Zboží vůbec nedorazilo a ani nepsali důvod.

• Při pladbě v hotovosti nevydava prodejní doklad (fakturu) dosud jsem neobdrže přes přislib dodání e-mailem

9.8.2019 potvrzena objednávka emailem s textem: Děkujeme za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě. Toto je automaticky generovaná zpráva o zaregistrování vaší objednávky do systému.
    Vaše objednávka nyní čeká na ověření a potvrzení.
    Do dnes, tj. 20.8., se nic neděje - žádná informace o stavu objednávky.

• Bohužel tablet nemá českou klávesnici, nemá ji fyzicky, tak nepomůže ani přenastavit, dělá to potíže, zboží budu vracet

Pokud jste zvyklí psát na české klávesnici, nekupujte

• Při vrácení zboží ve 14denní lhůtě Vás nekontaktují, když je vrácení vyřízeno. Musíte sami urgovat vrácení peněz. Ignorují zákonnou lhůtu pro vrácení peněz, která je rovněž 14denní.
    • Účtují si vyzkoušení zboží, ačkoliv nemají na to nárok (poplatek ve výši téměř šestiny ceny zboží!). Konkrétní příklad: zakoupena USB flash, kterou jsem vyzkoušel doma v různých zařízení. V důsledku toho se objevila nezřetelná šmouha na konektoru. Což není záměrné poškození zboží, ale vyplývá to z povahy zasouvání konektoru. Navíc podle zákona nemají si právo účtovat extra poplatek za vyzkoušení, protože: "nemohou být požadovány náklady za užití zboží spočívající v obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží." (AK Kropáček Legal) Což je přesně tento případ.
    • Kontaktována ČOI.

Reakce obchodu Nextcomp

- prvotně byl prý USB flash disk vadný, po argumentu, že to vyzkoušíme, bylo rozhodnuto o vrácení do 14 dnů

- zákazník obdržel peníze zpět ve lhůtě, zřejmé z vystaveného dokladu

- za vyzkoušení žádné poplatky neúčtujeme, zákazník nerozporoval poškození konektoru, zbytek je věcí názorů jednotlivých stran

- na našich stránkách uvádíme ČOI jako kontakt pro mimosoudní řešení sporů, kde podobné případy konzultujeme, zákazník nevyjádřil nesouhlas s řešením

Vít Golka

Obchod mi zrušil objednávku, údajně již zboží nebylo skladem

• Behem obednavku rikali ze prijde pred Vanoce, cekali jsme doma az jsme meli smsku od kuriery ale nic nedoslo

spatny zkusenost pocitat s obchodem ze posilaji darky pred vanoce jak rikali. Smsku od kuriery rikali ze prijde zbozi ale do dneska nic neprislo. Posledni 10 dni nikdo ani neodpovida emaily tak asi je nejaky slaby, domaci obchod. CR je maly zemne a nic neni daleko a pritom nic nemaji vymyselni na internetovym obchodem. Nedopucuj.

Objednávka dorazila 20. 12. 2018 23:26:33
    Naše garance doručení do svátků končila 19.12. 2018 v 17:00 hod. ( avizováno na stránkách )
    Zásilka odeslána 21.12. ( PPL, sobotní doručení )
    Na každý mail zodpovězeno vždy obratem, v pracovní den.

Vít Golka

Bohužel zboží dorazilo špinavé.

vzhledem ke zrušení objednávky nejsem schopen objektivně posoudit

Před deseti dny jsem obdržel zprávu, že zboží není skladem a že bude za dvacet dní. Měl jsem napsat, zda chci objednávku zrušit, což jsem neučinil, protože mi dodací lhůta nevadí, vyhovuje mi osobní převzetí u Uloženky, které eshop nabízí. Doufám, že se v brzké době dozvím, že je zboží k mání a že ho mám zaplatit, ale čekal jsem, že mi to dá někdo na vědomí.

Reakce obchodu Nextcomp

Objednávka obsahovala položku, která byla jasně deklarována jako zboží na objednávku. Klient obratem obdržel informace o dostupnosti vč. upozornění na možnou změnu termínu dodání a nabídku storna objednávky. Po potvrzení dodávky výrobcem obdržel zálohovou fakturu, která byla uhrazena a objednávka okamžitě dodána před přislíbeným datem. Úloženky zatím neprovozujeme, vše bylo zasláno přepravní službou DPD. Případné nejasnosti vždy s potěšením odpovíme na našich tel. číslech uvedených v kontaktech.