorazí

• Oblečení a věci mus říct kvalitní
    • Bohužel obchod se zhoršil v komunikaci a lhůtě dodání dlouha doba než vůbec někdo odpoví a jestli vůbec jak říkal bohužel nakupoval sem tady rád a byl na obchod spolehnutí to se trochu mění

• Obchod nereaguje
    • Zbozi neposilaji

Tak bohuzel i ja se napalila, a recenze precetla az po zaplacenitricka zaplacena, zbozi nikde, na email nereaguji. Nikdy vic!!!