Po 4 měsících zboží nedorazilo a obchod neodpovídá na e-mail.

Rozhodně tuto prodejnu nedoporučuji. Po objednání mi víceméně obratem přišel mail s potvrzením objednávky s tím, že max. do 4 dnů budu mít zboží doručeno. Doposud jsem však objednané zboží neobdržel. Jeden mobilní firemní mobil na velkoobchod je zcela nedostupný, druhý mobil na maloobchod byl asi 14 dní rovněž nedostupný, poté se na něj sice dalo dovolat, ale hovor skončil v hlasové schránce. Rovněž na mail se žádostí o informaci k objednanému zboží nikdo doposud neodpověděl.

- zboží objednané 2. 2. 2021 nebylo stále doručeno, telefony neberou nebo jsou vypnuté, na e-maily nereagují, absolutní nespokojenost

• výhoda je,že se dá nakoupit i jinde :)
    • hodnocení obchodu a zboží přijde dřív jak objednávka
    • e-shop nereaguje na e-maily
    • aktuálně je to 21 dnů od objednávky a jediné co přišlo,tak hodnocení

Po objednávce mi přišel automatický e-mail s potvrzením objednávky, ale zboží odesláno nebylo. Na emaily nikdo neodpovídá a kontaktní telefony již neexistují nebo jsou nedostupné.

• Objednávala jsem 19.10. dodnes zboží nedorazilo. Na mail nikdo nereaguje. Objednávku jsem zrušila. Nemůžu na květináče čekat do zimy.

• 26.07.20 jsem objednala zbozi. dnes je 6.08.20. Nemám ani objednane zboži ani žádné informace

Zboží mi doposavavad nebylo doručeno, tak jsem musela koupit jinde

Objednané zboží, uvedené, že je skladem ani po 12 dnech nedorazilo.
    Po urgenci a dotazu na stav objednávky mailem, žádná odezva.

• hruza

• Nereagují na mail
    • Zveřejněné telefony jsou nedostupné

první zkušenost a hned negativní!!!

• zboží stále nedorazilo ani po 10ti dnech

• Objednala jsem ve ctvrtek zbozi oznacene jako "skladem" a v pondeli mi prisel mail, ze to zbozi vubec nemaji.

Oceňuji osobní a vstřícný postoj k zákazníkovi.

Objednala jsem si 3 květináče, (měli na skladě 4), což potvrdili
    v objednávce, pak dlouho trvalo, než vůbec zareagovali a pak zákazníka uvádí v omyl o objednaném zboží, že už není na skladě a ani nebude, tak mou objednávku zrušili, ale při opětovném navštívení jejich internetových stránek opět inzerují 4 kusy na skladě, tak nevím..... klamou zákazníky, lžou...?????

• - výběr pěkné zahradní keramiky
    • - včasné bezproblémové dodání
    • - s nákupem v tomto obchodě jsem spokojená

Doporučuji.

• rychlost a spolehlivost

super

• Často chybně udávané ceny zboží.

Obchod doporučuji jen po předem zkontrolovaných uvedených mírách a cenách zboží na netu :-)

• Rychlost. Dobrá cena.