• 2.2. objednáno, peníze ani zboží nikde
    • Nereagují
    • Neustále přidávají nové zboží
    • podaná stížnost na ČOI, snad se jim to vrátí i s úrokem
    • NIKOMU NEDOPORUČUJI OBJEDNÁVAT, DÁVEJTE SI POZOR!

- 8 dní od objednání a zboží nikde

Obchod nedoporučuji ,dřív jsem objednávala bez problému, ale poslední dobou co si objednám tak mi zruší objednávku stalo se mi to už 4x.A to mám ještě voucher který bych chtěla uplatnit, ale bohužel hlavně ani na maily a telefon nereagují.

• Nejprve jsem musela prokazovat platbu provedenou kartou...
    • Dosud zboží neodeslali, mám status "balíme" již 10dní a hlavně na dotaz e-mailem mi nikdo neodpověděl

neschopnost komunikovat

• Samé nevýhody!!
    • Zboží nikdy nedorazilo!
    • Obchod má mé peníze více jak měsíc
    • POZOR zboží na e-shopu stále je
    • Neustále přidávají nové, ale nikdy NEODEŠLOU
    • Telefon je zrušeny, na e-mail neodpovídají, přes sociální sítě nekomunikují
    • Podávám podnět na ČOI

Kdysi objednáno zboží, na základě dobrých zkušeností jsem neváhala nad dalším nákupem.
    Momentálně velká nespokojenost, otřesné jednání. Paní je evidentně naprosto bez zájmu o své zákazníky. Neochota spolupracovat a ignorace emailů. Báječný přístup, palec nahoru! Asi by bylo lepší s "obchodováním" praštit, než abyste si dělala další ostudu. Peněz máte na účtu asi už hodně, tak snad vám přinesou štěstí. Divím se, že to někomu stojí za takové problémy. Každopádně, kdo chce kam, pomozme mu tam. Podle toho se budu řídit. NEDOPORUČUJI!

• Nedodané zboží

Obchod NEDOPORUČUJI! Z objednávky ze dne 31.1. doposud dodána pouze jedna objednaná věc, druhá věc nedodaná. Obchod nevrátil peníze za nedodané zboží, vůbec nekomunikuje.

Kupovala jsem zde zboží po třetí na základě dobrých zkušeností. Vždy mi bylo zboží doručeno do tří dnů, teď už je to přes dva týdny a zboží nikde a ani informace nebo odpověď na email, kde případně kdy mi bude zboží dodáno. Tentokrát jsem se zklamala a už zde nakupovat nebudu

Objednané a zaplacené zboží. Již měsíc čekám, zboží nikde. Nakupovala jsem zde vic než 5 let. Vždy zbozi do 3 dnu a dokonale. Chtela jsem zakoupit saty na ples. Zde jiz to nikdy nebude. Pripojuji se k oznameni na ČOI. BLÁHOVÁ

• Podvodníci, zboží nikde, telefony falešné, podám podnět na čoi, pokud to do týdne nedojde, od 22.2.23 mají zaplaceno

• kvalitní zboží

nevím

• Žádná

Katastrální komunikace. Zboží barevně neodpovídá, chcete vrátit, zásilku nepřijmou, nekomunikují, nezvedají telefon. Takže pokud nechcete přijít o peníze tak nekupovat!!!!!!

• absolutně nereagují na meily a zboží mi vůbec nedorazilo

již podruhé nedodané zboží, nechápu jak můžou ještě fungovat. Nikdy už u nich neobjednám a každému nákup rozmluvím. Katastrofa jednání.

dlouhá čekací doba na zboží

• Oblečení a věci mus říct kvalitní
    • Bohužel obchod se zhoršil v komunikaci a lhůtě dodání dlouha doba než vůbec někdo odpoví a jestli vůbec jak říkal bohužel nakupoval sem tady rád a byl na obchod spolehnutí to se trochu mění

• Obchod nereaguje
    • Zbozi neposilaji

Tak bohuzel i ja se napalila, a recenze precetla az po zaplacenitricka zaplacena, zbozi nikde, na email nereaguji. Nikdy vic!!!

• Absolutně nedoporucuji

Hlavně nic nekupujte. Zboží, které jsem objednala v listopadu 3.ks, tak mi byl dodání po urgencích pouze jeden kousek. K němu jsem dostala omluvu a woucher v hodnotě mé objednávky. Ten jsem uplatnila před asi 14 dny a zboží opět nedodáno. Psala jsem několikrát a bez odezvy. Takže opravdu nic nekupujte. Nic nedostanete. Podávám stížnost na ČOI.

• Pred 6 dny jsem objednala,zaplatila a doposud zbozi neodeslali. Zaroven nereaguji na me zpravy. Urcite to byl muj posledni nakup!

Opravdu dlouhá čekací doba na to, že píšou, že je to skladem..

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.