• Rychlost, komunikace

vše bez problémů

• Velmi rychle dodani

Cena zbozi

• Vše proběhlo k mě spokojenosti

nadstandartní kvalita výrobků, dodání obratem

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

ok

Dobrá komunikace ,rychlé odeslání.

• rychlá komunikace

• PROFI
    • NIC

• Rychlá akce
    • Perfektní komunikace

Vše proběhlo bez problému,velikost sedi perfektně.

Rychlost, kvalita, přehlednost

Perfektne, ako vzdy!

• Rychlé dodanie
    • Nekvalitné výrobky
    • Neodpovedá konfekčnej veľkosti

Z materiálu Neviditelné prádlo som absolutne sklamaná. Latka neprilnieva na telo, ešte som produkt nevyprala a už teraz vyzerá na tele plandravo. Zvolila som najmenšiu možnú veľkosť XXS i tak je tričko pomaly ako minišaty, siahajúca o 20cm dlhšie než normálne tričká. Toto mi pride asi najväčšia nevýhoda. Výšku mám 170cm a bežne nosím S, takže nechcem vediet ani ako by vyzeralo ak si kúpim S.
    Neodporúčam!.

Reakce obchodu Neviditelné prádlo

Nespokojenost zákaznice nás velmi mrzí.
    Co se týče materiálu, tak jsme nikdy neslibovali, že tričko bude stahovací. Je to čistá bavlna, která se tělu přizpůsobí. Po nošení je materiál povolený podle tvaru těla, ale jakmile se vypere, má zase své stejné rozměry jako nový kus. Dokonce i trička 10 let stará, která máme ve svém šatníku, mají stále stejný tvar a velikost.
    Délka trička je úmyslně takto dlouhá, po prvních letech výroby nás zákaznice i zákazníci žádali, abychom standardní délku danou tabulkami prodloužili, což jsme udělali. Drtivá většina našich zákazníků si právě tuto vlastnost pochvaluje.
    To, že tričko neodpovídá konfekční velikosti, máme na stránkách velmi důrazně uvedeno.
    Jak jsem již uvedla, mrzí nás to, ale asi si nemůžeme dávat za cíl, že budou všichni lidé spokojení. Každý očekává něco jiného, a to, že máme obrovské množství zákazníků spokojených (dnes už je počítáme na statisíce), je pro nás znamením, že jdeme správnou cestou.

• perfektní obchod - kvalita, sortiment

Bezproblémové rychlé dodání

• Rukavky jsou prilis volne a kratke, vyhrnuji se nahoru - pod svetrikem a vystihlenou damskou kosili se rysuji.

Reakce obchodu Neviditelné prádlo

Velmi nás mrzí, že trička paní nevyhovovala. V případě, že by se na nás obrátila, mohli jsme jí je okamžitě vyměnit za menší velikost, kde jsou rukávy užší.

• Vše bylo v pořádku. (objednání, placení, doručení)

• rychlost dodání i výměny zboží bez problému